Šaldytuvas BEKO RCNA320E21PT
Kodas: 7544270
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Šaldytuvas BEKO RCNA320E21PT

219,99 €
Kiekis:
15,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Atvirų durelių signalas Beko šaldytuvai su atvirų durelių signalo funkcija perspės Jus apie paliktas atidarytas arba ne visai uždarytas šaldytuvo dureles.
Energijos klasė A+
Energijos klasė A+ A+ energijos klasės Beko produktai padeda taupyti namų biudžeto lėšas ir saugo natūralią aplinką. A+ klasės produktai sunaudoja mažiau energijos, nei A klasės produktai.
No Frost
No Frost Sistema No Frost neleidžia atsirasti ledui ant maisto ir įrenginio viduje, tai reiškia, kad atitirpinimas jau nereikalingas. Šios sistemos dėka šaldytuvas tampa lengvai aptarnaujamas ir užtikrina nuolatinę atitinkamą temperatūrą, kad maistas būtų geriau išlaikomas.
Pieno produktų skyrius
Pieno produktų skyrius Skyrius su permatomomis sienelėmis šaldytuvo durelių viršuje užtikrina idealią vietą pieno produktų laikymui ir apsaugo juos nuo išdžiūvimo.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranas Naujasis didelis Beko produktų ekranas suteikia galimybę pasirinkti daugelį funkcijų ir geriau valdyti įrenginį. Be to, ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
Gamintojas
Beko
Spalva
Sidabrinė
Prekės tipas
Šaldytuvai
Energijos klasė
A+
Šaldymo sistema
No Frost (be šerkšno)
Aukščio intervalas
180-189 cm
Pločio intervalas
56-65 cm
Šaldytuvo tipas
Šaldiklis apačioje
Produkto tūris
0.0010
Netto
42.0000

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą