Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85908226

Oro drėkintuvas Deerma LD220

IŠPARDUOTA

Prietaisas turi specialią pertvarą, į kurią galite įpilti mėgstamo kvapiojo aliejaus, kuris skleis kvapą veikiant drėkintuvui.
LD220 drėkintuvas yra labai tylus. Dėl 35 dB garso lygio jis beveik negirdimas net naktį.
Moderni į kūgį panaši drėkintuvo išvaizda tiks bet kurioje patalpoje. Jis gali būti pastatytas ant grindų, bet taip pat ant stalo ar komodos.
Nuolatinė drėkinimo sistema
Priklausomai nuo poreikio, nuolatinio drėkinimo sistema nustatys garo išeigą nuo 45% iki 90%, kad būtų išvengta per didelės ar mažos drėgmės. Įrenginys gali veikti iki 12 valandų automatiniu režimu, o tada išsijungia pats.
Dvi drėkinimo sistemos leidžia rankiniu būdu arba automatiškai nustatyti drėgmės lygį, kuris priderina režimą prie esamos patalpos oro.
Plati 52 mm pločio išleidimo anga leidžia išleisti iki 540 mm aukščio garus, o tai pagreitina prietaiso veikimą, o vandens molekulių laužymo sistema leidžia sudrėkinti ne tik orą, bet ir odą.
Dėl didelės iki 4 litrų talpos vandens talpos prietaisas gali veikti daugelį valandų, kad tinkamai sudrėkintų kambarį, o vandens papildymas yra paprastas procesas.
Drėkintuvas turi specialų nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galima valdyti prietaisą. Keturi mygtukai leidžia naudoti visas funkcijas: įjungimą/išjungimą, laiko nustatymą arba garo funkciją. Be to, prietaisas turi magnetinę plokštelę, prie kurios galite pritvirtinti nuotolinio valdymo pultą, kad jis visada būtų lengvai pasiekiamas. 
Matmenys: 17 x 17 x 54 cm

Nuotolinio valdymo pultelis
Yra
Optimalus plotas
20 m²
Vandens rezervuaro talpa
4 l
Ekranas
Yra
Veikimo laikas
~12 val
Galingumas
25 W
Triukšmo lygis (dB)
35 dB
Laikmatis
Nenurodyta
Valdymas
Elektroninis
Svoris
1.2 kg
Gamintojas
DEERMA
Spalva
Balta
Prekės tipas
Oro drėkintuvai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.