Informacija
Prekių katalogas

Šaldytuvas Samsung RB34C7B5EB1/EF

Prekės kodas
3705262
524,27 €
21,84 € x 24 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 524,27 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 21,84 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 524,27 €.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
Sandėlio prekė
SB lizingas be pabrangimo iki 24 mėn.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
or
Keitimo pratęsta garantija
or
Papildoma garantija įmonėms
or
Užnešimo paslauga (nuo 81 kg. tik didmiesčiai)
or
Galite apžiūrėti šiose parduotuvėse
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda Paskutinis vnt.
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda Paskutinis vnt.
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė 2 ir daugiau vnt.
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai 2 ir daugiau vnt.
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai
  • Senamiesčio a. 1, Plungė
DPD kurjeris (9,99 €)
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas Samsung
Šaldytuvo talpa 230 l
Šaldytuvo tipas Šaldiklis apačioje
Svoris, Kg 72 kg
Energijos klasė E
Šaldymo sistema NO FROST (be šerkšno)
Vandens pajungimas Nereikalingas
Vandens dispenseris Nėra
Šaldiklio talpa 114 l
Aukščio intervalas 180 - 189 cm
Pločio intervalas, cm 50 - 59 cm
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Gylis 65.8 cm
Plotis 59,5 cm
Spalva Juoda
Aukštis 185.3 cm
Garantinis laikotarpis 24 mėn.
Prekės kategorija Šaldytuvai

Loterijos taisyklės

1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

1.1. Žaidimo „PIRK SAMSUNG ŠALDYTUVĄ – REGISTRUOKIS ir LAIMĖK vieną iš dviejų 500 Eurų vertės ATOSTOGŲ PARKO kuponų“ (toliau – Žaidimas) organizatorius yra UAB „VERSLO VARTAI“, juridinio asmens kodas 301114554, veiklos adresas Taikos pr. 39, Klaipėda (toliau - Organizatorius).
1.2. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato pagrindines Organizatoriaus nustatytas Žaidimo sąlygas. 

2. ŽAIDIMO TRUKMĖ IR TIKSLAS

2.1. Žaidimas vyksta nuo 2024 m. birželio 01 d. (pirmoji dalyvavimo diena) iki 2024 m. liepos 31 d. (paskutinė dalyvavimo diena).
2.2. Dalyvavimas Žaidime galimas tik Žaidimo vykdymo metu.
2.3. Žaidimo tikslas didinti Organizatoriaus parduotuvių „TECHNORAMA“ žinomumą ir skatinti pardavimus.

3. ŽAIDIMO VIETOS

3.1. PC „Akropolis“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 61, Klaipėda.
3.2. PC „Aitvaras“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 39, Klaipėda.
3.2. TECHNORAMA parduotuvė, Lietuvininkų g. 68, Šilutė.
3.4. TECHNORAMA parduotuvė, Klaipėdos g. 37, Gargždai.
3.5. TECHNORAMA parduotuvė Senamiesčio a. 1, Plungė.
3.6. TECHNORAMA elektroninė parduotuvė www.technorama.lt.

4. ŽAIDIMO DALYVIAI

4.1. Žaidime turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys sulaukę 18 metų ir vyresni, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Žaidimo vykdymo laikotarpiu įsigiję bent 1 (vieną) SAMSUNG ŠALDYTUVĄ, burtų keliu laimės vieną 500 eurų vertės Atostogų parko kuponą.
4.2. Žaidimo dalyviais negali būti Organizatoriaus darbuotojai, jų šeimų nariai.
4.3. Žaidimo dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.

5. PRIZŲ FONDAS

5.1. UAB „Atostogų parkas“ 500 eurų vertės čekis, kurio vieno vertė – 500,00 Eur su PVM, viso priziniame fonde – du vienetai. Prizinio fondo vertė – 1000,00 Eur su PVM.

6. DALYVAVIMO SĄLYGOS

6.1. Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime ir laimėti, privalo atitikti šių Taisyklių 4 punkte aptartas sąlygas ir Žaidimo vykdymo metu įsigyti bent vieną prekę iš nurodytos SAMSUNG ŠALDYTUVĄ prekių kategorijos bei gauti kasos kvitą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą.
6.2. Asmuo įsigijęs prekę fizinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu bei norėdamas dalyvauti Žaidime, prekės įsigijimo metu apie tai informuoja kasininką- pardavėją ir jam pateikia šiuos duomenis: vardas, pavardė, amžius, el. pašto adresas ir telefono numeris.
6.3. Asmuo atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Jei Žaidimo dalyvis nurodo klaidingus/neteisingus savo duomenis, juos pateikęs dalyvis bus šalinamas iš Žaidimo dalyvių sąrašo.
6.4. Asmuo įsigijęs prekę internetinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu ir pažymėjęs, jog sutinka dalyvauti Žaidime bei pateikus savo duomenis automatiškai dalyvauja žaidime ir papildomos informacijos nurodyti nereikia.
6.5. Vienas pirkėjas vienu apsipirkimu (nepriklausomai nuo vienu apsipirkimu perkamų prekių kiekio) gali dalyvauti tik vieną kartą. Jei perkama atskiru apsipirkimu, pirkėjas gali dalyvauti tiek kartų, kiek turės atskirų apsipirkimų su nurodytos kategorijos prekėmis, taip padidindamas laimėjimo tikimybę.
6.6. Nurodytos kategorijos prekių pirkimo kvitas ar kitas pirkimą įrodantis dokumentas turi būti saugomas visą Žaidimo laikotarpį ir vieną mėnesį po jo.
6.7. Klastoti, manipuliuoti ar kitaip iškraipyti prekių įsigijimo faktą ar atlikti veiksmus, kurie gali daryti neigiamą įtaką Žaidimo rezultatams ar sukelti žalą Žaidimo Organizatoriui, yra draudžiama ir pažeidimus padarę asmenys bus traukiami atsakomybėn įstatymų numatyta tvarka.
6.8. Informuojame, kad Žaidimo dalyvio asmens duomenis, kuriuos dalyvis pateiks norėdamas dalyvauti Žaidime, Organizatorius tvarkys išimtinai Žaidimo vykdymo tikslais. Dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi Žaidimo administravimo, tame tarpe laimėtojų nustatymo, prizo perdavimo ir susijusiais tikslais. Organizatorius patvirtina, jog laimėtojo pateikti asmens duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento, Asmens duomenų apsaugos įstatymo ir kitų normatyvinių aktų reikalavimus ne ilgesnį nei vieno mėnesio terminą po Žaidimo pabaigos ir prizų perdavimo.
6.9. Jei asmuo įsigijęs prekę nurodė netikslius savo kontaktinius duomenis el. paštą arba mob. tel. numerį, Organizatorius neįsipareigoja įteikti prizo.
6.10. Visais kitais, šiose taisyklėse nenumatytais atvejais, asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik teisės aktų numatyta tvarka. Dalyvis, pateikdamas Organizatoriui raštišką prašymą, turi teisę susipažinti su Organizatoriaus tvarkomais jo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus asmens duomenis, reikalauti nutraukti neteisėtus tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. Dalyvis, nesutikdamas su jo duomenų tvarkymu ir (ar) pareikalavęs nutraukti duomenų tvarkymo veiksmus, praranda teisę dalyvauti Žaidime ir/ar praranda teisę į Žaidimo prizą.

7. ŽAIDIMO EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

7.1. Žaidimo dalyviu tampama įsigijus nurodytose kategorijose, nurodytu terminu, atitinkant aukščiau nurodytas sąlygas bei pateikiant Organizatoriui reikalingą informaciją.
7.2. Viso žaidimo laikotarpiu bus nustatyta ne daugiau nei 2 laimėtojai.

8. PRIZŲ ĮTEIKIMAS

8.1. Su laimėtoju per 14 d.d. nuo išrinkimo bus susisiekta ir susitarta dėl prizo pristatymo sąlygų Lietuvos teritorijoje.
8.2. Laimėtojai gyvenantys Klaipėdoje ir norintys atsiimti prizą patys, gali tai padaryti atvykę į Organizatoriaus buveinę, kurį randasi Taikos g. 39, Klaipėda, iš anksto susiderinę atvykimo laiką.
8.3. Visiems pageidaujantiems prizai bus siunčiami Lietuvos teritorijoje Organizatoriaus sąskaita.
8.4. Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.
8.5. Organizatoriai neatsako už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš Žaidimo ir/ar prizų neišdavimą, jei Žaidimo dalyvis neišpildo šių Taisyklių sąlygų, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.
8.6. Nepavykus susisiekti ir gauti tikslius, prizui įteikti reikalingus duomenis, per 30 kalendorinių dienų nuo laimėjimo paskelbimo, prizas lieka Organizatoriui.
8.7. Prizų laimėtojų kelionės, nakvynės ar kitos išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu, neatlyginamos.
8.8. Organizatorius neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius ar kitą patirtą žalą naudojant prizus.
8.9. Prizų išvaizda gali skirtis nuo reklaminiuose maketuose pavaizduotų vaizdų.
8.10. Organizatorius pasilieka teisę keisti prizus į kitus, atitinkančius nurodytų prizų vertę.

9. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

9.1. Žaidimo dalyviai turi teisę iki 2024 m. liepos 31 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu, adresu Taikos g. 39, Klaipėda ir el. paštu [email protected].
9.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

10. PAPILDOMA INFORMACIJA

10.1. Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamo Žaidimo vykdymui, Organizatorius deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.
10.2. Organizatorius neatsako už siuntų tarnybų padarytas klaidas ir/ar vėlavimus pristatant laimėtojams prizus.
10.3. Organizatorius pasilieka teisę Taisykles keisti Žaidimo eigoje. Esant Žaidimo Taisyklių neatitikimams spaudos leidiniuose, kitose informacinėse ar internetinėse svetainėse, galioja ir taikomos saldytuvines.lt/loterija internetinėje svetainėje paskelbtos Žaidimo taisyklės.
10.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Žaidimo vykdymą dėl nenugalimos jėgos poveikio padarytų pažeidimų, apie tai nedelsiant paskelbęs internetinėje svetainėje saldytuvines.lt/loterija.

Šaldytuvas Samsung RB34C7B5EB1/EF
524,27 €
Pristatome Samsung RB34C7B5EB1/EF šaldytuvą, sukurtą pakeisti maisto laikymo būdą. Elegantiška juoda išorė ne tik pagerina jūsų virtuvės estetiką, bet ir pasižymi naujoviškomis funkcijomis, užtikrinančiomis maksimalų jūsų maisto produktų šviežumą. Šaldytuve yra unikali Samsung No Frost technologija, kuri neleidžia susidaryti ledui, todėl nereikia atitirpinti rankiniu būdu. Visapusiška aušinimo sistema užtikrina, kad kiekvienas šaldytuvo kampas būtų tolygiai vėsinamas, todėl jūsų maistas ilgiau išliks šviežias. Didelė 344 litrų talpa suteikia daug vietos visiems saugojimo poreikiams, o energiją taupanti konstrukcija sumažina sąskaitas už elektrą. Skaitmeninio keitiklio technologija automatiškai reguliuoja kompresoriaus greitį, atsižvelgdama į aušinimo poreikį, užtikrindama tylesnį veikimą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Su Samsung RB34C7B5EB1/EF šaldytuvu patirkite tobulą funkcionalumo, stiliaus ir naujovių derinį savo virtuvėje.