Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodėl „Mac“

 

 „Mac“ yra paprastas naudoti, saugus ir galingas. Nuo pat pradžių jis pripildytas puikiai sukurtų programų, kurios įkvepia darbui ir kūrybai. Be to, jis gali darbuotis kartu su „iPhone“ ir „iPad“ taip, kaip jokie kiti kompiuteriai. O kadangi „Apple“ kuria ir programinę, ir aparatinę įrangą, „Mac“ suteikia geriausias įmanomas naudojimo patirtis. 

 

 

 

Sukurtas būti geresnis

„Mac“ nešiojamieji kompiuteriai yra nepaprastai ploni ir lengvi, tačiau pakankamai tvirti, kad tarnautų ilgus metus. „MAC“ kupinas technologinių naujovių, tokių kaip „Touch Bar“, jo aparatinė ir programinė įrangos yra sukurtos viena kitai, todėl viskas veikia kartu ypač sklandžiai.

 

 

 

Sukurtas naudoti su „iPhone“.
Ir atvirkščiai. 

Jei turi „iPhone“, tau patiks, ką gali nuveikti su „Mac“. Gali skambinti ir atsiliepti į „iPhone“ skambučius, taip pat siųsti ir gauti žinutes savo „Mac“. Pradėk rašyti el. laišką, kurti dokumentą ar naršyti viename „Apple“ įrenginyje ir tęsk kitame. „iCloud“ saugo ir atnaujina visas tavo nuotraukas, muziką ir kitus dalykus, taip pat sinchronizuoja juos visuose tavo „Mac“ ir „iOS“ įrenginiuose. 

Privatumas ir saugumas

„Apple“ tavo pasitikėjimas reiškia viską. Štai kodėl saugumas kaip ir privatumas yra svarbiausi, o ne antraeiliai dalykai. Mūsų produktai ir paslaugos sukurti taip, kad užtikrintų tavo duomenų saugumą, ir tu be rūpesčių galėtum užsiiti kasdiene veikla.

 

 

Programos viskam. 

 „Mac“ pripildytas puikių programų kūrybai ir darbui, todėl gali kurti dokumentus, prezentacijas ir filmus, taip pat naršyti internete, siųsti žinutes, žymėtis pastabas, tvarkyti kalendorių ir dar daugiau. Ir, žinoma, „Mac“ kompiuteryje puikiai veikia „Microsoft Office“.