Informacija
Prekių katalogas

Pripučiamas čiužinys Bestway Tropical bird, 183cm, mėlynas

 
Prekės kodas
3564971
16,92 €
 
Pristatymo laikas: 5-9 d.d.
Tik e-parduotuvėje
LP Express kurjeris (7,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas ...
Amžius 12+
CE sertifikatas Prekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumo Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorija Paplūdimio aksesuarai
Pripučiamas čiužinys Bestway Tropical bird, 183cm, mėlynas
16,92 €

"Bestway" pripučiamas čiužinys "Bestway® Tropical Bird" yra naujausias "Bestway®" pripučiamų čiužinių asortimento papildymas, puikiai tinka gaivinančioms maudynėms vandenyje karštomis vasaros dienomis. 183 cm x 76 cm dydžio čiužinys pilnas iš minkšto, bet patvaraus vinilo, papuoštas spalvinga vasariška grafika. Čiužinį sudaro dvi oro kameros. Dėl pripučiamos galvos atramos jis leis patogiai pailsėti ir laikyti. Čiužinį lengva pripūsti, išpūsti ir laikyti.

Rinkinį sudaro:

- čiužinys
- remonto pleistras.