Pristatymo kaina:
 • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
 • Paštomatas OMNIVA: 2,59 €
 • Paštomatas LP EXPRESS: 2,59 €
 • Kurjeris DPD: 5,99 €
 • Paštomatas DPD: 2,59 €
 • Paštomatas ITELLA: 2,59 €
Kodas: 7525925
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Eholotas Deeper PRO+

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo*

+ Veiksmo kamera dovanų

229,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 2-3 d.d

favorite_border

Prisijunkite prie paskryros

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:

Su šia preke taip pat tinka

Deeper Pro+ išmanusis belaidis sonaras suderinamas su iOS ir Android mobiliaisiais įrenginiais. Wi-Fi technologija leidžia užtikrinti 100 m atstumą tarp Deeper Pro+ ir mobiliojo įrenginio, o skenuojamas gylis siekia iki 80m.

Deeper Pro+ naudojama pažangi skaitmeninio apdorojimo technologija sugeba perduoti tikslesnius duomenis per trumpesnį laiko tarpą, padidintas skenavimo dažnis užfiksuoja greitai judančius objektus, o didesnė rezoliucija leidžia pamatuoti pačius mažiausius objektus ir visa tai suderinta viename kompaktiškame įrenginyje.

Kranto GPS režimas suteikia galimybę sukurti batimetrinius dugno žemėlapius naudojant prietaisą nuo kranto. Ši technologija leidžia vartotojui gauti duomenis apie dugno reljefą, vandens būklę ir kitas žūklės sąlygas net jeigu žvejojate nuo liepto, upėje arba iš valties ar laivo.

Deeper PRO+ išmanusis sonaras vertingas žvejybos įrankis suteikiantis daug naudingos informacijos apie žūklės sąlygas vandens telkinyje. Sukurtas žuvų paieškai gylio ir vandens temperatūros nustatymui, dugno reljefą ir kitos sėkmingai žūklei reikalingos informacijos aptikimui.

Deeper išmanioji programėlė turi daug naudingų galimybių tokių kaip pozicijos nustatymas realiuoju laiku, neribota gautų skenavimo duomenų istorija ir poledinės žūklės režimas, išmanusis sonaras Deeper Pro+ puikus pagalbininkas visomis sąlygomis ir tinkantis visiems žvejybos būdams.

Sonaro galimybės:

Belaidis Wi-Fi ryšys

Kranto GPS režimas

Dvidažnis sonaras

Tinkamas naudoti jūros ir gėlam vandeny

Mažas ir lengvas korpusas

Įkraunama baterija, budėjimo trukmė iki 5,5 h

Pilnai pasikrauna per 2 valandas

Išmaniosios programėlės galimybės:

Pozicijos nustatymas realiu laiku ir interneto ryšio nereikalaujantys žemėlapiai

Neribota gautų skenavimo duomenų istorija

Poledinės žūklės režimas

Gylio, temperatūros, žuvies ir dugno reljefo nustatymas

Mėnulio fazių kalendorius, užrašai, fotokamera, socialinių tinklų modulis

Klasikinis, dienos ir nakties ekrano režimas

Automatinė išsijungimo funkcija, taupanti baterijos energiją

Wi-Fi privalumai

Deeper Pro+ išmanusis sonaras naudoja Wi-Fi technologiją kuri leidžia perduoti tikslesnius duomenis. Duomenų perdavimui interneto ryšys nenaudojamas. Wi-Fi atstumas siekia iki 100m skenuojamas gylis iki 80m.

Suderinamumas

Deeper išmanioji programėlė palaiko daugiau nei 9800 iOS ir Android mobiliųjų įrenginių. Programėlės veikimui nėra būtinas interneto ryšys. Offline režime vartotojas gali naudotis mėnulio fazių kalendoriumi, užrašais, žemėlapiais, fotokamera, dienos/nakties režimu ir k.t. Esant galimybei naudotis interneto ryšiu aktyvuojama orų prognozė ir galimybė dalintis laimikio nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Deeper išmanioji programėlė palaiko BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA kalbas.

Išmanioji žūklė

Deeper Pro+ išmanusis sonaras gali būti naudojamas bet kurioje vandens telkinio vietoje, sonaras plūduriuoja vandens paviršiuje ir perduoda informaciją apie dugno struktūrą, gylį, vandens temperatūrą, žuvies padėtį ir vandens augmeniją tiesiai į mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mobilus lengvas ir vartotojui draugiškas Deeper Pro+ gali būti naudojamas žūklėje nuo kranto, liepto, tilto, valties ir k.t

Tai ypatingai universalus sonaras puikiai tinkantis ir poledinei žūklei.

Kranto GPS režimas

Deeper Pro+ išmanusis sonaras turi integruotą didelio tikslumo GPS modulį kuris suteikia galimybę savarankiškai sukurti pamėgto vandens telkinio batimetrinį dugno žemėlapį net žvejojant nuo kranto. Visi sukurti žemėlapiai yra archyvuojami, todėl bet kuriuo metu turėsite galimybę peržvelgti išsaugotą žemėlapį ir pasirinkti efektyviausią žvejybos vietą.

Ši funkcija suteikia galimybę detaliai ištyrinėti dugno struktūrą ir pasirinkti optimaliausias priemones sėkmingai žvejybai.

Deeper Pro+ išmanusis sonaras taip pat palaiko valties režimą kuris suteikia galimybę sukurti batimetrinį žemėlapį naudojant išmaniojo telefono gaunamus GPS duomenis.

Poledinė žūklė

Deeper PRO+ sonaras puikus įrankis jūsų poledinės žūklės arsenale. Išmanioji Deeper programėlė atvaizduoja tradicinį poledinės žūklės sonaro stulpelį kurio dėka galėsite stebėti tai kas vyksta po ledu realiu laiku. Poledinės žūklės režimas padalina programėlės ekraną į dvi dalis: kairėje - tradicinis poledinės žūklės sonaro stulpelis, dešinėje - standartiniai sonaro rodmenys, ši funkcija leidžia patogiai stebėti masalo ir žuvies judėjimą po ledu.

Priartinimo funkcija leidžia susikoncentruoti ties aktualiu gyliu kuriame yra žvejojama, taigi dabar matysite masalo ir žuvies judėjimą realiu laiku dar iš arčiau.

Pakuotės turinys

Deeper Pro+ sonaras, USB kabelis, neopreninis dėkliukas, 2 tvirtinimo varžtai, trumpasis vartotojo vadovas, saugaus naudojimo vadovas.

Papildomi aksesuarai

Flexible Arm įtvirtinimas – universalus lankstas tvirtinimui prie valties, Deeper telefono laikiklis skirtas tvirtinimui prie meškerės, Deeper naktinės žvejybos dangtelis.


Baterija
LiPo; 3,7 V; 850 mAh
Suderinamas su
iOS nuo 8.0 versijos; Android nuo 4.0
Maitinimo šaltinis
Micro USB B tipas, 5 V DC, 450 mA max
Korpusas
ABS
Gylis (nuo ... Iki)
0,5 m / 80 m
Skersmuo
65 mm
Sąsaja
Wi-Fi ryšys
Temperatūra
Nuo -20°C iki 40°C
Svoris
100 g
Gamintojas
Deeper
Prekės tipas
Žuvų ieškikliai

Deeper PRO+ | Noriu šito žaisliuko!


Naujausia kaina: €

 
Sako, kad jei nori pagauti žuvį, turi galvoti kaip žuvis, o testuodamas echolotą privalai mąstyti kaip užkietėjęs žvejys. Mes padarėme dar geriau! Į naujojo „Deeper PRO+“ bandymus pasikvietėme savo bičiulį, populiaraus žurnalo „ŽvejOK“ redaktorių Dalių Rakutį. Jis sutiko pasidalyti savo įspūdžiais su GIDO skaitytojais.

Prisipažinsiu iš karto – su echolotais, turinčiais mėtomą daviklį, esu susidūręs ne vieną kartą ir iki šiol į juos žiūrėjau skeptiškai. Nuolat pametamas ryšys, porą minučių trunkantis prisijungimas ir kitos bėdos, būdingos tokio tipo senos kartos sonarams, vertė manyti, kad „Deeper PRO+“ – tai dar vienas nelabai reikalingas žaisliukas.

Kita vertus, technologijos juda į priekį, todėl išankstinius nusistatymus nusprendžiau patraukti į šalį. Juo labiau, kad „Deeper“ yra pagamintas ne kur kitur, o mūsų šalyje ir susišlavė prestižiškiausios  pasaulyje žūklės įrankių parodos ICAST laurus. Tikram žvejui tai jau labai rimtas signalas. Toks rimtas, kad nusprendžiau, jog „Deeper PRO+“ verta išbandyti lauko sąlygoms pasiimant į keletą žūklių. Nusprendžiau atskirti pelus nuo grūdų – rinkodaros ir reklamos triukšmą nuo realių galimybių.

„Deeper PRO+“ sveria 100 g, todėl jam užmesti reikia stiprios meškerės

Pirmoji pažintis

Dėžutė su „Deeper PRO+“ ant stalo – imuosi pirmojo darbo – skaitau instrukciją ir įjungiu sistemą. Iškart sakau – elektronika ir išmanieji telefonai – nėra stipriausia mano pusė. Tačiau problemų nekilo: aiškūs piešinukai, elementarūs, net man suprantami tekstai. Lengva skaityti ir vykdyti nurodymus. Išsiaiškinu, kaip įkrauti „Deeper PRO+“ akumuliatorių, dar po minutės iš „Google Play“ į savo neišvaizdųjį „Sony Xperia M4 Aqua“ „parsipučiu“ nemokamą programėlę. Tada į korpusą įsuku tvirtinimo žiedelį, ir prietaisas beveik paruoštas „maudynėms“ – beliko tik kantriai sulaukti, kol akumuliatoriaus indikatorius mirktels man žalia „akimi“. Viskas paprasta! Jokių įmantrybių! „Deeper“ gauna pirmąjį riebų pliusą.

Antroji užduotis – praktinė. Reikia sugalvoti, kaip nusviesti „burbuliuką“ į vandenį. Deklaruojamas svoris – 100 g. Jeigu gaudytum karpius, žvejotum sunkia dugnine meškere ar galingu spiningu mėtytum masyvius „džerk bait“ tipo masalus, nesuktum dėl to galvos – rištum jį tiesiog prie meškerės valo. Bet dabar – spalio pabaiga ir norisi „palydekauti“ žvejojant guminukais, o tam naudojami gana subtilūs įrankiai. Žodžiu, 100 g jais tikrai neužmesi. Lygiai ta pati problema kiltų, jei norėčiau žvejoti plūdine meškere, lengva dugnine ar gaudyti ešerius mikromasalais. Žvejojant tokiais būdais, „Deeper“ bus reikalingas atskiras kotas.

Bandymams panaudojau seną jūrinį spiningą. Tampyti papildomą inventorių krantais kartu su žvejybiniu spiningu – šiek tiek nepatogu. Be to, reikia turėti omenyje, kad tokio svorio daiktas, pūkštelėdamas į vandenį, sukelia triukšmą kaip mestas akmuo. Tokia „reklama“ žvejui nereikalinga, nes ji gali atbaidyti atsargesnes žuvis. Jeigu burbulas svertų bent du ar tris kartus mažiau – problemos nekiltų… Žodžiu, nemažas svoris – šioks toks minusas.

Vieta neišraiškinga, tačiau viduriniuose vandens sluoksniuose migruoja didelis smulkių žuvelių tuntas

Trečia užduotis – svarbiausia. Reikia išbandyti „Deeper“ realioje žvejyboje. Tam, kad galėčiau iš esmės įvertinti šio prietaiso galimybes ir patogumą, nusprendžiu pažvejoti trijose skirtingose žūklavietėse: giliame buvusiame žvyro karjere, Neryje ir nedideliame, man gerai pažįstamame Pakaunės tvenkinyje. Pasidalysiu savo pastebėjimais:

 1. Įjungimo greitis ir signalo pastovumas. Echolotas gana greitai užmezga ryšį su telefone įdiegta programėle – per 20–30 sek. – ir stabiliai jį palaiko tiek metimo metu, tiek traukiant daviklį kranto link. Kartais pasitaikydavo, kad telefonas keletui sekundžių „pakibdavo“. Per visus bandymus telefonas visiškai pametė signalą tik vieną kartą. Atsižvelgiant į tai, kad „rageliui“ jau metas į pensiją, tai labai geras rezultatas, apie kurį senesnės kartos „mobilūs“ echolotai galėtų tik pasvajoti.
 2. Veikimo nuotolis. Gamintojo skelbiamo 100 m atstumo nuo telefono iki daviklio nepatikrinau, nes daviklį trumpu spiningu, geriausiu atveju, užmesdavau tik 50–55 m. Tačiau ir tokio atstumo, atsižvelgiant į realius žūklės poreikius, – daugiau nei per akis. „Deeper PRO+“ šioje rungtyje galima drąsiai rašyti 10 balų.
 3. Akumuliatoriaus darbo laikas. Jis mane labai maloniai nustebino. Per gerą pusdienį, maždaug 5 °C temperatūroje, kiekvieną naują vietą skenuodamas ne po vieną kartą, sugebėjau iškrauti tik 30 proc. įkrovos. Pirmasis nelygioje kovoje krito telefonas, kuris „nusibaigė“ po keturių valandų. Planuojant ilgesnę žvejybą, verta pasiimti išorinę bateriją.
 4. Vaizdo aiškumas, dugno struktūros ir žuvies rodmenys. Stiprioji „Deeper“ pusė – spalvota ir aiški grafika, rodanti dugną ir jo struktūrą. Puikiai matai, kur yra dumblo sankaupos, žolės, žvyras ar molis. Tokios kokybės iš šio nedidelio prietaiso nesitikėjau! Žuvies paieška irgi atrodo neblogai, tačiau žuvų simboliai yra vieno dydžio.  Be to, abejonių sukėlė prietaiso gebėjimai atskirti žuvis nuo žolių lapų – paleidus daviklį skaidriame vandenyje virš 1,5 m gylyje esančio sąžalyno, echolotas ėmė rodyti žuvį, kurios realiai ten nebuvo. Tačiau galbūt dėl to buvau kaltas ir pats, nes pasirinkau pernelyg didelį jautrumą.
 5. Atsparumas nepalankioms gamtos sąlygoms. Testą atlikau vė­juotomis dienomis, kai vandenį šiaušė 9 m/sek. vėjo šuorų įsiūbuotos nemenko dydžio bangos. Jokių trikdžių! Žvejodamas upėje nepastebėjau, kad echolotą kaip nors neigiamai veiktų stiproka srovė, raibuliai ir sūkuriai. Tik paskutinėje daviklio leidimo fazėje, bandant jį partempti prieš srovę, jis trumpam panirdavo po vandeniu ir akimirkai dingdavo iš telefono ekrano. Ir šioje kategorijoje – jokių priekaištų.
 6. Valdymo patogumas. „Deeper“ ir telefono duetas – puikus sprendimas. Tačiau jis turi ir vieną trūkumą. Kokį? Įsivaizduokite, kad vienoje rankoje laikote meškerę, o kitoje – telefoną. Praverstų papildoma galūnė, kuri suktų ritę ir traukų daviklį kranto link. Deja, trečios rankos aš neturiu. Problemą sprendžiau įvairiai. Įsprausdavau meškerės kotą tarp kojų ir sukdavau ritę, dėdavau telefoną ant žemės. Patogaus varianto neradau, kol neįdaviau telefono į rankas kartu į žūklę važiavusiam sūnui. Galbūt šiuo atveju praverstų specialus tvirtinimo diržas, į kurį galima įstatyti kotą (tokius naudoja iš laivų jūroje meškeriojantys žvejai) arba telefoną prie meškerės koto tvirtinantis laikiklis.  

 

deeper_pro_1

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą