Informacija
Prekių katalogas

Vonios spintelė BDL0101

 
Prekės kodas
3505484
146,36 €
 
Pristatymo laikas: 14-28 d.d.
Baldų užnešimas
or
DPD kurjeris (3,99 €)
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas Hanah Home
Medžiaga - Medžio dulkių plokštė (MDF)
Spalva - Balta
Svoris, Kg 32.01
Svoris su pakuote, Kg 33
Pakuočių skaičius 2
Kilmės šalis Turkija
Vonios spintelė BDL0101
146,36 €

Pertvarkykite savo vonios kambarį su puikiu saugojimo sprendimu

Pristatome išskirtinę vonios kambario spintelę, sukurtą tam, kad jūsų vonios kambarys taptų elegantiškas ir funkcionalus. Pagaminta itin preciziškai ir kruopščiai, ši spintelė - tai puikus vonios kambario reikmenų laikymo sprendimas.

Neprilygstama kokybė ir ilgaamžiškumas

Ši spintelė pagaminta iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės. Jos storis - 18 mm, todėl ji yra itin tvirta ir stabili, o tai garantuoja ilgametį patikimą naudojimą. Balta spalva suteikia rafinuotumo, lengvai derėdama prie bet kokio vonios kambario interjero.

Pavyzdinė laikymo erdvė

Atsisveikinkite su perkrautais stalviršiais ir netvarkingomis spintelėmis. Mūsų vonios kambario spintelėje yra daugybė lentynų ir papildomų laikymo vietų, todėl joje rasite pakankamai vietos tvarkingai sutvarkyti tualeto reikmenis, rankšluosčius ir kitus vonios kambario reikmenis. Laikykite viską ranka pasiekiamoje vietoje ir mėgaukitės vonios kambariu be netvarkos.

Pagerinkite vonios kambario estetiką

Mūsų vonios kambario spintelė ne tik praktiška, bet ir pagerina jūsų vonios kambario estetiką. Jos aptakus ir modernus dizainas suteikia elegancijos, sukuria prabangią atmosferą, kuri sužavės jūsų svečius. Paverskite savo vonios kambarį stiliaus ir funkcionalumo šventove.

Techninė informacija:

  • Medžiaga: Medžiaga: 100 % melaminu dengta medžio drožlių plokštė
  • Storis: 18 mm
  • Plotis: 49 cm
  • Aukštis: 184. 6cm
  • Gylis: 32 cm
  • Spalva: balta

Atnaujinkite savo vonios kambarį mūsų išskirtine vonios kambario spintele jau šiandien ir patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį. Atsisveikinkite su netvarka ir pasisveikinkite su gražiai sutvarkyta erdve. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės permainomis!