Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7554629

Televizorius LG OLED48CX3LB

IŠPARDUOTA

Ekrano įstrižainė
48
Bluetooth
Yra
Integruotas Wireless LAN
Yra
Įmontuoti TV imtuvai
DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Ekrano tipas
OLED
Garso galia (RMS)
40 W
Optinis išėjimas
Yra
Vaizdo kokybės variklis
Dolby Vision IQ
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
3D TV
Ne
Eternetas (LAN)
Yra
SMART TV
Taip
Erdvinio garso sistema
Dolby Atmos
Ambilight
Nėra
USB (vnt.)
3
HDMI (vnt.)
4
Ekrano įstrižainė (cm)
~122
Svoris
14.9 kg
Gamintojas
LG
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Televizoriai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Taisyklės

 

„LG OLED National Team Bundle” akcijos taisyklės ir sąlygos:

„LG OLED National Team Bundle“ yra vartotojams skirta kampanija (akcija), kurią organizuoja SIA „Digibrand“ (reg. Nr. 40003844150), Ģertrūdes iela 7, Rīga, LV-1010, (Rengėjas).

Akcijos užsakovas: SIA „LG Electronics Latvia“ (reg. Nr. 40003834190, juridinis adresas: Rīga, Grēdu iela 4A, LV-1019.

Akcijos eigos tvarką pagal esamas taisykles nustato Akcijos organizatorius, visi Akcijos dalyviai turi laikytis šių taisyklių.

 

Vykdomos akcijos teritorija – autorizuoti mažmeninės prekybos atstovai Lietuvoje. Kampanijoje gali dalyvauti kiekvienas Lietuvos Respublikos gyventojas, kuriam yra ne mažiau kaip 18 metų.

 

Akcijos pradžios data – 2021 m. vasario 19 d. Akcijos pabaigos data – 2021 m. vasario 28 d.

Laikotarpis, kurio metu galima registruoti čekius akcijai: nuo 2021 m. vasario 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d.

 

Akcijos dalyvis laikotarpiu nuo 2021 m. vasario 19 d. iki 2021 m. vasario 28 d. turi įsigyti kurį nors LG televizoriaus modelį: OLED55GX3LA.AEU, OLED65GX3LA.AEU, OLED65WX9LA.AEU, OLED77GX3LA.AEU, OLED77ZX9LA.AEU, OLED88ZX9LA.AEU, OLED77CX3LA.AEU, OLED65CX3LA.AEU, OLED55CX3LA.AEU, OLED48CX3LB.AEU, OLED65BX3LB.AEU, OLED55BX3LB.AEU, iš kurio nors autorizuoto mažmeninės prekybos atstovo Lietuvos Respublikos teritorijoje. Pirkinys turi būti registruotas: https://lgkrepsinis.lt/register/ Akcijos modelių spektras gali būti išplėstas, atsižvelgiant į mažmeninėje prekyboje turimą televizorių asortimentą.

 

Užpildant registracijos anketą svetainėje, joje reikia nurodyti vardą, pavardę, dalyvio el. pašto adresą, telefono numerį ir įkelti 3 (tris) nuotraukas. Būtina įkelti čekio ar sąskaitos nuotrauką (visu dydžiu, kad būtų matomas įsigytas produktas, pirkimo vieta ir data, čekio/sąskaitos numeris), nuotrauką su įsigyto produkto serijos numeriu ir nuotrauką pirkėjo palikto atsiliepimo iš lg.com puslapio apie įsigytą produktą. Nuotraukas privaloma įkelti, nes be jų neįvyks registracija. Vieną čekį ar sąskaitą galima registruoti tik vieną kartą. Vienas dalyvis kampanijoje gali dalyvauti neribotą kartų pakartotinai pirkdamas.

 

Akcijos metu kampanijos organizatorius renka ir tvarko atitinkamų asmenų duomenis. Duomenys naudojami identifikuoti Akcijos dalyvius.

 

Kampanijos organizatorius, siekdamas užtikrinti galimai tikslias ir unikalias akcijos registracijas, taip išvengti galimo duomenų dubliavimo bei identifikuoti kampanijos laimėtoją ir informuoti jį apie laimėjimą, prašo nurodyti vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Taip pat išsiųs el. laišką laimėtojui, kad organizuoti dovanos pristatymą/atsiemimą.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

   

   

Atsiliepimai

5/5 
06 Jul 2021

Puikus televizorius, tiek žaidimam tiek TV bei filmų žiūrėjimui.
Spalvos įspūdingos ir akiai švelnios. Puikus naujos kartos pirkinys.