Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7555378

Televizorius Samsung Neo QLED QE65QN90AATXXH

Ekrano įstrižainė

IŠPARDUOTA

Matmenys

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Televizorius Samsung Neo QLED QE65QN90AATXXH


„Quantum Matrix“ technologija: itin smulkus šviesos valdymas

Išvystytas „Neo QLED“ pateikiamas su „Quantum Matrix“ technologija, kuri tiksliai valdo mūsų išskirtinį naująjį „Quantum Mini LED“. Galėdami itin tiksliai reguliuoti šviesą, mėgausitės puikia vaizdo kokybe ir tamsiausiose, ir ryškiausiose scenose.


„Neo Quantum“ 4K procesorius: pažangus procesorius, patobulintas giliaus mokymosi dirbtiniu intelektu

Galingas „Samsung“ kvantinis procesorius su „giliaus mokymosi“ galimybėmis sukuria itin tikslų ir prisitaikantį vaizdo atkūrimą. Procesorius savarankiškai optimizuoja vaizdą pagal žiūrėjimo sąlygas ir pagerina jo kokybę. Galingas 4K DI užtikrina, kad visada gausite pilną 4K skiriamąją gebą.


Quantum HDR 32x: įspūdingas kontrastas, toks, kokio ir siekė režisierius
Kiekvienas niuansas ir detalė atgyja tiksliomis spalvomis ir itin kontrastingai. Dinamiškas „HDR10 +“ tonų atvaizdavimas keičia spalvas ir kontrastą pagal scenas ir leidžia įvertinti net ir smulkias detales.


100% spalvų ryškumas su kvantiniu tašku: milijardas spalvų ir atspalvių su „Quantum Dot“

„Quantum Dot“ technologija pateikia mūsų visų laikų geriausią vaizdą. Naudojant 100% spalvų ryškumo technologiją, „Quantum Dot“ šviesą paverčia kvapą gniaužiančia spalva, kuri išlieka tikroviška visais šviesumo lygiais.


Atspindžių panaikinimas: minimalus itin sumažintas diskomfortas akims

Neleiskite, kad ryški saulės šviesa sugadintų vidurdienio rungtynių peržiūrą, arba lempos atspindžiai sugadintų jūsų vakarinį filmą. Naudodami puikiai įvertintą atspindžių naikinimo technologiją, nepatirsite atspindžių sukeliamų nepatogumų, nesvarbu, iš kurios kambario vietos bežiūrėtumėte. Koncentruokitės į naujausią veiksmo filmą, o ne į atspindžius.


Geriausias vaizdas iš bet kurios vietos

Matykite kiekvieną detalę bet kokiu kampu. „Ultra“ žiūrėjimo kampas suteikia jums nuoseklų ir išsamų vaizdą net atsisėdus į šoną nuo ekrano. Taigi kiekviena žiūrėjimo vieta yra tinkama.


Platus žiūrėjimo kampas: puiki kiekvieno vaizdo spalva

Platus žiūrėjimo kampas leidžia matyti ryškias spalvas iš daugiau kampų, mažiau iškraipant spalvas. Net žiūrėdami iš šono, kiekvieną kartą matote visą vaizdą.


Dinamiškas, tikroviškas garsas, lydintis veiksmą

Su įmontuotais garsiakalbiais galite patirti itin realistišką 3D garsą, tarsi būtumėte įvykių vietoje.


Q-simfonija: televizoriaus garsas ir kolonėlių garsas puikiai suderinti

Apsupkite save harmoningai suderintu garsu iš televizoriaus ir garso kolonėlių. „Q-Symphony“ unikaliai leidžia vienu metu veikti TV garsui ir garsiakalbiams, kad būtų užtikrintas geresnis erdvinis efektas, netildant televizoriaus.


„SpaceFit“ garsas: automatiškai optimizuotas garsas, tinkantis jūsų erdvei

Mėgaukitės optimizuotu garsu, pritaikytu instaliacijos vietai. Nesvarbu, ar jis yra ant sienos, ar ant stalo, užtikrinama optimali garso kokybė.


Aktyvus balso stiprintuvas (AVA): girdėkite kiekvieną žodį be trukdžių

Naujai pridėta realaus laiko triukšmo atpažinimo technologija. Kai gyvenamojoje aplinkoje kyla triukšmas, jis gali trukdyti žiūrovams. Tačiau AVA padeda atpažinti aplinkos triukšmus, kad televizorius galėtų pateikti tinkamą garsą žiūrovams.


Motion Xcelerator Turbo+: išskirtiniai judesio patobulinimai 4K 120Hz dažniu

Nukariaukite priešus dideliu greičiu. Su išskirtiniais judesio patobulinimais iki 4K 120Hz, galite mėgautis žaidimu itin sklandžiai, be vėlavimo ir judesio suliejimo.


„Super Ultrawide GameView“ ir žaidimų juosta: žaidimą keičiančios scenos visa apimtimi

21: 9 ir 32: 9 ekrano santykis suteikia jums papildomą žiūrėjimo sritį, kurios reikia, jei norite padidinti žaidimų potyrį ir laimėti. Optimizuokite žaidimą naudodamiesi „Game Bar“ - ekrano meniu, kuris leidžia realiuoju laiku koreguoti ekrano santykį, įvesties vėlavimo patikrą, FPS, HDR, belaidžių ausinių nustatymus ir dar daugiau.


„FreeSync Premium Pro“: HDR žaidimai be trikdžių, trūkinėjimų, vėlavimo

Naudodamiesi sertifikuota „AMD FreeSync Premium Pro ™“ technologija, patirsite mažiau trikdžių ir trukinėjimo. Puikus sklandus , maksimaliainašus žaidimas. Išskirtinio aukšto dinaminio diapazono vaizdai ir itn mažas vėlavimas, leis jums patirti tikrą žaidimą.


Multi vaizdas: viską pamatykite viename ekrane
Tuo pačiu metu viename ekrane žiūrėkite tai, kas rodoma televizoriuje ir mobiliajame telefone. Nesvarbu, ar tai yra tiesioginė sporto statistika, ar žaidimų instrukcijos. Tiesiog prijunkite telefoną ir mėgaukitės kelių ekranų galimybe viename ekrane.


Tiesiog palieskite, kad prisijungtumėte

Filmų ar muzikos perdavimas iš mobiliojo telefono į televizorių yra toks pat paprastas kaip prisilietimas. Palietus televizorių mobiliuoju, jis automatiškai pajunta ir pajungia vaizdą iš mobilaus. Taip pat greitai ir lengvai galima grįžti prie televizoriaus ir toliau mėgautis mėgstamu turiniu


Samsung TV Plus: nemokama televizija, be jokių įsipareigojimų

Mėgaukitės nemokamu tiesioginės transliacijos TV turiniu naudodamiesi virtualiais „Samsung TV Plus“ kanalais. Pasirinkite iš įvairių kanalų, siūlančių turinį visiems aktualiems pomėgiams. Nereikia klausinėti draugo, kuris turinys šiais laikais yra populiarus. Tiesiog sureguliuokite „Samsung TV Plus“ ir sužinokite.

Ekrano įstrižainė
65
Bluetooth
Yra
Operacinė sistema
Tizen
Plotis
144.63 cm
Aukštis
82.93 cm
Integruotas Wireless LAN
Yra
Įmontuoti TV imtuvai
DVB-S2 DVB-T2 DVB-C2
Ekrano tipas
Neo QLED
Aukštis (su stovu)
89.14 cm
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
SMART TV
Taip
Ambilight
Nėra
Serija
Neo QLED
USB (vnt.)
2
HDMI (vnt.)
4
Ekrano įstrižainė (cm)
~163
Svoris
31.4 kg
Gamintojas
Samsung
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Televizoriai
Ekrano raiška
3840 x 2160
Ekrano skleistinės dažnis
120Hz
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Ypatingos savybės
„Quantum Matrix“ technologija; „Neo Quantum“ 4K procesorius; Quantum HDR 32x; Objekto stebėjimo garsas + (OTS +)

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

   

   

Atsiliepimai

5/5 
30 Nov 2021

aciu

5/5 
29 Nov 2021

AČIŪ