Kodas: 85728882

Žaidimas PS4 Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition

20,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 3-4 d.d.

favorite_border

Prisijunkite prie paskryros

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Apžvalga
image

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration - legendinis nuotykių ir veiksmo žaidimas švenčia 20 metų jubiliejų. Naujas siužeto skyrius Blood Ties, co-op Endurance padidint sudėtingumo lygis ir įvairus naujas žaidimo turinys parsisiųsti.

Blood Ties – naujas žaidimo siužetas kurį parsisiuntę galėsite tyrinėti Croft Manor dvarą pagrindinio žaidimo režime, arba ginti nuo zombių invazijos Lara's Nightmare žaidimo dalyje. Laros dėdei tapus dvaro savininku ji turės patikrinti ar viskas teisėta, surasti įrodymus kad jai priklauso nuosavybė ir tėvo paliktos paslaptys, ar viską teks prarasti. Žaidėjai galės išbandyti savo kovinius sugebėjimus žudant zombius. Lara's Nightmare režime laukia nauji iššūkiai išvaduojant dvarą nuo blogio invazijos.

Pirmą kartą Tomb Raider žaidimą galima žaisti online co-op Endurance režime. Čia žaidimo gerbėjai galės kartu plėšikauti žvėriškomis sąlygomis t. y. du žaidėjai turės sudaryti komandą tam kad išgyventų atšiauriomis sąlygomis dienos metu bei apsisaugotų nuo mirtinų priešų naktį. Viską teks pasigaminti patiems, surinkti ar sumedžioti - maistą ugnį ir kitas gėrybės. Žaidime išplėstos meistravimo galimybės kai iš įvairių surinktų daiktų (augalai, mineralai, metalas, drabužiai ir pan.) galima susikurti reikiamas priemones - įrankius, ginklus, spąstus, sprogmenis arba tvarsčius žaizdoms gydyti. Žaidimo veiksmas kaip įprasta plėtojamas Sibiro platybėse kur snieguotos viršukalnės, tankūs miškai, gausu naujų apleistų vietovių, požeminių urvų ir senoviškų griuvėsių tam kad žaidėjams įveikti užduotis būtų sudėtingiau ir įdomiau. Žaidime atnaujinta Laros žieminė apranga, be klasikinio kirtiklio ir lanko galėsite naudoti Hailstorm automatą kurį Lara naudojo Tomb Raider III ir kitus naujus ginklus. Kiekvieno žaidėjo sugebėjimai bus įvertinti turnyrinėje žaidimo rezultatų lentelėje.

image
image

Minint žaidimo jubiliejų žaidime atnaujinta Laros žieminė apranga, be to, galėsite naudoti Hailstorm automatą kurį Lara naudojo Tomb Raider III. Klasininės Laros žaidimo kortelės leis prisiminti pačius įvairiausius žaidimo epizodus iš visų senesnių Tomb Raider serijų nuo 1996 m. Kaip ir ankstesniuose žaidimo leidimuose Laros ir Jonah balso įgarsinimą ir judesius atlieka aktoriai Camilla Luddington and Earl Baylon, juos kopijuojant buvo naudojama speciali Mova motion atkūrimo technologija tam kad vaizdas žaidime būtų kuo tikroviškesnis. Nuo šiol Lara moka ne tik slėptis už priedangų, bet ir laipioti medžiais bei plaukti po vandeniu, tai suteikia naujas galimybes užpulti priešus arba išventi jų atakos.

Žaidimo naujienos
  • Brutalus režimas be patikrinimo postų "Etreme survivor".
  • Blood Ties ir Lara's Nightmare premium DLC.
  • Co-op palaikymas Endurance režime kovojant ekstremaliomis sąlygomis žaidime kartu su draugu.
  • Nauja Laros žieminė apranga ir ginklai įkvėpti Tomb Raider III.
  • Play Station VR pagalba padedanti suprasti Croft Manor paslaptis ir galimybė pasirinkti Laros išvaizdą iš ankstesnių žaidimų.
  • Baba Yaga: The Temple of the Witch, Cold Darkness Awakened misijos, 12 naujų aprangos stilių, 7 ginklai, 35 ekspedicijos kortelės kuriose galėsite pasirinkti iš 5 klasikinių senųjų žaidimo versijų nuo 1996 m.
image
Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
18
Žaidimo kategorija
Nuotykių
Gamintojas
Square Enix
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą