Informacija
Prekių katalogas

Įmontuojamas šaldytuvas Samsung BRB30715EWW/EF

Prekės kodas
2014606
646,84 €
26,95 € x 24 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 646,84 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 26,95 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 646,84 €.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
Sandėlio prekė
NEMOKAMAS pristatymas
SB lizingas be pabrangimo iki 24 mėn.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
or
Keitimo pratęsta garantija
or
Papildoma garantija įmonėms
or
Užnešimo paslauga (nuo 81 kg. tik didmiesčiai)
or
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai
  • Senamiesčio a. 1, Plungė
DPD kurjeris (9,99 €)
LP Express kurjeris (Nemokamas)
Charakteristikos
Gamintojas Samsung
Šaldytuvo talpa 224 l
Šaldytuvo tipas Šaldiklis apačioje
Vėsesnė zona Yra
Temperatūros valdymas Elektroninis
Svoris, Kg 75 kg
Svoris su pakuote, Kg 77 kg
Energijos klasė E
Šaldymo sistema NO FROST (be šerkšno)
Vandens pajungimas Nereikalingas
Vandens dispenseris Nėra
Valdymas Elektroninis
Šaldiklio atitirpinimas Automatinis
Šaldiklio talpa 74 l
Inverterinis kompresorius + Taip
Greitas užšaldymas + Taip
Aukščio intervalas 190 - 199 cm
Triukšmo lygis 35 db
Pločio intervalas, cm 50 - 59 cm
Montavimo tipas Įmontuojamas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh + 229
Ekranėlis + Taip
Gylis 55 cm
Plotis 54 cm.
Spalva Balta
Aukštis 193.5 cm
Ledukų gaminimo funkcija Ne
Garantinis laikotarpis 24 mėn.
Prekės kategorija Šaldytuvai
Durų skaičius 2-jų durų

Loterijos taisyklės

1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

1.1. Žaidimo „PIRK SAMSUNG ŠALDYTUVĄ – REGISTRUOKIS ir LAIMĖK vieną iš dviejų 500 Eurų vertės ATOSTOGŲ PARKO kuponų“ (toliau – Žaidimas) organizatorius yra UAB „VERSLO VARTAI“, juridinio asmens kodas 301114554, veiklos adresas Taikos pr. 39, Klaipėda (toliau - Organizatorius).
1.2. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato pagrindines Organizatoriaus nustatytas Žaidimo sąlygas. 

2. ŽAIDIMO TRUKMĖ IR TIKSLAS

2.1. Žaidimas vyksta nuo 2024 m. birželio 01 d. (pirmoji dalyvavimo diena) iki 2024 m. liepos 31 d. (paskutinė dalyvavimo diena).
2.2. Dalyvavimas Žaidime galimas tik Žaidimo vykdymo metu.
2.3. Žaidimo tikslas didinti Organizatoriaus parduotuvių „TECHNORAMA“ žinomumą ir skatinti pardavimus.

3. ŽAIDIMO VIETOS

3.1. PC „Akropolis“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 61, Klaipėda.
3.2. PC „Aitvaras“ TECHNORAMA parduotuvė, Taikos pr. 39, Klaipėda.
3.2. TECHNORAMA parduotuvė, Lietuvininkų g. 68, Šilutė.
3.4. TECHNORAMA parduotuvė, Klaipėdos g. 37, Gargždai.
3.5. TECHNORAMA parduotuvė Senamiesčio a. 1, Plungė.
3.6. TECHNORAMA elektroninė parduotuvė www.technorama.lt.

4. ŽAIDIMO DALYVIAI

4.1. Žaidime turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys sulaukę 18 metų ir vyresni, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Žaidimo vykdymo laikotarpiu įsigiję bent 1 (vieną) SAMSUNG ŠALDYTUVĄ, burtų keliu laimės vieną 500 eurų vertės Atostogų parko kuponą.
4.2. Žaidimo dalyviais negali būti Organizatoriaus darbuotojai, jų šeimų nariai.
4.3. Žaidimo dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.

5. PRIZŲ FONDAS

5.1. UAB „Atostogų parkas“ 500 eurų vertės čekis, kurio vieno vertė – 500,00 Eur su PVM, viso priziniame fonde – du vienetai. Prizinio fondo vertė – 1000,00 Eur su PVM.

6. DALYVAVIMO SĄLYGOS

6.1. Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime ir laimėti, privalo atitikti šių Taisyklių 4 punkte aptartas sąlygas ir Žaidimo vykdymo metu įsigyti bent vieną prekę iš nurodytos SAMSUNG ŠALDYTUVĄ prekių kategorijos bei gauti kasos kvitą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą.
6.2. Asmuo įsigijęs prekę fizinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu bei norėdamas dalyvauti Žaidime, prekės įsigijimo metu apie tai informuoja kasininką- pardavėją ir jam pateikia šiuos duomenis: vardas, pavardė, amžius, el. pašto adresas ir telefono numeris.
6.3. Asmuo atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Jei Žaidimo dalyvis nurodo klaidingus/neteisingus savo duomenis, juos pateikęs dalyvis bus šalinamas iš Žaidimo dalyvių sąrašo.
6.4. Asmuo įsigijęs prekę internetinėje parduotuvėje Žaidimo laikotarpiu ir pažymėjęs, jog sutinka dalyvauti Žaidime bei pateikus savo duomenis automatiškai dalyvauja žaidime ir papildomos informacijos nurodyti nereikia.
6.5. Vienas pirkėjas vienu apsipirkimu (nepriklausomai nuo vienu apsipirkimu perkamų prekių kiekio) gali dalyvauti tik vieną kartą. Jei perkama atskiru apsipirkimu, pirkėjas gali dalyvauti tiek kartų, kiek turės atskirų apsipirkimų su nurodytos kategorijos prekėmis, taip padidindamas laimėjimo tikimybę.
6.6. Nurodytos kategorijos prekių pirkimo kvitas ar kitas pirkimą įrodantis dokumentas turi būti saugomas visą Žaidimo laikotarpį ir vieną mėnesį po jo.
6.7. Klastoti, manipuliuoti ar kitaip iškraipyti prekių įsigijimo faktą ar atlikti veiksmus, kurie gali daryti neigiamą įtaką Žaidimo rezultatams ar sukelti žalą Žaidimo Organizatoriui, yra draudžiama ir pažeidimus padarę asmenys bus traukiami atsakomybėn įstatymų numatyta tvarka.
6.8. Informuojame, kad Žaidimo dalyvio asmens duomenis, kuriuos dalyvis pateiks norėdamas dalyvauti Žaidime, Organizatorius tvarkys išimtinai Žaidimo vykdymo tikslais. Dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi Žaidimo administravimo, tame tarpe laimėtojų nustatymo, prizo perdavimo ir susijusiais tikslais. Organizatorius patvirtina, jog laimėtojo pateikti asmens duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento, Asmens duomenų apsaugos įstatymo ir kitų normatyvinių aktų reikalavimus ne ilgesnį nei vieno mėnesio terminą po Žaidimo pabaigos ir prizų perdavimo.
6.9. Jei asmuo įsigijęs prekę nurodė netikslius savo kontaktinius duomenis el. paštą arba mob. tel. numerį, Organizatorius neįsipareigoja įteikti prizo.
6.10. Visais kitais, šiose taisyklėse nenumatytais atvejais, asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik teisės aktų numatyta tvarka. Dalyvis, pateikdamas Organizatoriui raštišką prašymą, turi teisę susipažinti su Organizatoriaus tvarkomais jo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus asmens duomenis, reikalauti nutraukti neteisėtus tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. Dalyvis, nesutikdamas su jo duomenų tvarkymu ir (ar) pareikalavęs nutraukti duomenų tvarkymo veiksmus, praranda teisę dalyvauti Žaidime ir/ar praranda teisę į Žaidimo prizą.

7. ŽAIDIMO EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

7.1. Žaidimo dalyviu tampama įsigijus nurodytose kategorijose, nurodytu terminu, atitinkant aukščiau nurodytas sąlygas bei pateikiant Organizatoriui reikalingą informaciją.
7.2. Viso žaidimo laikotarpiu bus nustatyta ne daugiau nei 2 laimėtojai.

8. PRIZŲ ĮTEIKIMAS

8.1. Su laimėtoju per 14 d.d. nuo išrinkimo bus susisiekta ir susitarta dėl prizo pristatymo sąlygų Lietuvos teritorijoje.
8.2. Laimėtojai gyvenantys Klaipėdoje ir norintys atsiimti prizą patys, gali tai padaryti atvykę į Organizatoriaus buveinę, kurį randasi Taikos g. 39, Klaipėda, iš anksto susiderinę atvykimo laiką.
8.3. Visiems pageidaujantiems prizai bus siunčiami Lietuvos teritorijoje Organizatoriaus sąskaita.
8.4. Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.
8.5. Organizatoriai neatsako už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš Žaidimo ir/ar prizų neišdavimą, jei Žaidimo dalyvis neišpildo šių Taisyklių sąlygų, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.
8.6. Nepavykus susisiekti ir gauti tikslius, prizui įteikti reikalingus duomenis, per 30 kalendorinių dienų nuo laimėjimo paskelbimo, prizas lieka Organizatoriui.
8.7. Prizų laimėtojų kelionės, nakvynės ar kitos išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu, neatlyginamos.
8.8. Organizatorius neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius ar kitą patirtą žalą naudojant prizus.
8.9. Prizų išvaizda gali skirtis nuo reklaminiuose maketuose pavaizduotų vaizdų.
8.10. Organizatorius pasilieka teisę keisti prizus į kitus, atitinkančius nurodytų prizų vertę.

9. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

9.1. Žaidimo dalyviai turi teisę iki 2024 m. liepos 31 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu, adresu Taikos g. 39, Klaipėda ir el. paštu [email protected].
9.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

10. PAPILDOMA INFORMACIJA

10.1. Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamo Žaidimo vykdymui, Organizatorius deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.
10.2. Organizatorius neatsako už siuntų tarnybų padarytas klaidas ir/ar vėlavimus pristatant laimėtojams prizus.
10.3. Organizatorius pasilieka teisę Taisykles keisti Žaidimo eigoje. Esant Žaidimo Taisyklių neatitikimams spaudos leidiniuose, kitose informacinėse ar internetinėse svetainėse, galioja ir taikomos saldytuvines.lt/loterija internetinėje svetainėje paskelbtos Žaidimo taisyklės.
10.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Žaidimo vykdymą dėl nenugalimos jėgos poveikio padarytų pažeidimų, apie tai nedelsiant paskelbęs internetinėje svetainėje saldytuvines.lt/loterija.

Įmontuojamas šaldytuvas SAMSUNG BRB30715EWW


Twin Cooling Plus

Optimizuokite ir drėgmę šaldytuve bei šaldiklyje, nepriklausomą aušinimą. „Twinoling Plus“ laiko maistą optimaliomis sąlygomis ir apsaugotomis natūralų jo paslaugomis, neleisdamas maišytis kvapams. Esant dideliam drėgnam lygiui šaldytuve, greitai gendantis maistas pakankamai drėgnas ir šviežias.


Šalčio nėra

Negaiškite laiko ir energijos atšildymo šaldytuvą. „No Frost“ technologija pagerina oro cirkuliaciją, kad palaikytų ją, o tai nuolat kauptis ledui. Taip pat daug greičiau galima tikslinė temperatūra. Aušinimo sistema naudojama mažiau, todėl ji tarnauja ilgiau.


SpaceMax technologija

„SpaceMax“ technologija dėl didelio efektyvumo izoliacijos daro sienos daug plonesnes. Taigi sukuriama daugiau vietos viduje, tačiau išorėje dydis lieka toks pats.


Cool Select+

Mėgaukitės galimybėmis, n tikrai „Cool Select Plus“ zona. Vienuus ji gali perjungti režimą, kad būtų užtikrinta maisto produktų nuolatinė šviežius kuo ilgiau optimaliai. Tiesiog pasirinkite „Cool“ (2 °C), „Chill“ (-1 °C), „Soft Freeze“ (-5 °C) arba „Freeze“ (-15-23 °C).


Šviežia zona

Ilgiau išsaugokite vaisių ir daržovių šviežumą ir aptarnavimą. „Fresh Zone“ yra išmaniai suprojektuotas stalčius, sukuriantis idealią aplinką greitai gendančiam maistui laikyti. „Fresh Zone“ sandarumas palaiko optimalią drėgmę, neleisdamas produktams sudžiūti.


Metalinė aušinimo plokštė

Išlaikykite optimalią šaldytuvo viduje, kad maistas išliktų šviežias, net jei dažnai atidarote ir uždarote dureles. Metalinė aušinimo sulaiko šaltį ir padeda atkurti bet kokius šilumos nuostolius, kai durys vėl uždaromos. Tai suteikia geriausios kokybės išvaizdos.


Veislės sargas

Efektyviau išnaudoti vietos šaldytuvo durelėse, kad pasiūlyti ten laikyti daugiau produktų. „Variety Guard“ dizainas leidžia jums pritaikyti pritaikyti ir patogiai išdėstyti iki 5 durų lentynėlių. Taigi galite efektyviai sudėlioti ir laikyti kiekvieno dydžio daiktus.


Skaitmeninis inverterinis kompresorius

Mėgaukitės didesniu energijos vartojimo efektyvumu, mažiau triukšmo ir ilgaamžiu veikimu. Digital Inverter kompresorius atsižvelgdamas sureguliuoja greitį, į aušinimo poreikį. Taigi dirba tyliau, sunaudojama daugiau mažiau energijos. Suteikiama 20 metų garantija.


Lengva stumdoma lentyna (šaldiklis)

pasiekti reikiamą daiktą išvengtisite daiktų kliūčių ruožo. „Easy Slide“ lentyna tiesiog stumdoma į išorę ir padeda jums efektyviai laikyti, tvarkyti ir paimti maistą. Taigi galite greitai rasti daiktus, net jei jie yra lentynos gale ar kampe.