Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7544704

Kavos pupelės LUCAFFE' CLASSIC SCADENZA LOTTO 700gr

IŠPARDUOTA

+

“Lucaffe” kavos skonis nėra atsitiktinis dalykas, jis kruopščiai kuriamas ir tobulinamas. Kava “Lucaffe” reiklios paieškos ir daugiamečių tyrimu rezultatas, nes atrenkamos tik geriausios kavos pupelės ir kava gaminama pagal italų kavos skrudinmo amato tradicijas. Kava “Lucaffe” tai didelis kavos mišinių ir aromatų pasirinkimas.

·         Mr. Exclusive 100% Arabika – arabikos rušių mišinys, itin svaigaus kvapo. Paruošta kava būna vidutinio tirštumo, saldaus skonio ir labai malonaus kvapo, kartais primenančio šviežiai iškeptą duona. Ką tik sumaltos kavos kvapas tiesiog svaiginantis. Sudėtis 100% arabika iš Pietų Aemerikos, Azijos ir Centrinės Afrikos.

·         Classic Lucaffe – glotni ir saldi Itališka espresso klasika. Ši rūšis rekomenduojama mėgstantiems espresso kavą dėl geriausių jos savybių: tai puikios arabikos mišinys su aukščiausios kokybės robustos kiekiu. Švelnus, glotnus ir sodrus skonis, vidutinio tirštumo puta, puikus aromatas. Sudėtis: 80% arabikos 20% robustos pupelių.

·         Exquisit – saldi stipraus aromato kava. Mėgstantiems arabikos kokybę tačiau ieškantiems „mažosios intensyvios“ natos, kurią suteikia nepaprasta šokoladinė robusta. Sudėtis: 90%arabikos 10%robustos pupelės.

·         Espresso Bar – amžinas ir tikras itališkos kavos skonis. Tipiška Itališka kava, kuriai būdingas puikus įvairių kavos rūšių iš geriausių plantacijų balansas. Ši kava pasižymi saldumu, stiprumu ir kremine tekstūra. Sudėtis: 60% arabikos 40% robustos pupelių.

·         Mamma Lucia – gera diena prasideda su kava. Ši intensyvaus skonio kava skirta gerti rytą. Tradicinis  Itališko espresso mišinys. Specialiai sukurtas ruošti kavą su kavos aparatais arba kavinėse. Kava – labai tiršta ir dar saldesnė. Sudėtis: 40% arabikos ir 60 % robustos.

Kiekis pakuotėje
700 g
Gamintojas
LUCAFFE
Prekės tipas
Kavos pupelės

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.