Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7555393

Televizorius Samsung QLED QE65Q70AATXXH

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

Ekrano įstrižainė

IŠPARDUOTA

Matmenys

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Televizorius Samsung QLED QE65Q70AATXXH


Platus žiūrėjimo kampas

Platus žiūrėjimo kampas leidžia matyti ryškias spalvas iš daugiau kampų, mažiau iškraipant spalvas. Net žiūrėdami iš šono, kiekvieną kartą matote visą vaizdą.


Milijardas spalvų ir atspalvių su „Quantum Dot“

„Quantum Dot“ technologija pateikia mūsų visų laikų geriausią vaizdą. Naudojant 100% spalvų ryškumo technologiją, „Quantum Dot“ šviesą paverčia kvapą gniaužiančia spalva, kuri išlieka tikroviška visais šviesumo lygiais.


Prisitaikantis paveikslėlis

Tobulas vaizdas be jokių nustatymų koregavimų. Priklausomai nuo žiūrėjimo sąlygų ir žiūrimo turinio automatiškai pasikeičia ekrano ryškumas ir kontrastas.


„SpaceFit“ garsas

Mėgaukitės optimizuotu garsu, pritaikytu instaliacijos vietai. Nesvarbu, ar jis yra ant sienos, ar ant stalo, užtikrinama optimali garso kokybė.


Girdėkite kiekvieną žodį be trukdžių

Naujai pridėta realaus laiko triukšmo atpažinimo technologija. Kai gyvenamojoje aplinkoje kyla triukšmas, jis gali trukdyti žiūrovams. Tačiau AVA padeda atpažinti aplinkos triukšmus, kad televizorius galėtų pateikti tinkamą garsą žiūrovams.


„SUPER ULTRAWIDE GAMEVIEW“

21:9 ir 32:9 ekrano santykis suteikia jums papildomą žiūrėjimo sritį, kurios reikia, jei norite padidinti žaidimų potyrį ir laimėti. Optimizuokite žaidimą naudodamiesi „Game Bar“ - ekrano meniu, kuris leidžia realiuoju laiku koreguoti ekrano santykį, įvesties vėlavimo patikrą, FPS, HDR, belaidžių ausinių nustatymus ir dar daugiau.


„FREESYNC PREMIUM PRO“

Naudodamiesi sertifikuota „AMD FreeSync Premium Pro ™“ technologija, patirsite mažiau trikdžių ir trūkinėjimo. Puikus sklandus, maksimaliai našus žaidimas. Išskirtinio aukšto dinaminio diapazono vaizdai ir itin mažas vėlavimas, leis jums patirti tikrą žaidimą.


PC ant TV

Mėgaukitės kiekviena galimybe. Lengvai pasiekite savo kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir mobilųjį telefoną per televizorių.


Tiesiog palieskite, kad prisijungtumėte

Filmų ar muzikos perdavimas iš mobiliojo telefono į televizorių yra toks pat paprastas kaip prisilietimas. Palietus televizorių mobiliuoju, jis automatiškai pajunta ir pajungia vaizdą iš mobilaus. Taip pat greitai ir lengvai galima grįžti prie televizoriaus ir toliau mėgautis mėgstamu turiniu.


„Quantum Processor 4K“

„Quantum Processor 4K“ užtikrina visapusišką našumą, protingai optimizuodamas vaizdą, garsą ir kitas funkcijas, kad suteiktų jums tikrai kvapą gniaužiantį žiūrėjimo potyrį.


Išskirtiniai judesio patobulinimai 4K 120Hz dažniu

Nukariaukite priešus dideliu greičiu. Su išskirtiniais judesio patobulinimais iki 4K 120Hz, galite mėgautis žaidimu itin sklandžiai, be vėlavimo ir judesio suliejimo.


Viską pamatykite viename ekrane

Tuo pačiu metu viename ekrane žiūrėkite tai, kas rodoma televizoriuje ir mobiliajame telefone. Nesvarbu, ar tai yra tiesioginė sporto statistika, ar žaidimų instrukcijos. Tiesiog prijunkite telefoną ir mėgaukitės kelių ekranų galimybe viename ekrane.


Quantum HDR: platesnis kinematografinis kontrastas

„Quantum HDR“ išryškina detales ir kontrastą, todėl kiekviename vaizde galite pamatyti viską. Pirmaujančio standarto technologija - dinaminis HDR10 + tonų atvaizdavimas sukuria gilesnius juodus tonus, gyvesnius vaizdus ir detales, kurios visada išsiskiria.


Glotnus ir plonas, kaip niekad anksčiau: „AirSlim“

Neįtikėtinai plono dizaino, kurio dar niekada nematėte šioje kategorijoje. Jūsų televizorius sklandžiai įsilieja į sieną.

Ekrano įstrižainė
65
Bluetooth
Yra
Operacinė sistema
Tizen
Plotis
145.17 cm
Aukštis
83.22 cm
Integruotas Wireless LAN
Yra
Ekrano tipas
QLED
Garso galia (RMS)
20 W
VESA iki
400 x 300
Aukštis (su stovu)
89.75 cm
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
Eternetas (LAN)
Yra
SMART TV
Taip
Ambilight
Nėra
Serija
Q70A
USB (vnt.)
2
HDMI (vnt.)
4
Ekrano įstrižainė (cm)
~163
Gamintojas
Samsung
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Televizoriai
Ekrano raiška
3840 x 2160
Ekrano skleistinės dažnis
120Hz
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Ypatingos savybės
100% spalvų tūris su Quantum Dot; „SpaceFit“ garsas; Aktyvus balso stiprintuvas (AVA); „Super Ultrawide GameView“ žaidimų juosta

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.