Pristatymo kaina:
  • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
  • DPD kurjeris: 0,00 €
Kodas: 7544806
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Treniruoklis Wahoo KICKR Climb

379,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00

favorite_border

Prisijunkite prie paskryros

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:

PRODUKTO APŽVALGA

Wahoo naujovė tiesiog perkelia jūs į naują treniruočių lygį! KICKR CLIMB salės treniruoklis su įkalnės simuliatoriumi sukurtas darbui tik su Wahoo KICKR išmaniaisiais treniruokliais, kuomet susietas, jis įveda į jūsų treniruotes įkalnės ir nuokalnės simuliaciją. KICKR CLIMB treniruoklis suderinamas su kitų gamintojų programėlėmis, todėl važiuojant virtualų atstumą ar atliekant struktūrinę treniruotę, KICKR CLIMB apjungia pakilimus ir nusileidimus su atsparumo pokyčiais, kad jūsų salės treniruotė taptų realistiškesnė. Pasaulis nėra plokščias, dabar važiuojant dviračiu jūs tai pajusite!

CHARAKTERISTIKOS

" ĮKALNĖS PASIKEITIMAI REALIU LAIKU
" VALDOMAS PROGRAMĖLE
" DIDŽIAUSIA ĮKALNĖ 20 %
" DIDŽIAUSIAS NUOLYDIS LEIDŽIANTIS NUO KALNO -10 %
" SUDERINAMAS SU KICKR SMART TRENIRUOKLIU
" SUDERINAMAS SU KICKR FITNESO STALU
" SUDERINAMAS SU WAHOO ELEMNT DVIRAČIO KOMPIUTERIU
" FIKSUOJAMI PAKILIMO REŽIMAI
" RANKINIS NUOLYDŽIO SUREGULIAVIMAS NUOTOLINIO VALDYMO PULTU
" DVIRAČIO SUDERINAMUMAS SU QUICK RELEASE IR THRU AŠIMI
" ŠVIESOS DIODŲ INDIKATORIAI
" NAUDOJAMAS PROFESIONALŲ
" SUDERINAMUMAS SU KITŲ GAMINTOJŲ PROGRAMĖLĖMIS

SPECIFIKACIJOS

" Didžiausias įkalnė: 20 %
" Didžiausias nuolydis leidžiantis nuo kalno: -10 %
" *Tikslūs nuolydžio pokyčiai priklauso nuo dviračio ir ratų dydžio, treniruoklio tipo.
" Suderinami treniruokliai: Naujas Wahoo KICKR treniruoklis (2017 m. laidos) ir naujas KICKR SNAP treniruoklis (2017 m. laidos)
" Rodikliai: realus nuolydis
" Matmenys (Aukštis x Plotis x Ilgis): 25.75" x 5.1" x 7" (65.4 cm x 13 cm x 18 cm)
" Palaikomos stebulės: QR, 12x100, 15x100, 15x110
" Programinės įrangos atnaujinimai: Taip
" Suderinamumas su kitų gamintojų programėlėmis: Taip, jei susietas su KICKR ar KICKR SNAP treniruokliais

Gamintojas
Wahoo
Spalva
Pilka
Prekės tipas
Treniruokliai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

WAHOO KICKR: inovacijos dviračių sporte suteikia galimybę palaikyti formą visus metus

WAHOO KICKR: inovacijos dviračių sporte suteikia galimybę palaikyti formą visus metus

Dviračio idėjai daugiau nei 200 metų. Per šį laiką dviratis ištobulėjo taip, kad šiandien juo galima mėgautis net neišeinant iš namų! Mes papasakosime apie amerikiečių kompanijos WAHOO sukurtus dviračių treniruoklius, kurie leidžia minti pedalus ištisus metus.

KICKR CORE – WAHOO dviračių treniruoklių sistemos širdis

Kaina: 

KICKR tai išmanioji sistema perkelianti dviračių treniruotes iš lauko į namus. Reljefo simuliacija, išmani ventiliacija, galimybė keisti bėgius (į treniruoklį statomas įprastas bėginis dviratis) ir kitos treniruočių lauke jausmą atkuriančios savybės – tai kompanijos siekis įrodyti, kad tikro sportininko kelionė tęsiasi visus metus. Treniruoklio idėja – ne pakeisti realias trasas, bet palaikyti sportinę dvasią ir užtikrinti tobulėjimą kiekvieną dieną, bet kokiu oru, bet kuriuo paros laiku. Nuo šiol šokti į trasą galėsite net naktį: ypač tylus veikimas leis sportuoti netrikdant namiškių ramybės. Per gerai, kad būtų tiesa?

„Dėl laiko stokos dažnai sportuoju namie, darau mankštą, minu dviračio treniruoklį – anksti iš ryto, vėlai vakare ar savaitgalį. Šeima visada namie, mažas vaikas, todėl labai svarbu, kad treniruoklis neskleistų garso, – tai buvo vienas iš pagrindinių kriterijų, kodėl pasirinkau būtent WAHOO, – savo treniruočių įspūdžiais dalijasi Tomas Vaitkus, buvęs profesionalus sportininkas, Lietuvos plento čempionas, vieno iš „Giro d’Italia“ etapų nugalėtojas, tarptautinėje dviračių bendruomenėje dėl savo begalinės ištvermės ir jėgos vadinamas „Tomas the Tank Engine“.

WAHOO prasidėjo dviračių trasoje: KICKR – tai įrenginys, kurį dviratininkams sukūrė profesionalūs dviratininkai. Kompanijos įkūrėjas Chipas Hawkinsas, vaikystę praleidęs ant burlenčių ir vandens slidžių, vėliau susidomėjo triatlonu. Nuoseklioms treniruotėms ieškojęs namų treniruoklio, įsigytu nusivylė taip, kad suprato: „Tai – nuostabus įrenginys, ir aš jį sukursiu iš naujo“. Jo įkurta kompanija tapo pirmąja, rinkai pristačiusia kitokį požiūrį į namų treniruoklius: WAHOO susitelkė į pojūčius, kuriuos sportininkams siūlo tikrovė. Vis dėlto Chipas Hawkinsas pabrėžia, kad KICKR – ne žaislas: „Jei prijungiate KICKR prie žaidybinės programos ir tik linksminatės su bičiuliais, drauge mindami virtualiomis trasomis, kažką praleidžiate: KICKR buvo kurtas ne tam. Tai – įrankis kompleksiškoms treniruotėms, skirtas tiems, kurie jaučia poreikį nuosekliai stiprėti fiziškai, ir tiems, kurie gimė nugalėti.“

Chipas Hawkinsas – kompanijos įkūrėjas ir vadovas

Profesionaliame dviračių sporte pamėgta KICKR sistema – tai tarpusavyje bevielėmis technologijomis (BT, ANT+) sujungti komponentai: interaktyvus treniruoklis, reljefo simuliatorius, mynimo ritmo jutiklis, širdies ritmo matuoklis ir išmanusis ventiliatorius. Stabilus nerūdijančio plieno treniruoklio korpusas ir 2200 vatų siekianti pasipriešinimo galia sukurti tam, kad atlaikytų net pačių pajėgiausių dviratininkų siausmą. Vienas iš rinką apstulbinusių sprendimų – reljefo simuliatorius KICKR CLIMB, imituojantis iki 20 proc. įkalnę ir iki 10 proc. nuokalnę: „Pasaulio, kuriuo riedame, paviršius nėra lygus. Įvesdami reljefo simuliaciją, perkeliame namų treniruoklių sprendimus į naują lygį. Važiavimas į įkalnes ir nuokalnes skirtingai veikia raumenis, jose pakinta ir pedalų mynimo technika. Reljefo treniruotės namuose leidžia tapti pajėgiu sportininku, pasiruošusiu kalnuotoms vietovėms.“ Reljefo simuliatorius CLIMB tvirtinamas treniruoklio priekyje ir užtikrina švelnų, sklandų perėjimą iš vieno lygio į kitą.

WAHOO KICKR CLIMB reljefo simuliatorius

Kaina: 

Prie treniruoklio jungiamas KICKR HEADWIND išmanusis ventiliatorius gali būti jungiamas prie širdies ritmo ir greičio jutiklių, kad fiksuotų treniruotės intensyvumą ir automatiškai pritaikytų srauto greitį prie vartotojo fizinės būklės ir reljefo pobūdžio. Ventiliatorių galima reguliuoti ir rankiniu būdu – pasirenkant idealų vėjo srautą maksimaliam komfortui. Oro srautas koncentruojamas tiksliai į dviratininko kūną, kad užtikrintų optimalų vėsinimą.

KICKR HEADWIND išmanusis ventiliatorius

Kaina: 

Vienas iš WAHOO sprendimų – atvirumas programinei įrangai. KICKR sistema palaiko daugelį žymiausių virtualaus sporto programų („Zwift“, „TrainerRoad“, „FulGaz“, „KinoMap“ ir kt.) ir gali būti jungiama prie įvairių išmaniųjų įrenginių. Manoma, jog būtent sprendimas „draugauti“ su programinės įrangos kūrėjais, o ne kurti uždarą programinę sistemą, didele dalimi nulėmė KICKR proveržį namų treniruoklių industrijoje ir netgi tapo katalizatoriumi, paskatinusiu staigų šios industrijos augimą. Beje, kompanijos sukurti WAHOO ELEMNT dviračio kompiuteriai išplečia treniruoklio galimybes: užfiksavus realią lauko trasą kompiuteriu, vėliau atkuriamas virtualus jos ekvivalentas treniruotėms namuose.

WAHOO ELEMNT dviračio kompiuteris atkuria
pravažiuotos lauko trasos sąlygas

„Paskutinius penkerius metus fiksavome stebėtiną išmaniųjų dviračių-treniruoklių populiarumo augimą, – teigia vienas iš WAHOO vykdomųjų direktorių Mike’as Saturnia. – Per tą laiką sukūrėme lig šiol didžiausią integruotų vidaus fitneso produktų ekosistemą. KICKR BIKE – tai ateities treniruoklių karta, sukurta tapti ne sportininkų pagalbininke, bet jų sėkmės priežastimi.“ Paprastas naudojimas, suprantamas programinio tinklo valdymas ir maksimaliai lankstus pritaikymas prie kiekvieno sportininko poreikių – tai dovana dviračių sporto mėgėjams ir profesionalams. Idealiai tinkamas kiekvienam, tačiau sukurtas nepripažįstantiems kompromisų ir savo tikslo siekiantiems be pertraukų, ištisus metus.

KICKR – į trasą su inovacija!

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

EXPO ženkliuku pažymėtas prekes galite įsigyti už ypač patrauklią kainą! Šioje skiltyje siūlomi gaminiai buvo išstatyti parduotuvių ekspozicijose. Nors prekės yra visiškai naujos, jos gali turėti nedidelių įbrėžimų ir kitų naudojimo žymių, kurios nedaro įtakos daiktų funkcionalumui bei garantinio laikotarpio ilgiui.

Ekspozicinės prekės gali turėti pažeistą gamintojo pakuotę arba parduodamos be jos.

Informacijos apie jus dominančio pirkinio kondiciją galite rasti prekės puslapyje, kuriame yra pateikiamas defektų sąrašas (jeigu toks yra), o taip pat telefonu bei el. paštu. Pirkėjui pageidaujant, siunčiame prekės nuotraukas.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą