Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Matmenys

Kodas: 7562030

Televizorius Samsung QE75Q70BATXXH

Nemokamas pristatymas nuo 399€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo
1 269,00 €
Kaina galioja perkant tik internetu

Be pabrangimo

10 mėn.
Iš karto
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Numatomas pristatymo laikas 2022-12-12

Papildomai

15,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Pristatymo kaina:
 • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
 • Kurjeris DPD: 0,00 €

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Televizorius Samsung QE75Q70BATXXH


 • Kvantinis procesorius 4K užtikrina visapusišką našumą, protingai optimizuodamas vaizdą, garsą ir dar daugiau, kad galėtumėte mėgautis išties įspūdinga žiūrėjimo patirtimi.
 • Nugalėkite kiekvieną priešą, net ir važiuodami dideliu greičiu. Išskirtiniai judesio patobulinimai iki 4K 120 Hz, todėl galėsite mėgautis itin sklandžiu žaidimu be atsilikimo ir judesio susiliejimo.
 • Naudodami sertifikuotą „AMD FreeSync Premium Pro“ branduolio technologiją sumažinsite užstrigimą ir ekrano trūkčiojimą, taip pat galėsite mėgautis puikiu sklandaus žaidimo didžiausiu našumu deriniu, išskirtiniu didelio dinaminio diapazono vaizdu ir mažu uždelsimu, kad galėtumėte laimėti tikrą žaidimą.
 • Naujajame "Samsung Smart Hub" centre svarbiausia yra turinio kuravimas ir atradimas, todėl mažiau laiko praleidžiate ieškodami, o daugiau srautiniu būdu žiūrėdami filmus, laidas ir kitą jums patinkantį turinį.
 • Kvantinis HDR išryškina detales ir kontrastą, todėl galite mėgautis visomis kiekvieno vaizdo galimybėmis. HDR10+ dinaminis tonų atvaizdavimas, pranokstantis pagrindinius standartus, sukuria gilesnę juodą spalvą, gyvesnius vaizdus ir visada ryškesnes detales.
 • Naujoviška foninio apšvietimo technologija užtikrina ryškesnį ir tikslesnį kontrastą, nes optimizuoja foninio apšvietimo spalvinį toną pagal žiūrimo turinio tipą.
 • Naudojant unikalų „Samsung“ akių komforto rėžimą į ekraną iš anksto įkeliamas vietinis saulėlydžio ir saulėtekio laikas, todėl televizorius gali automatiškai atitinkamai sureguliuoti ekraną. Be to, po saulėlydžio jis sumažina ryškumą ir spalvas, todėl ekranas švelniau veikia jūsų akis.
 • Kvantinių taškų technologija užtikrina geriausią visų laikų vaizdą. Dėl 100 % spalvų apimties „Quantum Dot“ priima šviesą ir paverčia ją kvapą gniaužiančiomis spalvomis, kurios išlieka tikros esant bet kokiam ryškumo lygiui.
 • „Real Depth“ stiprintuvas dabar atspindi, kaip žmogaus akys apdoroja gylį, padidindama pirmojo plano kontrastą. Todėl žiūrint dokumentinį filmą apie gamtą jis paryškina dramblio raukšles, o foną palieka tokį, koks jis yra, kaip ir žmogaus akys.
 • Apsupkite save harmoningai suderintu televizoriaus ir „Soundbar“ garsu. „Q-Symphony“ unikaliai leidžia televizoriaus ir garso juostos garsiakalbiams veikti vienu metu, kad būtų pasiektas geresnis erdvinis efektas neišjungiant televizoriaus garsiakalbių.
 • Mėgaukitės optimaliu garsu, suderintu su įrengimo aplinka, nesvarbu, ar tai būtų ant sienos, ar ant stalo, užtikrinant optimalią garso patirtį.
 • Leiskite „SmartThings“ intuityviai valdyti namus, aptikdami, prijungdami ir valdydami išmaniuosius įrenginius aplink televizorių. Integruotas koncentratorius leidžia mėgautis geresniu ryšiu be papildomų įrenginių. Taip pat galite atidaryti duris net žiūrėdami televizorių.
 • Naudodami „Google Duo“ sklandžiai bendraukite su artimaisiais didesniame ekrane. Naudokite „Samsung Slim Fit Cam“ arba savo išmaniojo telefono kamerą, kad galėtumėte daug lengviau atlikti vaizdo skambučius.
 • Žiūrėkite tai, kas rodoma televizoriuje ir mobiliajame telefone, tame pačiame ekrane tuo pačiu metu. Nesvarbu, ar tai būtų tiesioginė sporto statistika, ar žaidimų vaizdo gidai, tiesiog prijunkite telefoną ir žiūrėkite kelis ekranus kaip niekada anksčiau.
 • Pasirinkite mėgstamą balso asistentą – „Bixby“ arba „Amazon Alexa“. Integruoti balso asistentai užtikrina optimalią pramogų patirtį ir išplėstinį namų valdymą.
Bevielis ryšys
802.11 ac (Wi-Fi 5)
Ekrano įstrižainė
75
Bluetooth
v5.2
Operacinė sistema
Tizen
Nuotolinio valdymo pultelis
Yra
Plotis
167.75 cm
Aukštis
96 cm
Kolonėlės
2.0
Įmontuoti TV imtuvai
DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Ekrano tipas
QLED
Garso galia (RMS)
20 W
VESA iki
400 x 400
Aukštis (su stovu)
102.69 cm
Vaizdo kokybės variklis
Quantum Processor 4K
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
3D TV
Ne
Eternetas (LAN)
Yra
SMART TV
Taip
Erdvinio garso sistema
Dolby Digital Plus
HDR
Yra
Ambilight
Nėra
USB (vnt.)
2
HDMI (vnt.)
4
Ekrano įstrižainė (cm)
~189
Gamintojas
Samsung
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Televizoriai
Ekrano raiška
3840 x 2160
Ekrano skleistinės dažnis
100 Hz
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Ypatingos savybės
Kvantinis procesorius 4K, Motion Xcelerator Turbo+, „FreeSync Premium Pro“

NAMUOSE KAIP FUTBOLO AIKŠTELĖJE – PIRK, REGISTRUOK ir LAIMĖK

 

 1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

1.1.   Žaidimo „NAMUOSE KAIP FUTBOLO AIKŠTELĖJE – PIRK REGISTRUOK ir LAIMĖK“ (toliau – Žaidimas) organizatorius yra UAB „VERSLO VARTAI“, juridinio asmens kodas 301114554, veiklos adresas Taikos pr. 39, Klaipėda (toliau - Organizatorius).

1.2.   Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato pagrindines Organizatoriaus nustatytas Žaidimo sąlygas.

 1. ŽAIDIMO TRUKMĖ IR TIKSLAS

2.1.   Žaidimas vyksta nuo 2022 m. lapkričio 09d. (pirmoji dalyvavimo diena) iki 2022 m. gruodžio 18 d. (paskutinė dalyvavimo diena).

2.2.   Dalyvavimas Žaidime galimas tik Žaidimo vykdymo metu.

2.3.   Žaidimo tikslas didinti Organizatoriaus parduotuvių „TECHNORAMA“ žinomumą ir skatinti pardavimus.

 1. ŽAIDIMO VIETOS

3.1.   PC „Akropolis“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 61, Klaipėda.

3.2.   PC „Molas“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 139, Klaipėda.

3.3.   PC „Aitvaras“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 39, Klaipėda.

3.4.   TECHNORAMA parduotuvė, Lietuvininkų g. 68, Šilutė.

3.5.   TECHNORAMA parduotuvė, Klaipėdos g. 37, Gargždai.

3.6.   TECHNORAMA parduotuvė Senamiesčio a. 1, Plungė.

3.7.   TECHNORAMA elektroninė parduotuvė www.technorama.lt.

 1. ŽAIDIMO DALYVIAI

4.1.   Žaidime turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys sulaukę 18 metų ir vyresni, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Žaidimo vykdymo laikotarpiu įsigiję bent 1 (vieną) televizorių kategorijoje užpildę žaidimo formą kiekvieną savaitę penkias savaites iš eilės burtų keliu laimės po vieną televizorių.

4.2.   Žaidimo dalyviais negali būti Organizatoriaus darbuotojai, jų šeimų nariai.

4.3.   Žaidimo dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.

 1. PRIZŲ FONDAS
  Penki televizoriai televizorius Samsung QE55Q60BAUXXH, kurio vieno vertė – 589,00 Eur su PVM, viso prizinio fondo vertė – 2945,00 Eur su PVM.
 2. DALYVAVIMO SĄLYGOS

6.1.   Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime ir laimėti vieną iš Žaidimo prizų, privalo atitikti šių Taisyklių 4 punkte aptartas sąlygas ir Žaidimo vykdymo metu įsigyti bent vieną prekę iš nurodytos televizorių prekių kategorijos bei gauti kasos kvitą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą.

6.2.   Asmuo įsigijęs prekę fizinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu bei norėdamas dalyvauti Žaidime, prekės įsigijimo metu apie tai informuoja kasininką- pardavėją ir jam pateikia šiuos duomenis: vardas, pavardė, amžius, el. pašto adresas ir telefono numeris.

6.3.   Asmuo atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Jei Žaidimo dalyvis nurodo klaidingus/neteisingus savo duomenis, juos pateikęs dalyvis bus šalinamas iš Žaidimo dalyvių sąrašo.

6.4.   Asmuo įsigijęs prekę internetinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu ir pažymėjęs, jog sutinka dalyvauti Žaidime bei pateikus savo duomenis automatiškai dalyvauja žaidime ir papildomos informacijos nurodyti nereikia.

6.5.   Vienas pirkėjas vienu apsipirkimu (nepriklausomai nuo vienu apsipirkimu perkamų prekių kiekio) gali dalyvauti tik vieną kartą. Jei perkama atskiru apsipirkimu, pirkėjas gali dalyvauti tiek kartų, kiek turės atskirų apsipirkimų su nurodytos kategorijos prekėmis, taip padidindamas laimėjimo tikimybę.

6.6.   Nurodytos kategorijos prekių pirkimo kvitas ar kitas pirkimą įrodantis dokumentas turi būti saugomas visą Žaidimo laikotarpį ir vieną mėnesį po jo.

6.7.   Klastoti, manipuliuoti ar kitaip iškraipyti prekių įsigijimo faktą ar atlikti veiksmus, kurie gali daryti neigiamą įtaką Žaidimo rezultatams ar sukelti žalą Žaidimo Organizatoriui, yra draudžiama ir pažeidimus padarę asmenys bus traukiami atsakomybėn įstatymų numatyta tvarka.

6.8.   Informuojame, kad Žaidimo dalyvio asmens duomenis, kuriuos dalyvis pateiks norėdamas dalyvauti Žaidime, Organizatorius tvarkys išimtinai Žaidimo vykdymo tikslais. Dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi Žaidimo administravimo, tame tarpe laimėtojų nustatymo, prizo perdavimo ir susijusiais tikslais. Organizatorius patvirtina, jog laimėtojo pateikti asmens duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento, Asmens duomenų apsaugos įstatymo ir kitų normatyvinių aktų reikalavimus ne ilgesnį nei vieno mėnesio terminą po Žaidimo pabaigos ir prizų perdavimo.

6.9.   Jei asmuo įsigijęs prekę nurodė netikslius savo kontaktinius duomenis el. paštą arba mob. tel. numerį, Organizatorius neįsipareigoja įteikti prizo.

6.10.               Visais kitais, šiose taisyklėse nenumatytais atvejais, asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik teisės aktų numatyta tvarka. Dalyvis, pateikdamas Organizatoriui raštišką prašymą, turi teisę susipažinti su Organizatoriaus tvarkomais jo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus asmens duomenis, reikalauti nutraukti neteisėtus tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. Dalyvis, nesutikdamas su jo duomenų tvarkymu ir (ar) pareikalavęs nutraukti duomenų tvarkymo veiksmus, praranda teisę dalyvauti Žaidime ir/ar praranda teisę į Žaidimo prizą.

 1. ŽAIDIMO EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

7.1.   Žaidimo dalyviu tampama įsigijus nurodytose kategorijose, nurodytu terminu bei atitinkant aukščiau nurodytas sąlygas bei pateikiant Organizatoriui reikalingą informaciją.

7.2.   Laimėtojai bus nustatomi praėjus kiekvienai pilnai savaitei nuo žaidimo pradžios.

7.3.   Visi dalyvaujantys pirkėjai bus suskirstyti pagal įsigijimo data, laiką.

7.4.   Viso žaidimo laikotarpiu bus nustatyta ne daugiau nei 5 laimėtojai.

 1. PRIZŲ ĮTEIKIMAS

8.1.   Su kiekvienu laimėtojų per 4 d.d. nuo išrinkimo bus susisiekta ir susitarta dėl prizo pristatymo sąlygų Lietuvos teritorijoje.

8.2.   Laimėtojai gyvenantys Klaipėdoje ir norintys atsiimti prizą patys, gali tai padaryti atvykę į Organizatoriaus buveinę, kurį randasi Taikos pr. 39, Klaipėda, iš anksto susiderinę atvykimo laiką.

8.3.   Visiems pageidaujantiems prizai bus siunčiami Lietuvos teritorijoje Organizatoriaus sąskaita.

8.4.   Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8.5.   Organizatoriai neatsako už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš Žaidimo ir/ar prizų neišdavimą, jei Žaidimo dalyvis neišpildo šių Taisyklių sąlygų, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.

8.6.   Nepavykus susisiekti ir gauti tikslius prizui įteikti reikalingus duomenis per 30 kalendorinių dienų nuo laimėjimo paskelbimo, prizas lieka Organizatoriui.

8.7.   Prizų laimėtojų kelionės, nakvynės ar kitos išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu, neatlyginamos.

8.8.   Organizatorius neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius ar kitą patirtą žalą naudojant prizus.

8.9.   Prizų išvaizda gali skirtis nuo reklaminiuose maketuose pavaizduotų vaizdų.

8.10.               Organizatorius pasilieka teisę keisti prizus į kitus, atitinkančius nurodytų prizų vertę.

 1. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

9.1.   Žaidimo dalyviai turi teisę iki 2022 m. Gruodžio 31 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu, adresu Taikos pr. 39, Klaipėda ir el. paštu [email protected]

9.2.   Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

 1. PAPILDOMA INFORMACIJA

10.1.               Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamo Žaidimo vykdymui, Organizatorius deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.

10.2.               Organizatorius neatsako už siuntų tarnybų padarytas klaidas ir/ar vėlavimus pristatant laimėtojams prizus.

10.3.               Organizatorius pasilieka teisę Taisykles keisti Žaidimo eigoje. Esant Žaidimo Taisyklių neatitikimams spaudos leidiniuose, kitose informacinėse ar internetinėse svetainėse, galioja ir taikomos https://technorama.lt/content/fifa-2022-loterija/ internetinėje svetainėje paskelbtos Žaidimo taisyklės.

10.4.               Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Žaidimo vykdymą dėl nenugalimos jėgos poveikio padarytų pažeidimų, apie tai nedelsiant paskelbęs internetinėje svetainėje https://technorama.lt/content/fifa-2022-loterija/

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.