Kodas: 85731430

Žaidimas PS4 The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

24,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
IŠPARDUOTA

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes jus informuosime, kai ši prekė atsiras prekyboje.


Susipažinau su privatumo Politika
 

Apžvalga
image

Žaidimas pelnęs ypatingai daug titulų įvairiose kategorijose geriausių žaidimo rinkimuose The Elder Scrolls: Skyrim Special leidime įspūdingas fantazijų pasaulis susipna su tikrove net ir menkiausiose detalėse. Special Edition, atnaujinti meniniai elementai ir efektai, dinamiškai atvaizduojama aplinka, atspindžiai, atnaujinti daugelis kitų žaidimo elementų. Skyrim Special Edition perteikia visus kompiuterinio žaidimo privalumus į kosoles. Nauji ššūkiai, aplinkos, personažai, dialogai, ginklai, šarvai - su Mods jūsų pasitenkinimui nebus ribų.

The Elder Scroll V: Skyrim – veiksmo vaidmenų žaidimas kuriame žaidėjas gali laisvai klaidžioti po Skyrim šalį. Tai atviro pasaulio žaidimas kurioje daug erdvės laukinei aplinkai - urvai, tvirtovės, miestai ir kaimeliai.

Žaidime galima rinktis kaip vystyti savo asmenį, pradžioje pasirenkama viena iš rasių: žmonės, orkos, elvai, į kates, driežus panašūs gyvūnai ir vėliau žaidimo eigoje galima keisti savo išvaizdą. Žaidėjo efektyvumas mūšiuose priklauso nuo šarvų ir to kaip naudojami ginklai. Ginklus galima nusipirkti, rasti, pasidaryti kalvėje, magiją taip pat galima nusipirkti arba gauti atspėjus burtažodį.

Žaidimo veiksmas vyksta 200 metų po Didžiosios Užmaršties mūšio tarp dviejų grupuočių Tamriel provincijoje. Stormcloaks būrys vadovaujamas Jarl Stormcloak buvo suburtas iš vietinių šiauriečių rasės, jų tikslas tapti išlaisvinti Skyrim šalį ir tapti nepriklausomais nuo imperijos Imperijos legionas vadovaujamas generolo Tullius siekia visais būdai išlaikyti imperijos vienybę ir nuginkluoti provinciją.

image
Nauja grafika ir pats žaidimo variklis
image

SKyrim pritaikytas naujas aidimo variklis puikiai atvaizduoja virtualujį pasaulį - danguje plaukiančius debesis, gruoblėtus kalnus, bruzdančius miestus, vešlius laukus ir senovinius įtvirtinimus.

Kaip žaisi, tuo ir tapsi

Žaidime šimtai naujų ginklų, burtų, užkeikimų ir kitokių sugebėjimų. Nauja personažų charakterių programa leidžia žaisti ir kurti savo asmenį taip kaip nori tu.

image
Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
18
Žaidimo kategorija
Veiksmo
Gamintojas
Bethesda
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą