Kodas: 85732751

Žaidimas PS4 Far Cry Primal

19,99 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 3-4 d.d.

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Apžvalga
image

Begalę apdovanojimų susižėrusi Far Cry frančizė, užkariavusi tropinius miškus bei Himalajus, šį kartą leis įžengti į žmonijos kovą dėl išlikimo. Inovatyvus atviro pasaulio „smėlio dėžės“ tipo žaidimas kartu pristatys ir didžiulius žvėris, kvapą gniaužiančias vietoves bei epizodus, kuriuose žmogiškumas neegzistuoja.

Sveiki atvykę į akmens amžių– didžiulės grėsmės ir neribojamų nuotykių periodą, kuriuo Žemės planetoje karaliauja milžiniški mamutai ir kardadančiai tigrai, o žmonija– silpniausia maisto grandies dalis. Vienintelis išlikęs iš savo medžiotojų genties, išmoksite kurti mirtinus ginklus, atbaidyti nuožmius plėšrūnus ir pergudrauti kitas gentis kad užvaldyti Oros žemes ir tapti stipriausiu plėšrūnu.

IŠ GROBIO Į PLĖŠRŪNĄ

Žaisi už Takarį– užsigrūdinusį medžiotoją ir paskutinį išlikusį iš savo genties. Tu sieki tik vieno: išlikti pasaulyje, kuriame visi į tave žiūri kaip į grobį.

 • Plėsk savo gentį ir tobulink gebėjimus.
 • Veik kartu su įsimintinais veikėjais, kad galėtum išvengti netekčių ir keliauti pirmyn.
 • Susidurk su priešų gentimis, kurie stengsis padaryti viską, kad sunaikintų tavo gentį ir sąjungininkus.
 • Nugalėk plėšrūnus ir žmones, tapk stipriausiu plėšrūnu.
image
FAR CRY AKMENS AMŽIUS
image

Čia ne toks akmens amžius, apie kurį mokeisi mokykloje.
Čia yra negarbingas ir sumaišties kupinas akmens amžius.
Čia yra akmens amžius, sukurtas Far Cry.

 • Tykok prie priešų buveinių ir suplanuok puolimą naudodamas pasigamintus ginklus ir įrankius iš nužudytų žvėrių kaulų.
 • Įvaldyk ugnies stichiją, kad padidintum šansą įveikti priešus uždegdamas savo ginklą arba atbaidydamas plėšrūnus nakties metu.
 • Pribaik savo grobį, kurį seki po visą teritoriją, tačiau nepamiršk, jog jo skleidžiami garsai ir kvapai gali privilioti kitus plėšrūnus.
 • Gyvybinga akmens amžiaus laikų aplinka tik didins mirtinų ginklų, pavojų ir neįtikėtinų istorijų kiekį, už ką Far Cry ir užsitarnavo gerą vardą.
PASAULIS, KURIAME KARALIAUJA DIDŽIULIAI ŽVĖRYS

Pasibaigus paskutiniajam ledynmečiui, ištirpę ledynai atskleidė ilgai slėptą žemę, kurioje gyvuoja gamta, gausu išteklių ir suteikta galimybė karaliauti žmonėms bei gyvūnams, tačiau su sąlyga, jog karaliavimą reikia pelnyti.

 • Susipažink su didingomis ir laukinėmis Oros žemėmis, kuriose gausu kvapą gniaužiančių raudonmedžio miškų, atšiaurios taigos ir drėgnų pelkynų, parodančių žemės būseną iki to laiko, kol į ją neįžengė žmogus.
 • Oros knibždėte knibžda gyvybės, pradedant didžiulėmis elnių ir vilkų bandomis, baigiant priešiškomis gentimis. Šiose žemėse karaliauja megafauna, į kurią įeina kardadančiai tigrai ir vilnoti mamutai, didžiuliai, kiekvienai gyvai būtybei baimę keliantys gyvūnai, gyvavę akmens amžiuje.
image
Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
18
Žaidimo kategorija
Nuotykių
Gamintojas
Ubisoft
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą