Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7540681

Žaidimas PS4 Uncharted 4: A Thief's End

IŠPARDUOTA

Apžvalga
image

Praėjus 3 metams po Uncharted 3: Drake‘s Deception įvykių, Neitanas Dreikas primiršo lobių ieškotojų duoną. Vis dėlto, praėjus kai kuriam laikui lobių ieškojimai patys jį suranda, dabar Neitano brolis Semas prašo pagalbos sunkiame, tačiau be galo Neitaną gundančiame nuotykyje.

Leisdamiesi į nuotykį– surasti jau prieš daugybę metų dingusį kapitono Henrio Averio lobį, Semas ir Neitanas keliauja į tankiausius Madagaskaro miškus, į piratų utopiją– Liberaliją. Uncharted 4: A Thief‘s End nukels žaidėjus į tikrą nuotykį aplink pasaulį, keliausite pro džiunglių salas, miestus bei sniego nuklotus kalnus ieškodami dingusio Averio lobio.

Atsisakęs lobių ieškotojo veiklos, Neitanui susidaro netikėtos aplinkybės, priversiančios sugrįžti į vagių pasaulį. Ši kelionė– dar labiau asmeniška, jis leidžiasi į įvairiapusį nuotykį, kuriame atskleis legendų apsupto piratų lobio sąmokslą. Didžiausias nuotykis parodys jo fizines galimybes, rįžtą ir gebėjimą daug ką paaukoti dėl to, jog išgelbėtų mylimus žmones.

Semas yra penkiais metais vyresnis už jaunėlį Neitą, anksčiau buvo manyta, jog jis miręs. Sklinda gandai, jog būtent jo dingimas ir paskatino Neitą rinktis lobių ieškotojo gyvenimą. Semą daugelis vadina „nutrūktgalviškesniu už brolį Neitą ir kažkiek pavydinčiu šio pasiekimų“.

image
Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
Nuo 16 metų
Žaidimo kategorija
Nuotykių
Gamintojas
Naughty Dog
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Atsiliepimai

5/5 
13 Feb 2021

Nustebino greitas pristatymas. Aciu