Kodas: 85728755
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Žaidimas PS4 Need For Speed: Rivals

20,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
IŠPARDUOTA

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes jus informuosime, kai ši prekė atsiras prekyboje.


Susipažinau su privatumo Politika
 

Apžvalga
image

„AllDrive“ Ši nauja funkcija leidžia prisijungti į pasaulį, kuriame tavo draugai jau lenktyniauja. Vieno ir daugelio žaidėjų režimai daugiau ne izoliuoti režimai. Nėra jokio laukimo. Tu ir tavo draugai gali žaisti tą patį žaidimą, tas pačias lenktynes, tą patį persekiojimą. Tai pasaulis, kuriame jokie du renginiai niekada nebus vienodi. Nenori žaisti su kitais? Paprasčiausiai pasirink „Redview County“ kaip savo ir mėgaukis lenktynėmis bei policijos gaudynėmis.

Lenktynininkai – vieniši vilkai, ieškantys savo šlovės: vairuodami įvairius automobilius, pagamintus greitoms lenktynėms bei įspūdingiems persekiojimams. Farai dirba komandose, siekdami sulaikyti lenktynininkus, naudodamiesi policijos pajėgomis. Intensyvūs gaudynių momentai padaryti dar labiau jaudinančiais su priėjimu prie persekiojimo technologijos, pritaikytos tiek lenktynininkams, tiek farams. Lenktynininkai naudojasi šia technologija tam, kad pabėgtų nuo policijos, su tokiomis funkcijomis kaip turbo, elektromagnetinai pulsai ir kt. Farai bus ginkluoti agresyviems sulaikymams:

Galės naudoti policijos barikadas, sraigtasparnio pastiprinimą ir t.t. Abi pusės turi skirtingus automobilių rinkinius, technologijas, užduotis ir karjeros pasiekimus. Pakeisk puses kai tik nori, kad gautum automobilį kurio tau reikia, kad pasiektum vaidmenį, kurio trokšti, savo progeso sistemoje, kuri skirtinga kiekvienai pusei.

image
image

Stebėk, kaip auga statymai naujoje taškų sistemoje, kuri leidžia lenktynininkams rizikuoti savo greičio taškais, kad pasiektų didesnių pasiekimų ir prizų, ar saugiai laikyti savo greičio taškus, kai jie grįžta į slėptuvę. Kuo daugiau rizikuoji, tuo greičiau gali progresuoti, bet jei tave sučiups policija, farai pasiims tavo greičio taškus kaip apdovanojimą. Šimtai tūkstančių greičio taškų gali būti statymas kiekviename posūkyje ir kiekvienose gaudynėse – ar tu išdrįsi rizikuoti?

Tobulink savo automobilį su naujausiais patobulinimais persekiojimų technologijose ir personalizuok savo automobilį perdažydamas jį, uždėdamas išskirtinius numerius, ratus bei lipdukus ir parodyk savo automobilį pasauliui. Su milijonais potencialių kombinacijų tu gali išsaugoti savo konfigūracijas ir likti išskirtiniu nepaisant situacijos.

Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
16
Žaidimo kategorija
Lenktynės
Gamintojas
Electronic Arts
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą