Ventiliatorius Dyson AM06
Apžvalga

29,60 € per/mėn.

Kodas: 7526216
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Ventiliatorius Dyson AM06

Nemokamas pristatymas nuo 200 Eur ir Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo*
295,99 €
Kiekis:

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:
Triukšmo lygis
57 dbA
Šaltas oras
Yra
Galingumas
2400 W
Korpuso medžiaga
Metalas
Sparnuotės skersmuo
30 cm
Greičio padėčių skaičius
10
Automatinis oro srauto nukreipimas į šonus
Yra
Ventiliatoriaus tipas
Pastatomas
Laikmatis
Yra
Reguliuojamas aukštis
Nėra
Nuotolinis valdymas
Yra
Technologija
Patentuota „Air MultiplierTM “ technologija - oro srautas prietaiso viduje įtraukia aplinkos orą ir jį sustiprina. Susidaro tolygus, malonus oro srautas – kitaip nei įprastuose ventiliatoriuose.
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Svoris
1,83 kg
Gamintojas
Dyson
Spalva
Sidabrinė
Prekės tipas
Ventiliatoriai
Karštas Oras
Yra

Dyson AM06 | AM07: atsigaivink karštą vasaros dieną!

Dyson AM06 | AM07: atsigaivink karštą vasaros dieną!

Ventiliatoriai būna galingi arba silpni, tačiau visi jie kelia didelį triukšmą. Taip manėme, kol neišbandėme naujų „Dyson“ įrenginių. Šie menčių neturintys prietaisai pučia galingą gaivaus oro srovę ir daro tai labai tyliai!

Metas susipažinti su bandymų dalyviais. Tai „Dyson AM06“ ir AM07. Šie gražuoliai sužavėjo mus savo išvaizda. Iš karto aišku, kad jie nė kiek nepanašūs į tradicinius ventiliatorius. Išorėje nėra jokių judančių dalių, kurios galėtų sukelti pavojų vaikams ar naminiams gyvūnams. Nusprendėme atidžiau patyrinėti, kaip veikia naujieji „Dyson“ ventiliatoriai.

Dyson_1

Dyson AM06

Ventiliatorių konstrukcija

„Dyson“ ventiliatorių paslaptis – „Air Multiplier“ technologija. Įrenginio stove įmontuotas variklis su aerodinamine turbina, kuri įsiurbia orą ir išstumia jį pro viršutinę korpuso dalį juosiantį plyšį. Dėl tokios konstrukcijos išleidžiamo oro srovė yra sustiprinama dešimtis kartų. Ji primena lengvą gaivinantį pajūrio vėjelį. Oras sklinda švelniai ir tolygiai, be mentiniams ventiliatoriams būdingų gūsių.

Dysoon_4

„Dyson“ ventiliatoriuose naudojama „Air Multiplier“ technologija sukuria galingą ir švelnią oro srovę

Viršutinį ventiliatoriaus žiedą galima šiek tiek palenkti į priekį arba atgal, nukreipiant oro srovę į mums reikalingą pusę. Prietaisas gali pūsti orą viena kryptimi arba vėdinti visą patalpą, tolygiai sukinėdamas žiedą į skirtingas puses. Darbo režimą pasirenkame valdymo pulteliu. Kai jo nenaudojame, pultelis guli ant ventiliatoriaus viršaus, prilaikomas viduje įmontuotų magnetų.

Įrenginys turi laikmatį, leidžiantį pasirinkti prietaiso darbo trukmę. Pasibaigus numatytam laikui, prietaisas išsijungia. Lyginant su anksčiau gamintais „Dyson“ ventiliatoriais, naujieji modeliai suvartoja iki 40 proc. mažiau elektros energijos.

Dyson_2

Dyson AM07

Mėgaukis visiška tyla!

Pirmą kartą įjungę „Dyson“ ventiliatorių vidutiniu galingumu pamanėme, kad į mūsų rankas pateko neveikiantis įrenginys. Nesigirdėjo nė menkiausio šnaresio. Tik nuo ventiliatoriaus sklindanti gaivaus oro srovė padėjo suvokti, kad klydome! Prietaisas šiek tiek garsiau pradeda dirbti tik paleidus jį visu pajėgumu. Tačiau net tuomet jo skleidžiami garsai visiškai paskęsta aplinkos šurmulyje. Ventiliatorių galima naudoti miegamajame nebijant, kad jis sudrums mūsų poilsį.

„Dyson“ skelbia, kad AM06 ir AM07 dirba net 75 proc. tyliau, lyginant su anksčiau gamintu AM02 modeliu. Šių teiginių teisingumą patvirtina ne tik mūsų atlikti bandymai, bet ir „Quite Mark“ įvertinimas, kuris suteikiamas didžiausią pažangą triukšmo mažinimo srityje darantiems prietaisams.

Dyson_3

Vidinis korpusas sugeria variklio skleidžiamus garsus

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą