Informacija
Prekių katalogas

Pripučiamas plaukimo ratas Bestway, 119cm, raudonas

 
Prekės kodas
3564984
16,38 €
 
Pristatymo laikas: 5-9 d.d.
Tik e-parduotuvėje
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas ...
Amžius 12+
CE sertifikatas Prekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumo Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorija Plaukimo ratai
Pripučiamas plaukimo ratas Bestway, 119cm, raudonas
16,38 €

"Bestway" pripučiamas 119 cm plaukimo ratas - tai "Bestway" pasiūlymas artėjančiai vasarai, kad šį vasaros sezoną išliktumėte ant vandens. Ratas tinka vaikams nuo 12 metų ir visiems suaugusiesiems.
Ratas pagamintas iš patvarios PVC medžiagos, atsparios saulės spinduliams.

Specifikacijos:

- skersmuo 119 cm
- 2 rankenos
- PVC medžiaga
- siūlomas naudotojo amžius 12 metų.

Paplūdimio ratas yra lengvas ir patogus. Jis neužima daug vietos ir jam pripūsti nereikia pompos, todėl jį lengva pasiimti bet kur.
Pripučiamas ratas skirtas naudoti tik vandenyje, tokiame gylyje, kad vaikas galėtų pajusti dugną, prižiūrint tėvams.