Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7552006

Televizorius HISENSE 50U7QF

Nemokamas pristatymas nuo 499€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Televizorius HISENSE 50U7QF


Dolby Vision™ HDR (ULED)

Kino technologijos įkvėpto pažangaus „Dolby Vision ™“ didelio dinaminio diapazono (HDR) dėka jūsų namų pramogos nuo šiol bus dar galingesnės ir dramatiškesnės. Lyginant su standartiniu vaizdu, „Dolby Vision“ gali pateikti dar nematytas spalvas, iki 40 kartų ryškesnius akcentus ir 10 kartų tamsesnius juodus atspalvius. Rezultatas - ištobulintas, tikroviškas vaizdas, kuris privers užmiršti, kad žiūrite į ekraną.


VIDAA SMART OS

Mes „Hisense“ žinome, kad mūsų vartotojai nori paprastos ir nepertraukiamos pramogos. Siekdama patenkinti ir viršyti vartotojų lūkesčius, mūsų tarptautinė komanda jau daugiau kaip dešimt metų dirba su „VIDAA U Smart TV OS“ operacine sistema. Apdairiai ir tendencijas išmanančiai komandai pavyko sukurti išmanią, intuityvią ir individualizuotą turinio platformą. Derindami geriausią aukščiausios kokybės pasaulio tiekėjų turinį su populiariausiu vietiniu programavimu, galime pasiūlyti patraukliausią būdą žiūrėti visą mėgstamą turinį ir supaprastinti jūsų paieškos procesus, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis visomis televizoriaus funkcijomis. Susipažinkite su naujausia VIDAA U4.0 versija.


DOLBY ATMOS® įtraukiantis garsas

 „Hisense" televizoriuose naudojama „DTS Virtual:X ™“ technologija leidžia mėgautis įtraukiančiu garsu, nenaudojant aukščio garsiakalbių. Be vargo išgirskite naujienas arba mėgaukitės jaudinančiu filmo dialogu. Jūsų televizorius identifikuoja ir atskiria dialogą nuo fono, todėl jį lengviau išgirsti, be to, bosinių garsų suvokimas įtraukia į patį pasirodymo centrą. Jau nekalbant apie tai, kad televizorių garsiau žiūrėti galėsite be jokių iškraipymų ar iškarpymų.


Vientisa konstrukcija

Vienas plono metalo lakštas, vientisai apgaubia televizorių nuo korpuso galo iki ekrano kraštų, todėl tarp jūsų ir žiūrimo turinio nebus jokių nereikalingų vizualinių trukdžių.


USB laikmenos

 Mėgaukitės mėgstamais filmais, muzika ir nuotraukomis iš USB atmintinių. Tiesiog įstatykite USB laikmeną į televizorių ir žiūrėkite patį įvairiausią turinį.


HDMI multimedija

„Hisense“ televizoriai palaiko daugybę HDMI įeinančių signalų, todėl savo namuose galėsite sukurti multimedijos pramogų centrą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti HDMI šaltinį - kompiuterį, DVD grotuvą, žaidimų konsolę prie televizoriaus, kad galėtumėte peržiūrėti įvairaus pobūdžio turinį iš įvairių įrenginių.


Ypatingas kontrastas

Gavęs signalą, „Hisense UHD“ televizorius analizuoja turinį ir automatiškai padidina jo kontrastą, pritaikydamas sceną aukštesnio lygio sluoksniavimui. Leiskite jus sužavėti detalesniais, tamsesniais juodais ir šviesesniais baltais atspalviais, kurie leis pasijusti taip, lyg būtumėte tikrame kino teatre.


„Depth Enhancer“ technologija

„Hisense Depth Enhancer“ technologija analizuoja vaizdą ir automatiškai sureguliuoja dinaminį kontrastą. Be to, prideda išsiskiriančius fono, vidurinio, priekinio plano kontrasto sluoksnius, kad visas vaizdas būtų dar gilesnis. Tokiu būdu televizoriaus žiūrėjimo patirtis įgauna daugiau dramatiškumo su aiškiai apibrėžtu atstumo pojūčiu. Nuo šiol galėsite aiškiai matyti vėjuotą kelią, kuris veda link šiugždančio, sniegu padengto kalno su aiškiai apibrėžtais kalvagūbriais ir viršūnėmis.


4K raiška

„Hisense 4K“ televizorius 4K vaizdo kokybę atkuria 4 kartus didesne raiška nei FHD televizoriai. Žiūrėkite mėgstamiausias laidas, pasinerkite į naujausius filmus, išgyvenkite karščiausias žaidimų akimirkoje. Pasilepinkite „Hisense 4K“ televizoriumi, kuris patraukia jus tiesiai į veiksmo centrą.


„UHD AI Upscaler“ funkcija 

„UHD AI Upscaler“ sustiprina ne 4K signalus, kad jie pasiektų beveik 4K raišką. Dėl to puikiai išryškėja kiekviena ekrane rodomo vaizdo detalė, o jūs galite mėgautis 4K vaizdo kokybe net ir tada, kai naudojamas standartinis FHD signalas. Užuot paprasčiausiai pakartodama kiekvieną pikselį keturis kartus, „Hisense UHD AI Upscaler“ programa apskaičiuoja kiekvienos scenos kaimyninių pikselių spalvas ir automatiškai jas kompensuoja, pritaikydama tinkamų spalvų pikselius.


Hi-View™ Engine 

Ši patentuota dirbtinio intelekto pagrindu veikianti technologija leidžia atlikti greitą grafinį apdorojimą. Ji reguliuoja vidinius nustatymus realiuoju laiku, tokiu būdu optimizuodama vaizdo kokybę ir bendrą žiūrėjimo patirtį. Naudodama dirbtinio intelekto pagalba generuojamus algoritmus, ši technologija suskirsto, analizuoja ir pritaiko atskirai kiekvieną atskiros scenos pikselį pagal jo unikalias savybes. Šis procesas garantuoja tiksliausiai sugeneruotą viso žiūrimo turinio vaizdą ir aiškiausią judesį.

 

Full Array Local Dimming

„Full Array Local Dimming“ technologija padidina vaizdo kontrastą, reguliuodama kiekvieną gerai paskirstyto foninio apšvietimo zoną. Foninio apšvietimo valdymas visame ekrane užtikrina tolygiai optimizuotą vaizdą su gilesnių juodų ir ryškesnių baltų atspalvių vaizdais. Dėl to matomi vaizdai yra daug tikslesni ir dinamiškesni.


Ultra Dimming (ULED)


„Hisense TV“ naudoja pažangų algoritmą, skirtą analizuoti gaunamą signalą, kuris padeda nuspręsti, ar ir kaip priderinti šviesias ir tamsias rodomo vaizdo vietas. Taikant skirtingas kontrasto kreives skirtingoms vaizdo sritims pagal turinio tipą, „Ultra Dimming“ dinamiškai patobulina vaizdus, atkurdamas daugiau detalių ir sodresnius sluoksnius tiek tamsiuose, tiek šviesiuose atspalviuose.


Kvantinių taškų spalvos

 Kvantinių taškų („Quantum dot“) technologija leidžia ekranui atkurti daugiau kaip milijardą atspalvių, todėl gaunamas platesnis spalvų diapazonas, daugiau atspalvių ir tonų. Įsivaizduokite nepriekaištingai pereinančias spalvas nuo šviesiai rausvos iki sodrios bordo, arba horizonte pranykstantį žydrai mėlyną dangų. Didesnė spalvų paletė ir sklandžiau pereinantys atspalviai, šiai technologijai leidžia puikiai perteikti originalius turinio kūrėjų sumanytus spalvinius nustatymus.

 

„Ultra Colour Enhancer“ technologija

 Naudojant „Ultra Color Enhancer“ algoritmą užtikrinamas maksimalus spalvų atkūrimas, todėl atkuriamas vaizdas yra autentiškesnis, tikroviškesnis. Šis algoritmas realiuoju laiku atvaizduoja tiksliausią spalvų schemą visoje spalvų erdvėje, užtikrindamas, kad kiekviena spalva būtų sukalibruota perteikti pirminę režisieriaus viziją. Naudojama itin plati spalvų gama, todėl „Hisense“ ULED televizoriai gali rodyti vaizdus daug tiksliau.

Ekrano įstrižainė
50
Bluetooth
Yra
Operacinė sistema
VIDAA
Plotis
111.2 cm
Aukštis
64.5 cm
Integruotas Wireless LAN
Yra
Įmontuoti TV imtuvai
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Ekrano tipas
LED
Aukštis (su stovu)
70.4 cm
Vaizdo kokybės variklis
Dolby Vision
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
Eternetas (LAN)
Yra
SMART TV
Taip
Erdvinio garso sistema
Dolby Atmos
Ambilight
Nėra
USB (vnt.)
2
HDMI (vnt.)
4
Ekrano įstrižainė (cm)
~125
Svoris
12.8 Kg
Gamintojas
HISENSE
Spalva
Sidabrinė
Prekės tipas
Televizoriai
Ekrano raiška
3840 x 2160
Ekrano skleistinės dažnis
60Hz
Garantinis laikotarpis
36 mėn.
Ypatingos savybės
ULED® ir Quantum Dot technologija; "True Cinema Color"; Dolby ATMOS; Dolby Vision

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

   

   

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti