Kodas: 7518536

Skeneris CANON CanoScan LIDE 120

62,96 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
IŠPARDUOTA

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes jus informuosime, kai ši prekė atsiras prekyboje.


Susipažinau su privatumo Politika
 

Didelės raiškos nuskaitymas


Šis nebrangus, aukštos kokybės skaitytuvas be jokių pastangų patenkins visus namuose kylančius nuotraukų ir dokumentų nuskaitymo poreikius. Naudodamas CIS jutiklį, šis įrenginys nuskaito dokumentus didele, iki 2400 x 4800 tašk./col. raiška ir perteikia raiškų tekstą bei aiškias nuotraukas, pasižyminčias išskirtiniu detalumu ir tiksliomis spalvomis, kurias užtikrina 48 bitų vidinis skaitytuvo spalvų gylis. Be to, skaitytuvas dirba sparčiai - A4 300 tašk./col. dokumentą nuskaito vos per 16 sek.

Debesijos paslaugų jungtis


Naudodami kompiuterį galite paprastai nuskaityti ir siųsti aukštos kokybės dokumentus ir detalias nuotraukas į debesijos paslaugas kaip "Evernote" ir "Dropbox".

Stilingas ir patogus


Nuskaitykite stilingai. Šis itin kompaktiškas ir stilingas skaitytuvas neužima daug vietos ant stalo ir puikiai dera prie bet kokio interjero. Pažangaus integruoto dangčio dėka galite nepakenkdami stilingam dizainui lengvai nuskaityti visų rūšių dokumentus, įskaitant knygas.

Paprastas valdymas vienu prilietimu


Naudodami 4 EZ valdymo vienu prilietimu mygtukus galite visai paprastai valdyti nuskaitymo procesą. Norint nuskaityti nuotraukas ir dokumentus, tereikia vieną kartą spustelėti automatinio nuskaitymo mygtuką ir skaitytuvas automatiškai nustatys originalaus dokumento tipą bei parinks tinkamiausias nuostatas. Naudodami kitus atitinkamus mygtukus galite vienu prilietimu kurti PDF dokumentus, kopijas ir el. laiškus.

Laiką taupantys atvaizdų patobulinimai


Vienu spustelėjimu atnaujinkite ir patobulinkite savo nuotraukas. Naudodami dulkių ir įbrėžimų šalinimo funkciją, galite itin sparčiai atlikti specialų atvaizdo koregavimą, senose nuotraukose automatiškai pašalinantį dulkes ir įbrėžimus ir puikiai atnaujinantį išblukusias spalvas. Be to, naudodami automatinio dokumentų taisymo funkciją galite atskirai patobulinti nuskaitytų dokumentų tekstą, piešinius ir atvaizdus. Taip pat laiką taupyti padeda II automatinio nuotraukų taisymo ir "Solution Menu EX" funkcijos.

Beveik jokių laidų


Naudojant vieną USB laidą ir maitinimui, ir duomenų perdavimo jungčiai, praktiškai nelieka laidų keliamos painiavos ir netvarkos.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon CanoScan LiDE 120“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Scanning resolution in dots per inch

Nuskaitymo skiriamoji geba taškais colyje

Send to cloud

Siųsti į debesijos serverį

No power connection required

Nereikia maitinimo jungties

A4 colour document scan speed

A4 spalvoto dokumento nuskaitymo sparta

One touch operation

Valdymas vienu prisilietimu

Scan thick documents or magazines

Nuskaitykite storus dokumentus arba žurnalus

PDF files creation function

PDF formato failų kūrimo funkcija

Jungtys
USB 2.0
Skenavimo raiška
2400 x 4800
Gamintojas
Canon
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą