Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85001371

Žaidimų kėdė Arozzi Gaming Chair, INIZIO-FB-RED, Red

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

+

„Inizio“ yra kvėpuojančio  audinio kėdė,  todėl kiek ilgai besėdėtumėte nesukaisite. Metalinį rėmą dengianti minkšta paminkštinta kėdė užtikrins jūsų komfortą ilgesnį laiką sėdint.Daugialypiai porankiai:

Paminkštinti porankiai,yra dviejų matmenų su galimybe juos pakelti aukštyn žemym.Pasukti juos į išorę į vidų .Tam ,kad galėtumėte rasti jums patogią padetį.


Ergonomiškas dizainas

„Inizio“ serija sukurta  ergonomiško dizaino, palengvinančio padėtį  jūsų nugarai ir laikysenai ilgesniam naudojimo laikotarpiui. Jame yra 2 minkštos atraminės pagalvės: juosmens pagalvė jūsų nugarai ir pagalvės pagalvė galvai palaikyti.


Staigus nuleidimas:

Sunkiai dirbate ir ar reikia poilsio? Nuleiskite atlošą 4 ° kampu užfiksuojamu žingsniu iki 145 °. Raskite sau tinkamą kampą.


Ratuko reguliavimo  funkcija

Kėdę galima užfiksuoti fiksuotoje vertikalioje padėtyje arba ją atrakinti, kad būtų galima laisvai pakreipti į priekį ir atgal, siūbuojant iki 12 °. Norėdami nustatyti norimą pasipriešinimą, naudokite reguliavimo ratuką.

Gamintojas
AROZZI
Prekės tipas
Žaidimų kėdės

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.