Kodas: deep

Žaidimas Homefront: The Revolution Xbox One

24,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 3-4 d.d.

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Apžvalga
image

4 metai brutalioje karinėje okupacijoje, Amerika yra ant savo kelių. Filadelfija – Nepriklausomybės gimimo vieta – tapo getu, kuriame šarvuoti patruliai laiko gyventojus nelaisvėje, kuri triuškina kitokią nuomonę nei valdininkų. Jos, kažkada išdidūs gyventojai, gyvena policijos valstybėje, priversti bendradarbiauti, kad išliktų, žmonių svajonės apie laisvę seniai užgesintos. Raudonoje zonoje, apleistose gatvėse ir sename metro formuojasi pasipriešinimas, partizaninė jėga nusprendžia kovoti už laisvę nepaisant galimybių būti sutriuškintiems su noru uždegti antrą Amerikos revoliuciją. Tačiau laisvė turi savo kainą.

Homefront: The Revolution atveria pirmo asmens šaudyklą, kurioje jūs privalote vesti pasipriešinimo judėjimą partizaniniame kariavime prieš stipresnį ir geresnį karinį dalinį. Pragyvenimas, kvėpavimas, atveria pasaulio priklausomybę jūsų veiksmams – jūs ir jūsų pasipriešinimo jėga gali įkvėpti sukilimą gatvėse taip pradėdami revoliuciją kaip užguiti civiliai, kurie gali pradėti kovą. Tačiau jūsų priešai turi privalumą- geresnė technika, ugnies galia, sunkus apsišarvavimas ir orinis palaikymas. Jūs turite išnagrinėti partizaninį kariavimą – pasalas, sabotažą, apgavystes, sienos perėjimą – kovoti karo nusiaubtuose Filadelfijos priemiesčiuose. Vieno žaidėjo kompanija yra tik pradžia – jūs ir jūsų draugai gali suformuoti jūsų nuosavą pasipriešinimą ir tapti įžymus kaip rezistencijos didvyriais.

image
image

Ištirkite gyvenimą, kvėpuokite atvirame pasaulyje- patirtis atvirame pasaulyje pirmo asmens šaulio, nukelia jus į gyvenimą su stulbinančiomis CRYENGINE- varomais vaizdais. Partizaninio kariavimo atlygis nėra linijinis šaulys, išmokite partizaninio karo meną, panaudokite pasalą ir sugalvokite taktiką prieš jūsų priešininkus. Sukurkite pasipriešinimą- suteikite revoliucionierius priežastį kovoti, įkurkite slaptavietes, saugokitės ir pritaikykite mirtiną arsenalą, parenkite ginklus partizaninio karo rinkiniui. Uždekite revoliuciją- nuo engto gyventojo iki revoliucionieriaus, epinė vieno žaidėjo kompanija pasakoja istoriją apie antrą Nepriklausomybės karą. Dinamiškas, besiplėtojantis pasaulis atsako į kiekvieną jūsų veiksmą, kadangi engta nacija keliasi į viršų ir bando padaryti viską, kad tik susigražintų laisvę. Interaktyvus žaidimas imasi mūšio internete, suburkite savo pasipriešinimo komandą su draugais ir tapkite naujos revoliucijos didvyriais.

Žaidimas skirtas
XBOX ONE
Amžiaus riba (nuo) (metai)
18
Žaidimo kategorija
Veiksmo
Gamintojas
Deep Silver
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą