Skalbyklė-Džiovyklė SAMSUNG WD90N740NOA
Apžvalga

82,00 € per/mėn.

Pristatymo kaina:
 • Atsiėmimas parduotuvėje kaina: 0,00 €
 • DPD kurjeris kaina: 0,00 €
Kodas: 7539570
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Skalbyklė-Džiovyklė SAMSUNG WD90N740NOA

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo*

Nemokamas lizingas!

819,99 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
15,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

 
Dvigubai trumpesnis skalbimo laikas
„Quick Drive™“ sumažina skalbimo laiką iki 50 %, energijos suvartojimą – 20 %, tačiau nepablogina valymo efektyvumo.* Technologiją „Q-Drum™“ sudaro „pagrindinis būgnas“ ir „galinė plokštė“, kuri sukasi savarankiškai ir užtikrina, kad drabužiai judėtų dinamiškai veikiant dvigubai jėgai. Tokiu būdu drabužiai yra plaunami greitai, galingai ir švelniai.*
*Išbandyta „Samsung WD7800M“, palyginti su WD6500K. Sutaupoma iki 50 % laiko skalbiant medvilnę (40 ℃, pusė pakrovimo), skalbimo našumas ±3, ir sutaupoma iki 20 % energijos sąnaudų, išbandyta IEC 60456:2010
Pridėkite bet kokį rūbą bet kuriuo metu
Pamiršote įdėti marškinius? „Add Wash“ durelės leidžia lengvai ir greitai įdėti papildomų drabužių*, net jei skalbimo ciklas jau prasidėjo**. Taip pat galite įdėti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos norite išskalauti ar išdžiovinti.
* Galima įdėti tik medžiaginius daiktus, rūbus, ploviklį ir audinių minkštiklį. 
** „Add Wash“ durelės atsidaro tik tuomet, kai būgno temperatūra žemesnė nei 50 °C.
 • Skalbinių priežiūra padedant dirbtiniam intelektui
  „Laundry Recipe“
  „Q-rator“ yra išmani valdymo sistema*, naudojanti duomenis, sukauptus vartotojams siekiant efektyviau panaudoti „QuickDrive™“ technologiją. „Laundry Recipe“ rekomenduoja optimalius skalbimo ciklus***, „Laundry Planner“ padeda optimizuoti jūsų skalbimo grafiką****, o „HomeCare Wizard“ įgalina nuotolinį trikčių šalinimą.Išskalbkite ir išdžiovinkite per 3 valandas
  Išskalbkite ir paruoškite dėvėti jums reikalingus drabužius kasdien vos per 3 valandas. „Speed Wash+Dry“ skalbimo ciklo metu drabužiai išplaunami, išskalaujami ir išgręžiami per 54 minutes*. Per papildomas 126 minutes visus skalbinius taip pat galima visiškai išdžiovinti.
  *Intertek išbandyta IEC standartine 4 kg apkrova (medvilnės pagalvė 3 vnt., medvilninis rankšluostis 3 vnt., sintetinė/mišrių medžiagų pagalvė 5 vnt., sintetiniai / mišrių medžiagų marškinėliai 11 vnt.), skirta WD68/7800N ir 5 kg apkrova (medvilnės pagalvė 5 vnt., medvilninis rankšluostis 4 vnt., sintetinė / mišrių medžiagų pagalvė 7 vnt., sintetiniai / mišrių medžiagų marškinėliai 12 vnt.), skirta WD8800N.
  Dezinfekuokite oru
  Palaikykite higienišką savo drabužių švarą nenaudodami vandens ir ploviklio. „Air Wash“ technologija dezodoruoja ir dezinfekuoja jūsų drabužius. Todėl jie visuomet gaiviai kvepia. Nemalonūs kvapai ir bakterijos pašalinamos naudojant tik labai karštą orą. Nereikia būtinų virinti ar brangių bei galimai kenksmingų cheminių medžiagų.
  Galingi burbuliukai
  Technologija „Eco Bubble™“ veiksmingai valo drabužius net esant žemai temperatūrai*. Skalbimo priemonė paverčiama burbuliukais, todėl greitai įsiskverbia į audinį ir lengvai pašalina nešvarumus, apsaugo jo spalvą ir tekstūrą, taupo el. energiją.**
  * Išbandyta pagal IEC 60456-2010 / 4 kg skalbinių pakrovimas / Palyginti „Super Eco Wash“ režimą šaltame vandenyje (WF80F5E5U4W) su režimu medvilnė 40 °C be „Eco Bubble“ (WF0702WKU). Individualūs rezultatai gali skirtis. 
  ** Pagal „Springboard Engineering“ bandymų laboratorijos (buvo naudojamos EMPA juostelės) ataskaitą (lygintas paprasto skalbiklio ir burbuliukų technologijos nenaudojant mechaninių judesių veiksmingumas).
  Veiksmingas dėmių šalinimas
  Paspaudus mygtuką, „Bubble Soak“ funkcija padeda pašalinti įvairias įsisenėjusias dėmes. Drabužiai kruopščiai valomi veikliaisiais burbuliukais, todėl nešvarumai ir dėmės yra atmirkomos ir daug veiksmingiau pašalinamos.*
  * Išbandyta pagal IEC 60456 (5-as leidimas) / 8 kg skalbinių pakrovimas / Režimas „Bubble Soak Wash“ (WF80F5E5U4) palyginti su Medvilnė 40/60 °C, Sintetiniai audiniai 60 °C ir Džinsai 40 °C be „Bubble Soak“ (WF0702WKU).
  Higieniškai švaru
  Atlikite giluminį ir higienišką drabužių valymą garais. Galingas „Hygiene Steam“ ciklas paleidžia garus iš būgno apačios. Tokiu būdu visi skalbiniai yra gerai prisotinami garais. Tai pašalina įsisenėjusius nešvarumus ir 99,9 % bakterijų bei neaktyvių alergenų.
  * Remiantis „Intertek“ bandymų ataskaita, 3 kg skalbinių pakrovimas / higienos garų kursas (WW10M864QOA).
   
Plotis
60 cm
Aukštis
85 cm
Gylis
65 cm
Ypatybės
Dėmių išėmimo funkcija , Skalbimo eigos indikacija , Papildomas skalavimas , Patobulintas vandens įpurškimas
Savybės
Quick Drive
Tipas
Laisvai statoma
Energijos klasė
A
Gylis (nuo ... Iki)
56-60 cm
Triukšmo lygis skalbiant
54 dB (A)
Metinės energijos sąnaudos (220 ciklų)
258 kWh
Triukšmo lygis gręžiant
73 dB (A)
Skalbimo mašinos tipas
Iš priekio pakraunama
Būgno talpa
9 kg
Būgno talpa (nuo...iki)
5kg
Skalbimo programų skaičius
15
Skalbimo efektyvumo klasė
A
Būgno talpa džiovinant
5 kg
Vandens sąnaudos ciklui
126 l
Gręžimo efektyvumo klasė
A
Inverterinis variklis
Yra
Garų funkcija
Nėra
Programos
Air Wash Medvilnė Įprastas skalbimas Atsargumo reikalaujantys skalbiniai Ekologiškas būgno valymas Skalavimas + sukimas Ypač ekologiškas skalbimas Sintetika Vilna Parinkčių sąrašas (Išankstinis skalbimas, intensyvus skalbimas) Cotton Dry Synthetics Dry 15
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Gamintojas
Samsung
Spalva
Balta
Prekės tipas
Skalbyklės - Džiovyklės

Samsung WD90N740NOA: ir skalbia, ir džiovina!

Samsung WD90N740NOA: ir skalbia, ir džiovina!

Neseniai išbandėme pirmąją skalbyklę su naująja „Quick Drive“ sistema. Lyginant su įprastais konkurentais ši lenktynininkė savo darbą atlieka net du kartus greičiau! Šiandien TECHNORAMOS laboratorijoje – dar viena „Quick Drive“ serijos atstovė –  „Samsung WD90N740NOA“ Ji turi džiovinimo funkciją, todėl taupo ne tik laiką, bet ir vietą jūsų bute!

Daugelis iš mūsų gyvename nedideliuose butuose, kurie visiškai nepritaikyti šiuolaikinei buitinei technikai, todėl pirkėjai labai mėgsta vietą taupančius prietaisus, galinčius atlikti kelias skirtingas funkcijas. Skalbyklės–džiovyklės jau kelerius metus iš eilės karaliauja TECHNORAMOS pirkinių topuose. Jų gretas papildė naujas „Samsung WD90N740NOA“ modelis. Šis 9 kg talpos įrenginys ne tik skalbia, bet ir džiovina. Ir svarbiausia, jis aprūpintas mūsų testuose įspūdingai pasirodžiusia „Quick Drive“ sistema!

Naujausia kaina:

Techninės charakteristikos

 • Būgno talpa: 9 kg (skalbiant) / 5 kg (džiovinant)
 • Būgno greitis: 1400 sūkių per min.
 • Efektyvumo klasė: A
 • Vidutinės energijos sąnaudos: 6,12 kWh kWh per ciklą
 • Vidutinės vandens sąnaudos: 126 l per ciklą
 • Triukšmo lygis: 49 dB (skalbiant), 73 dB (sunkiant), 62 dB (džiovinant_
 • Matmenys (Plotis x Aukštis x Gylis): 60 x 85 x 60 cm
 • Svoris: 84 kg
 • Svarbiausios funkcijos: „Quick Drive“ būgnas su „Swirl+“ profiliu, „Eco Bubble“ generatorius, „AddWash“ langelis, „Air Wash“ dezinfekavimas, priešalerginis „Hygiene Steam“ ciklas
 • Variklis: „Digital Inverter“ su 10 metų garantija

Kas yra „Quick Drive“?

„Quick Drive“ sistemos širdis – naujos kartos modulinis būgnas. Jis sudarytas iš dviejų dalių – pagrindinio cilindro ir pulsatoriaus. Tai profiliuotas, sraigtą primenantis diskas. Jis įmontuotas būgno gale ir gali suktis į priešingą pusę nei pats būgnas. „Samsung“ būgno paviršius išprofiliuotas tokiu būdu, kad nukreiptų vandens srovę ir padidintų jo judėjimo greitį.

Darbo metu skalbiniai ir vanduo juda įvairiomis kryptimis ir išnaudoja visą būgno tūrį. Tai, kas vyksta jo viduje primena nuolat kintantį sūkurį. Galinga vandens srovė neleidžia drabužiams susisukti ir nepalieka neišskalbtų vietų, todėl nešvarumai iš audinio pašalinami greičiau ir efektyviau, audiniai mažiau dyla, o spalvos išlaiko savo natūralų atspalvį.

Darbštieji „EcoBubble“ burbuliukai

Įsitikinome, kad „Quick Drive“ puikiai skalbia tiek aukštos, tiek žemos temperatūros vandenyje. Pastaruoju atveju ypač praverčia „EcoBubble“ technologija. „Samsung WD90N740NOA“ turi specialų generatorių, kuriame skalbiklis yra visiškai ištirpinamas vandenyje ir sumaišomas su oru. Tokiu būdu yra suformuojama tiršta mažyčių burbuliukų puta.

Bandymų metu kitos skalbyklės neturėjo jokių šansų! Tradicinės sistemos įrenginiuose milteliai arba skalbimo skystis tik pradėdavo tirpti vandenyje, o „EcoBubble“ burbuliukai, apgaubti veikliosios medžiagos plėvele, jau skverbėsi į audinio struktūrą, naikindami net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Pasak „Samsung“ inžinierių, jie daro tai net 40 kartų greičiau! Ten, kur efektyviam „Eco Bubble“ darbui pakanka vos 15 °C temperatūros, tradicinėms skalbyklės reikalauja iki 40°C įšildyto vandens. Todėl „EcoBubble“ ir „Quick Drive“ duetas gali nuversti kalnus!

Idealiai švarūs drabužiai per 39 minutes!

Bandymų metu pasistengiame atkartoti tipinę situaciją: į skalbyklę keliauja 5 kg vidutiniškai išteptų skalbinių. Pasirenkame ypač greitą „Super Speed“ programą. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ užduotį užbaigia per 39 minutes.

Rekordinį greitį „Samsung WD90N740NOA“ pasiekia karpydama laiką visur, kur tik galima. Gerokai sutrumpėjo skalbinių skalavimo ir sunkimo procedūra. Viduje įtaisytas vandens purkštukas „Speed Spray“ padeda greitai išplauti skalbimo priemonės ir nešvarumų likučius. Visas profiliuotas būgno paviršius nusėtas nedidelėmis skylutėmis, pro kurias gręžimo metu pašalinama perteklinė drėgmė.

Valymas oru ir garais

Ar žinote, kad jūsų drabužiai gali būti švarus net nenaudojant vandens ir ploviklio? „Samsung“ sukurta „Air Wash“ technologija rūpinasi, kad skalbiniai visada gaiviai kvepėtų. Ji dezodoruoja ir dezinfekuoja skalbinius. Šiam tikslu pasiekti skalbyklė naudoja labai karštą orą. Toks valymo būdas puikiai tinka rūbams, kuriuos anksčiau tekdavo virinti arba plauti naudojant brangias ir potencialiai kenksmingas chemines medžiagas.

Samsung WD90N740NOA“ taip pat moka atlikti giluminį drabužių valymą garais! Norėdami dezinfekuoti audinius, Įjunkite „Hygiene Steam“ programą. Ji paleidžia garus, kurie pradeda skverbtis iš būgno apačios. Tokiu būdu jie patenka į kiekvieną siūlelį. Garai labai efektyviai pašalina įsisenėjusius nešvarumus,  sunaikina iki 99,9 proc. bakterijų bei neaktyvių alergenų.

Daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

Išduosime paslaptį – esame užuomaršos! Todėl nė viena „Samsung“ inovacija mūsų nedžiugina taip, kaip „AddWash“ funkcija. Ji leidžia išspręsti problemą, su kuria nuolat susiduria kiekvienas namų šeimininkas. Tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbyklę, kai iš visų pašalių staiga ima lįsti porininkes pametę kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai ir kiti nešvarūs daiktai, kurių jums prireiks pačiu artimiausiu metu…

„Samsung AddWash“ šią bėdą išsprendė paprastu ir elegantišku būdu. WD90N740NOA durelėse įmontuotas papildomas, hermetiškai uždaromas langelis. Jį galima praverti bet kuriuo metu, kai skalbimo temperatūra neviršija 50 °C. Vienas mygtuko spustelėjimas, ir skalbyklė trumpam sustabdo pradėtus darbus. Pro „AddWash“ langelį galite sukrauti užsilikusius skalbinius, įpilti papildomų skalbimo priemonių bei minkštiklio arba pridėti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos reikia išskalauti ar išsunkti.

Skalbiniai išdžiūva per 3 valandas

Aišku, kad skalbyklė su džiovinimo funkcija užima mažiau vietos nei du atskiri įrenginiai. Tačiau ji turi dar vieną labai svarų privalumą. Prietaisas gali išskalbti ir išdžiovinti skalbinius iš karto, neperkraunant jų iš vieno prietaiso į kitą. „Samsung WD90N740NOA“ įdiegta „Speed Wash+Dry“ skalbimo programa leidžia tai padaryti vienu mygtuko paspaudimu. Įdėjus į skalbyklę iki 5 kg skalbinių jie bus išplauti, išskalauti, išgręžti ir visiškai išdžiovinti. Bandymų metu visa ši procedūra užtruko vos 3 valandas!

Valdymas ir priežiūra

Išmanieji telefonai, išmanieji televizoriai… Atėjo laikas ir išmaniosioms skalbyklėms! „Samsung WD90N740NOA“ galima valdyti ne tik tradiciniu korpuso priekyje esančiu skydeliu, bet ir telefone įdiegta programėle. Ji leidžia lengvai pasirinkti tinkamą programą, planuoti skalbimo laiką ir stebėti jų eigą, laiku atlikti profilaktinius skalbyklės valymo darbus. Viskas paprasta ir labai patogu!

„Samsung“ skalbyklė aprūpinta automatine valymo funkcija. Ji pašalina valymo priemonės likučius, be jokių cheminių valiklių užtikrina būgno, membranos, durelių stiklo švarą. Valymui naudojamas karštas vanduo ir didelės būgno apsukos. Tokiu būdu pavyksta sunaikinti net 99 proc. nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų.

Mūsų išbandyta „Samsung“ skalbyklė taip pat turi naujos kartos kaitinimo elementą. Jis padengtas užpatentuota keramine danga, kuri gerokai sumažina kalkių apnašų tikimybę ir užtikrina šio svarbaus skalbyklės elemento ilgaamžiškumą.

Išvados

Ko gero, „Samsung WD90N740NOA“ – tai pati universaliausia skalbyklė, kokią kada nors esame matę! Ji skalbia, dezinfekuoja ir džiovina. Šis prietaisas užima dvigubai mažiau vietos nei atskira skalbyklė ir džiovyklė. Be to, šeimininkams nebereikia sukti galvos, kur išskalbtus skalbinius padžiauti.

Korėjiečiams pavyko sukurti tikrai išskirtinį įrenginį. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ technologijų derinys leidžia pasiekti puikų rezultatų. WD90N740NOA ne tik gerai skalbia, bet ir taupo jūsų laiką. Mus labai pradžiugino naujos išmaniosios funkcijos. Jos padeda išnaudoti visas naudingiausias įrenginio galimybes.

 

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą