Kodas: 7519818
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Tinklo įr. TP-LINK WA860RE WRL300MBPS

20,29 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 2-3 d.d

favorite_border

Prisijunkite prie paskryros

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Dažnis
2.4Ghz
Bevielio ryšio standartas
801bgn

5 triukai, kurie pagreitins „Wi-Fi“ ryšį

Be „Wi-Fi“ negalime išsiversti nė vienos dienos. Tačiau jis ne visada veikia taip, kaip turėtų. Daugumą ryšio problemų galima išspręsti labai paprastai, neišleidžiant nė cento, kitas padeda pašalinti nebrangi ryšio įranga.

„Wi-Fi“ duomenis perduoda naudodamas radijo bangas. Panašiai kaip televizija, mobilieji telefonai ar radijas. Tačiau „Wi-Fi“ bangos yra labai trumpos, veikia iki 30 m atstumu ir labai greitai ima silpnėti. Be to, „Wi-Fi“ ryšys nemėgsta įvairių kliūčių. Jį sugeria sienos ir metalinės konstrukcijos. Diegdami bevielį ryšį savo namuose, turime atkreipti dėmesį į šios technologijos privalumus ir trūkumus.

– Statykime „Wi-Fi“ maršruto parinktuvą atviroje vietoje, kad ryšio signalas galėtų tolygiai sklisti į visas puses. Venkime uždarų spintelių! Geriausiai „Wi-Fi“ ryšys veikia tiesioginio matomumo zonoje. Parinkime tokią vietą, kuri yra vienodai nutolusi nuo visų namų pakraščių.

– Nelaikykime „Wi-Fi“ maršruto parinktuvo ant grindų. Grindys sugeria nemažą dalį radijo bangų. Be to, daugelis prietaisų nukreipia signalą žemyn, todėl statydami parinktuvą ant žemės „Wi-Fi“ ryšiu be reikalo „vaišiname“ savo kaimynus arba sandėliuke gyvenančias peles.

– Patraukime iš kelio kitus elektroninius prietaisus. „Wi-Fi“ ryšiui trukdo televizoriai, kompiuteriai, garsiakalbiai, elektros variklius turintys prietaisai, o ypač – panašiu bangų dažniu veikiančios mikrobangų krosnelės.

– Tinkamai nukreipkime antenas. Dauguma maršruto parinktuvų turi dvi pasukamas antenas. Geriausia vieną nukreipti statmenai, o kitą pasukti lygiagrečiai su grindimis. Tuomet bevielį ryšį gerai gaudys ir nešiojamieji kompiuteriai ir išmanieji telefonai, kuriuose „Wi-Fi“ antenos montuojamos skirtingomis kryptimis.

– Susipažinkime su įrenginiais, galinčiais pagerinti „Wi-Fi“ ryšio kokybę ir gerokai padidinti vietinio tinklo spartą:

„TP-LINK Archer MR200“: internetas už miesto

Šis maršruto parinktuvas padės apsirūpinti internetu ten, kur nepasiekiamas laidinis ryšys, pavyzdžiui, sode ar sodyboje. Į jį statoma SIM mobiliojo ryšio kortelė. „Archer MR200“ visus mūsų turimus „Wi-Fi“ įrenginius aprūpins sparčiu mobiliuoju LTE internetu. Internete galėsime naršyti iki 150 Mbps, o vietiniame tinkle – iki 730 Mbps sparta.


Naujausia kaina: €

 

„TP-LINK Archer T2U“: spartesnis „Wi-Fi“ ryšys kompiuteryje

Šiuolaikiniai maršruto parinktuvai užtikrina labai didelę bevielio „Wi-Fi“ ryšio spartą. Tačiau ką daryti, jei mūsų kompiuteryje esanti tinklo plokštė nebesugeba išnaudoti jo galimybių? Išeitį siūlo „Archer T2U“. Šis naujausią 802.11ac duomenų perdavimo standartą palaikantis daikčiukas jungiamas prie USB lizdo ir aprūpina kompiuterį iki 583 Mbps veikiančiu bevieliu ryšiu.


Naujausia kaina: €

 

„TP-LINK RE200“: stipriname „Wi-Fi“ ryšio signalą

Ką daryti, kai ne visose namų vietose „Wi-Fi“ veikia vienodai greitai ir patikimai? RE200 siūlo paprastą būdą padidinti bevielio tinklo aprėptį. Šį ryšio stiprintuvą įstatome į elektros lizdą pusiaukelėje nuo maršruto parinktuvo iki vietos, kur „Wi-Fi“ veikia nepakankamai gerai. Stiprintuvas dirba kaip tarpininkas: jis priima siunčiamus duomenis ir perduoda juos adresatui.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu info@technorama.lt

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą