Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85728869

Sniper Elite 4 PS4

IŠPARDUOTA

Apžvalga
image

Sniper Elite 4 – naujas populiarumo sulaukęs ir apdovanojimus pelnęs šaudyklės žaidimas serijoje. Įspūdingas balistikos atvaizdavimas, kvapą gniaužianti galimybė akimirksniu pasislėpti, įtraukiantis trečiojo asmens veiksmas masyviuose objektuose ir skirtingose erdvėse kilsteli žaidimą į visiškai naują lygmenį.

Veiksmas vyksta II pasaulinio karo metais nepaprasto grožio Italijos apylinkėse. Saulėtos Viduržemio jūros pakrantės miestai, milžiniški Nacių statiniai, bauginatys miškų tankumynai, klaidinantys kalnų keleliai ir pilys įkvėptos Monte Cassino kalvų.

Karl Fairburne – slaptasis agentas, puikus snaiperis kovoja kartu su kitais drąsiais vyrais ir moterimis rezistentais už Italijos laisvę nuo fašistų priespaudos. Laimėti kovą ir sustabdyti siaubingą priešą reikia dabar, kol karas neįgavo pagreičio ir neįtraukė kitų Europos šalių.

Jei Karl'o misija nepavyks, nebus nei Overlord operacijos, nei nusileidimo D-Dienos., Europa taip ir nebus išvaduota ir nešvęs pergalės.

image
image

Sniper Elite 4 veikia ant senojo 1080p tiek PlayStation 4 ir Xbox One, tai yra pirmasis žaidimas serijoje specialiai sukurtas naujausioms žaidimų platformoms..

Kampanijos 1-2 žaidėjams, dedikuotas Co-op, konkurencingas Multiplayer režimas, žemėlapiai, neįtikėtina judėjimo ir šaudymo laisvė daug didesnėse teritorijose nei prieš tai išleistame Sniper Elite 3 žaidime. Sniper Elite 4 yra neabejotinas lyderis II pasaulinio karo šaudyklių žaidimų tarpe neturintis lygių .

Žaidimas skirtas
Playstation 4
Amžiaus riba (nuo) (metai)
Nuo 16 metų
Žaidimo kategorija
Šaudyklė
Gamintojas
Activision
Prekės tipas
Žaidimai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.