Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7550486

Televizorius HISENSE 43A7100F

Nemokamas pristatymas nuo 499€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Televizorius HISENSE 43A7100F


Tikslios spalvos

„Hisense UHD“ televizorius geba sukurti daugybę 10 bitų spalvos gylį turinčių atspalvių, dėl to į ekraną perduodama daugybė informacijos apie spalvas, kurios yra parodomos jums. Pažangių integruotų algoritmų dėka jis atkuria tikslesnes, natūraliai atrodančias spalvas. Tuo pat metu televizorius išvengia persisotinimo, dėl to jūs galite atrasti tikrąjį gamtos grožį, kuris perteikiamas jums ryškiomis, tačiau tikroviškomis spalvų išraiškomis.


Didelis dinaminis diapazonas

„Hisense 4K UHD“ televizoriai palaiko įvairius HDR formatus, įskaitant HDR10 + dekodavimą, HDR10 ir HLG. Todėl, ar tai būtų naujausias „Netflix“, „Prime Video“ ar „YouTube“ turinys, ar tiesiog mėgstami žaidimai, šiame televizoriuje originalus turinys bus atkurtas daug detaliau perteikiant šešėlius ir ryškius elementus.


USB laikmenos

Mėgaukitės mėgstamais filmais, muzika ir nuotraukomis iš USB atmintinių. Tiesiog įstatykite USB laikmeną į televizorių ir žiūrėkite patį įvairiausią turinį.


HDMI multimedija

„Hisense“ televizoriai palaiko daugybę HDMI įeinančių signalų, todėl savo namuose galėsite sukurti multimedijos pramogų centrą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti HDMI šaltinį - kompiuterį, DVD grotuvą, žaidimų konsolę prie televizoriaus, kad galėtumėte peržiūrėti įvairaus pobūdžio turinį iš įvairių įrenginių.


Ypatingas kontrastas

Gavęs signalą, „Hisense UHD“ televizorius analizuoja turinį ir automatiškai padidina jo kontrastą, pritaikydamas sceną aukštesnio lygio sluoksniavimui. Leiskite jus sužavėti detalesniais, tamsesniais juodais ir šviesesniais baltais atspalviais, kurie leis pasijusti tai, lyg būtumėte tikrame kino teatre.


„Depth Enhancer“ technologija

„Hisense Depth Enhancer“ technologija analizuoja vaizdą ir automatiškai sureguliuoja dinaminį kontrastą. Be to, prideda išsiskiriančius fono, vidurinio, priekinio plano kontrasto sluoksnius, kad visas vaizdas būtų dar gilesnis. Tokiu būdu televizoriaus žiūrėjimo patirtis įgauna daugiau dramatiškumo su aiškiai apibrėžtu atstumo pojūčiu. Nuo šiol galėsite aiškiai matyti vėjuotą kelią, kuris veda link šiugždančio, sniegu padengto kalno su aiškiai apibrėžtais kalvagūbriais ir viršūnėmis.


4K raiška

„Hisense 4K“ televizorius 4K vaizdo kokybę atkuria 4 kartus didesne raiška nei FHD televizoriai. Žiūrėkite mėgstamiausias laidas, pasinerkite į naujausius filmus, išgyvenkite karščiausias žaidimų akimirkas. Pasilepinkite „Hisense 4K“ televizoriumi, kuris patraukia jus tiesiai į veiksmo centrą.


„UHD AI Upscaler“ funkcija

„UHD AI Upscaler“ sustiprina 4K signalus, kad jie pasiektų beveik 4K raišką. Dėl to puikiai išryškėja kiekviena ekrane rodomo vaizdo detalė, o jūs galite mėgautis 4K vaizdo kokybe net ir tada, kai naudojamas standartinis FHD signalas. Užuot paprasčiausiai pakartodama kiekvieną pikselį keturis kartus, „Hisense UHD AI Upscaler“ programa apskaičiuoja kiekvienos scenos kaimyninių pikselių spalvas ir automatiškai jas kompensuoja, pritaikydama tinkamų spalvų pikselius.


Triukšmo mažinimas (UHD)

„Hisense“ televizoriuose naudojamas visiško triukšmo mažinimo technologinis sprendimas, kuris automatiškai analizuoja įeinančius signalus ir pašalina aptiktą triukšmą bei atkuria ir perteikia tobulą, švarų vaizdą. Įvairūs algoritmai atskirai veikia statinę ir dinaminę paveikslėlio dalį. Nuo šiol net ir tekstas tampa pastebimai aiškesnis. Realiu laiku gerinama kiekvieno pikselio kokybė, pateikiamas ryškesnis, švaresnis vaizdas, užtikrinama bendrai geresnė žiūrėjimo patirtis.


DTS Virtual:X™

„Hisense" televizoriuose naudojama „DTS Virtual:X ™“ technologija leidžia mėgautis įtraukiančiu garsu, nenaudojant aukščio garsiakalbių. Be vargo išgirskite naujienas arba mėgaukitės jaudinančiu filmo dialogu. Jūsų televizorius identifikuoja ir atskiria dialogą nuo fono, todėl jį lengviau išgirsti, be to, bosinių garsų suvokimas įtraukia į patį pasirodymo centrą. Jau nekalbant apie tai, kad televizorių garsiau žiūrėti galėsite be jokių iškraipymų ar iškarpymų.


Sporto režimas

Kai „Hisense“ televizorius aptinka sporto signalą, jis persijungia į sporto režimą, suteikdamas galimybę mėgautis sporto renginiu taip, lyg būtumėte stadione - nuo vaizdo iki garso. Pažangių vaizdo sprendimų dėka padidėja televizoriaus ryškumas, kontrastas, pagerėja spalvos ir ryškumas, sukuriama gyvybinga, ypatingo aiškumo sporto aplinka, kupina ryškių spalvų ir sodrių sluoksnių. Patobulintas erdvinio garso efektas sukuria visa apimantį, tikrovišką minios garsą, o komentatoriaus balsas išlieka aiškus ir kryptingas.


Prieiga vienu prisilietimu

Nuotolinio valdymo pulte yra specialūs mygtukai, skirti visoms jūsų mėgstamoms srautinio perdavimo programoms įjungti, todėl visas geriausias transliacijas, nepriklausomai nuo to, ką žiūrite, ar kurioje televizoriaus sąsajos vietoje esate, galite pasiekti vos vieno mygtuko paspaudimu.


„RemoteNOW“ mobilioji programėlė*

Nuo šiol savo mobilųjį telefoną galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį televizoriui įjungti ir išjungti, dalintis turiniu televizoriuje, atrasti ir atkurti mėgstamą turinį tiesiai iš telefono, nestabdydami tuo metu per televizorių rodomos programos. Taip pat galite labai lengvai redaguoti ir tvarkyti mėgstamas programėles, kanalus ir kitus pagrindiniame ekrane esančius elementus!


Integruotas WiFi modulis

Prijunkite televizorių prie interneto ir pasiekite platų interneto paslaugų asortimentą. Naršykite internete, klausykitės muzikos transliacijų, žiūrėkite užsakomuosius vaizdo įrašus, tikrinkite orų, sporto informaciją, siųskitės naujinimus ir atlikite daugybę kitų dalykų.

Ekrano įstrižainė
43
Bluetooth
Yra
Integruotas Wireless LAN
Yra
Įmontuoti TV imtuvai
DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2
Ekrano tipas
LED
Garso galia (RMS)
14W
VESA iki
200 x 200
Optinis išėjimas
Nėra
HD technologija
4K
CL+ Jungtis
Yra
3D TV
Ne
Eternetas (LAN)
Yra
SMART TV
Taip
HDR
HDR10, HDR10+, HLG
Ambilight
Nėra
USB (vnt.)
2
HDMI (vnt.)
3
Ekrano įstrižainė (cm)
~108
Svoris
6.9kg
Gamintojas
HISENSE
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Televizoriai
Ekrano skleistinės dažnis
60Hz
Garantinis laikotarpis
36 mėn.
Ypatingos savybės
Tikslios spalvos; Didelis dinaminis diapazonas - HDR10 ir HLG

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

   

   

Atsiliepimai

5/5 
23 Dec 2020

Tv patenkintas.yra bluetooth,nors aprasyme nenurodyta.

5/5 
07 Dec 2020

Kol kas daiktas atrodo geras ir gan kokybiškas, kaip už tokią patrauklią kainą.

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti