Informacija
Prekių katalogas

Pripučiamas plaustas Bestway Llama Kiddie

 
Prekės kodas
3565606
28,73 €
 
Pristatymo laikas: 5-9 d.d.
Tik e-parduotuvėje
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas ...
Amžius 3+
CE sertifikatas Prekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumo Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorija Paplūdimio aksesuarai
Pripučiamas plaustas Bestway Llama Kiddie
28,73 €

"Bestway® Llama Kiddie " yra puikus "Bestway" pasirinkimas visiems vaikams.

Llama Kiddie idealiai tinka linksmybėms baseine ar atostogų metu. Vaikų baseinėlis pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos, atsparios pažeidimams ir saulės spinduliams, taip pat turi dvi tvirtas rankenas, už kurių vaikams lengva laikytis būnant vandenyje. Unikalios ir originalios lamos formos pontonas neabejotinai patrauks visų vaikų ir poilsiautojų dėmesį ir puikiai tiks atostogoms prie jūros, ežero ar baseino.

Specifikacijos:

- Dydis: 1,29 m x 1,10 m
- Rekomenduojamas amžius: 3+
- Maksimali apkrova 45 kg
- Spalvinga lamos grafika
- 2 tvirtos rankenos saugiam žaidimui
- Lengvai pripučiamas, išpučiamas ir laikomas