Oro valytuvas Descon DA-P055
13,00 € per/mėn.

Pristatymo kaina:
  • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
  • DPD kurjeris: 5,99 €
  • OMNIVA Paštomatas: 2,59 €
  • LP Express 24. PAŠTOMATAS: 2,59 €
Kodas: 7541432
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Oro valytuvas Descon DA-P055

129,99 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00

Užterštas oras dažnai lemia alergijų bei astmos paūmėjimą. Modernūs bei inovatyvūs oro jonizatoriai ir valytuvai gali būti naudojami namuose, butuose, biuruose, ar net vaikų darželiuose. Tyliai dirbanti įranga užtikrina ramią ir jaukią aplinką, naikina dulkes ir dulkių erkutes, žiedadulkes, bakterijas, virusus, pelėsius, šalina nemalonius kvapus. Šiuolaikinė technika nereikalauja sudėtingos priežiūros ir naudoja mažai elektros energijos.

Oro tarša atsiranda ne tik dėl automobilių ar šildymosi anglimi. Taršos šaltiniu gali būti sezoninis pasėlių deginimas, statybų ar remonto darbai, iškastinio kuro deginimas gamyklose, savartynai ir netgi šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija. Vidaus patalpų oras gali būti netgi prastesnis negu lauko oras, kadangi nešvarumai ir alergenai atsiranda ir vystosi dėl prastos ventiliacijos ir papildomų vidaus taršos šaltinių, tokių kaip maisto gaminimas, gyvūnai, naudojami įvairūs chemikalai valymui ir t.t.

Kodėl turite rinktis Descon gamintojo oro valytuvą?

 Oro valytuvas Descon 55W 30m2 (DA-P055) turi trijų pakopų oro valymo sistemą – priešfiltrį – HEPA – anglies filtrą.
 HEPA (didelio veiksmingumo daleles sulaikantis) filtras iš cirkuliuojamo oro net 99 proc. veiksmingumu surenka alergenus, tokius kaip bakterijas, dulkes ir žiedadulkes. Žiedadulkės dažai sukelia šienligę. Aktyvuotos anglies filtras šalina nemalonius kvapus iš oro, o plaunamas grubaus valymo filtras surenka dideles dulkių daleles.
 Grubaus valymo filtras: šį filtrą galima išvalyti siurbliu ir (ar) drungnu vandeniu.
 Neigiamų jonų generatorius: neigiamų jonų generatorius skleidžia neigiamus jonus, kad būtų išlaikyta kuo natūralesnė oro pusiausvyra.
 Elektroninis valdymas: prietaise yra įmontuoti elektroniniai, prisilietimu valdomi mygtukai.
 Net 99,7 %  , net ir tokių mažų kaip 0,3µm dydžio, teršalų iš oro yra surenkami į filtrą.
 Veikia automatiškai ir taupo energiją.
 UV lempa. Lempos ultravioletiniai spinduliai (UV-C radiacija), kurių bangos ilgis yra 254 nm, naikina kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip mikrobai, virusai, pelėsiai ir bakterijas. Be to, tie mikroorganizmai, kurie susikaupia prietaise, taip pat yra sunaikinami, todėl jie negali daugintis ir sklisti patalpose kartu su oro srovėmis. UV šviesa turi aukščiausią dažnį, trumpiausią bangos ilgį ir didžiausią energijos kiekį iš visų šviesos rūšių, tad gali prasiskverbti pro mikroorganizmų membraną ir sunaikinti jų DNR. Likusias daleles išfiltruoja HEPA filtras. Jau įrodyta, kad daugiau nei tūkstantyje prietaisų naudojama UV technologija itin efektyviai naikina patogeninius virusus, bakterijas ir pirmuonis. Naudojantis UV šviesa, gali būti sunaikinama iki 99,99% ar daugiau mikrobiologinių organizmų.
 Apsauga nuo vaikų: paspaudus šį mygtuką, užblokuojami kiti prietaiso valdymo mygtukai, išskyrus įjungimo/išjungimo (ON/OFF) mygtuką.
 Laikmatis: šią funkciją galima naudoti, kai prietaisas yra įjungtas, galima nustatyti prietaiso veikimo laikotarpį 1, 4 ir 8 valandoms. Įjungus laikmatį, užsidega lemputė. Praėjus nustatytam laiko tarpui, prietaisas išsijungia automatiškai.
 Ventiliatoriaus greičio nustatymas: pasirinkite ventiliatoriaus greitį: nedidelis, įprastas, didelis ir automatinis. Pasirinktą greitį rodo LED lemputė.
 Nuotolinis valdymas: prietaisą galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, kurį lengva naudoti.
 Dulkių jutiklis: priklausomai nuo oro kokybės, ventiliatoriaus greitis nustatomas automatiškai, kad tinkama pusiausvyra būtų pasiekta kaip įmanoma greičiau.
 
Nuotolinio valdymo pultelis
Nėra
Optimalus drėkinimo plotas
30 m²
Triukšmo lygis
55 dB
Plotis
32,7 cm
Aukštis
44,9 cm
Vandens rezervuaro talpa
nera
Gylis
17,6 cm
Jonizatorius
Nėra
Veikimo laikas
Nustatoma
Ekranėlis
Yra
Filtras
Hepa
Laikmatis
Yra
Valdymas
Elektroninis
Oro srautas
272 m3/val
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Gamintojas
Descon
Spalva
Balta
Prekės tipas
Oro valytuvai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu info@technorama.lt

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą