Informacija
Prekių katalogas

Kompiuterizuota siuvimo mašina Jaguar DQS405

 
Prekės kodas
312313
366,45 €
15,27 € x 24 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 366,45 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,27 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 366,45 €.
Pristatymo laikas: 1-7 d.d.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
or
Keitimo pratęsta garantija
or
Papildoma garantija įmonėms
or
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai
  • Senamiesčio a. 1, Plungė
DPD kurjeris (3,99 €)
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas Jaguar
Dygsnių skaičius 500
Apšvietimas Yra
Atbulinės eigos funkcija + Taip
Dygsnio ilgio reguliavimas + Iki 4 mm
Dygsnio pločio reguliavimas + Iki 7 mm
Siuvimo mašinos tipas + Kompiuterizuota
Garantinis laikotarpis 24 mėn.
Prekės kategorija Siuvimo mašinos
Kompiuterizuota siuvimo mašina Jaguar DQS405
366,45 €

Kompiuterizuota siuvimo mašina Jaguar DQS405

Naujausias JAGUAR DQS405 –  stulbinanti naujiena siuvimo mašinų pasaulyje!

2017 metais japonų siuvimo mašinų gamintojas JAGUAR pristatė naujausios konstrukcijos siuvimo mašiną su neįtikėtina viršutinio siūlo įvėrimo sistema.


Digital Quick-threading System (DQS)Tai tikrai įspūdingai paprasta įvėrimo sistema. Vienos svirtelės paspaudimu viršutinis siūlas įsiveria į adatą. Paprasčiau tiesiog negali būti. Jums reikia tik nukreipti siūlą prie adatos ir užkabinti už kabliuko, DQS sistema automatiškai įvers siūlą per sekundę. Nuo šiol pamirškite visus rūpesčius dėl siūlo įvėrimo, Jaguar DQS 405 viska padarys už Jus paprastai ir neįtikėtinai greitai.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-3

Ypatingai paprastas apatinio siūlo įvėrimas

Mašinoje įrengtas patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas, o patobulinta adatos plokštelė leidžia įverti siūlą per keletą sekundžių. Apatinio siūlo nereikia iškelti į viršų. Pro skaidrų dangtelį visą laiką matome kiek liko siūlo ritelėje. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra ypač aktualu.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-16

Išskirtinis dar nematytų dygsnių pasirinkimas

Ši kompiuterizuota siuvimo mašina Jaguar DQS 405  siūlo platų įvairiausių funkcijų paketą už prieinamą kainą. Ši mašina gali atlikti net 500 skirtingus dygsnius, įskantant darbines, apmėtymo, dekoratyvines siūles,   dygsnius tampriai medžiagai ir kt.  Šis modelis gali atlikti net 11 automatinių kilpų sagoms, 4 skirtingas abėcėles. Jaguar DQS 405  taip pat turi atminties funkciją, kuri leidžia kombinuoti dygsnius ir raides ir jas išsaugoti.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-stitches2

Dėmesio! Jaguar DQS 405 vienintelė Lietuvoje mašina, siuvanti japonų hieroglifus! Tapkite išskirtiniais, kurkite unikalius gaminius bei rūbus, puoškite juos neįprastais užrašais bei ženklais.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-stitches3

Išskirtinis dizainas

Šis naujausias modelis pasižymi ne tik puikiomis techninėmis charakteristikomis, bet ir išskirtinio grožio dizainu. Ant priekinio mašinos dangtelio auksu ir sidabru žiba įvairaus dydžio kristalai, suteikdami mašinai ypatingo išskirtinumo ir prabangos.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-4

Patogus valdymas

Vienu lengvu paspaudimu dangtelis atsidaro ir mes galime mėgautis ypatingai paprastu mašinos valdymu.

Kompiuterinė siuvimo mašina Jaguar DQS 405 turi sensorinę LCD valdymo panelę. Šviečiantis informacinis displėjus išsamiai parodo visą reikiamą informaciją apie pasirinktą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei pasirinktą greitį.  Mygtukų paspaudimu Jūs lengvai galite pasirinkti reikiamos operacijos numerį.  Jūsų patogumui dangtelio vidinėje pusėje yra spalvota  dygsnių kortelė su operacijų numeriais.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-7

Greičio reguliatorius

Mašinos priekyje įrengtas greičio reguliavimo slankiklis. Slankiklio pagalba Jūs galite pasirinkti reikiamą greitį nepriklausomai nuo pedalo paspaudimo stiprumo. Tai nuostabi funkcija ne tik pradedantiesiems, kurie bijo mašinos greičio, bet ir patyrusioms siuvėjoms, kai reikia idealiai lygiai nusiūti peltakį arba siuvant mažus rankdarbius, detales, storus gaminius, kai didelis siuvimo greitis nereikalingas.  Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu. Pasirinktas siuvimo greitis atvaizduojamas informaciniame displėjuje.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-10

Septynių dantukų audinį transportuojanti sistema 

JAGUAR DSQ405 apatinis 7-ių eilių audinio transportavimo mechanizmas pasižymi labai plačiu ir tankiu dantukų kiekiu, kurie labai gerai transportuoja bet kokio storio audinius.

Adatos pozicionavimo mygtukas

Labai naudinga funkcija, kurios pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant smagračio ranka. Užtenka tik paspausti mygtuką ir adata atsidurs Jums reikiamoje padėtyje.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-12

Papildomas staliukas didelių išmatavimų darbams

Staliukas darbinio ploto išplėtimui yra lengvai pritvirtinamas prie mašinos ir sukuria patogią erdvę didesniems gaminiams, tokiems kaip drabužiai, užuolaidos ar staltieses.

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-13

Mašinos apsauga naudojantis dviguba adata

Kai naudojatės dviguba adata paspauskite dvigubos adatos mygtuką. Mašina užrakins dygsnio pločio reguliavimo galimybę, taip apsaugodama mašiną ir adatą nuo galimo smūgio.

Rankovinė platforma

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-5

Kietas dėklas

Jaguar-DQS-405-sewing-machine-11