Kodas: 85732753

Žaidimas Assassin's Creed Syndicate Xbox One

25,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 3-4 d.d.

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Apžvalga
image

1868-ieji, Londonas. Su industrine revoliucija kartu atkeliavo neįtikėtinas atradimų, paveikusių milijonų gyvenimus, amžius ir iškilo technologijos, kurios, kadaise, rodos, buvo visiškai neįmanomos. Galimybių gausa, susidariusi per šį laikotarpį, žmones traukte traukia į Londoną– naują pasaulį. Pasaulį, kurio nekontroliuoja karaliai, imperatoriai, politikai ar dvasininkai, tačiau naujas vardiklis– pinigai.

Kaip bebūtų gaila, ne kiekvienas gali mėgautis šio suklestėjimo privalumais. Nepaisant to, jog yra varomoji Britų imperijos jėga, darbininkai gyvena kaip šiek tiek legalizuoti vergai, tuo tarpu turtingieji iš jų darbo kraunasi sau milžiniškus turtus. Skurdus gyvenimas ir didelis mirtingumas priverčia žemesniąją klasę įkurti naujo tipo šeimą– gaujas, veikiančias slaptai tam, jog ieškotų būdų kaip žmogiškiau išgyventi. Prasideda kova, kurios metu prie šių žmonių prisijungia žudikai, vėl įsiplieskia amžiaus ilgumo konfliktas, susijęs su Londono įžymybėmis ir pakreipsiantis istoriją visai kitokia linkme.

Naujame Assassin‘s Creed Syndicate, žudikas Džeikobas Frajus su savo dvynės sesers Evės pagalba pakeis milijonų likimą. Sukilk ir kartu su pogrindine šeima vesk Londoną į išsivadavimą nuo korupcijos naujame intuityviame, veiksmo, intrigų ir brutalių kovų kupiname nuotykyje.

PIRMAS MODERNIOJO AMŽIAUS PRADŽIOS ŽUDIKAS– žaisk už arogantiškąjį, maištingąjį Džeikobą Frajų, išnaudok nematytą jo greitį bei gynybinius judesius pašalinti net stipriausiems priešams. Naudok patobulintas sėlinimo taktikas, kad išvengtum priešų ir atskleisk viso naujų ginklų arsenalo galią, jame rasi: kukri peilį, žalvarinius ašmenis rankoms ir riestą kardą. Išbandyk naujas technologijas, pavyzdžiui, virvės šaudyklę kad lengviau įveiktum kliūtis keliaudamas iš vieno pastato į kitą ir užkluptum priešus netikėtai.

image
image

PAŽABOK STAIGŲ LONDONO INDUSTRINĮ GYVENIMĄ– nuo Bakingemo rūmų iki Baltosios koplyčios, kovok ir triumfuok atvirame karalienės Viktorijos laikų Londone. Pasitelk parkūro judesius keliaudamas pro visiškai skirtingas aplinkas, transporto priemones arba bėgdamas nuo persekiotojų. Užgrobk vagonus ir velkis į lenktynes gatvėmis be jokių taisyklių arba sukelk tikrą sprogimą viename iš Teimso upės garlaivių.

GRIEBK UŽ LONDONO POGRINDINIO PASAULIO VADŽIŲ– žaidžiant už Džeikobą kaip lyderį, galėsi įkurti nuožmiausią Didžiosios Britanijos gaują– vienintelę jėgą, galinčią mesti iššūkį plutokratams ir susidoroti su priešiškomis gaujomis tam, kad pagaliau atneštų laisvę engiamai visuomenei. Gausus ginklų arsenalas padės lengviau infiltruotis į priešų bazes. Norint, kad palaidose Londone gatvėse įsigalėtų teisingumas, reikės daryti viską: pradedant traukinių apiplėšimais, baigiant įdarbintų vaikų vadavimu.

Žaidimas skirtas
XBOX ONE
Amžiaus riba (nuo) (metai)
18
Žaidimo kategorija
Nuotykių
Gamintojas
Ubisoft
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą