Orkaitė SAMSUNG NV70K1340BB
25,50 € per/mėn.

Kodas: 7534387
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Orkaitė SAMSUNG NV70K1340BB

254,99 €
Kiekis:
15,00 €
10,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Kepimo funkcijos - grilis, karštas oras (konvekcija), greitas įkaitinimas, apatinis ir viršutinis kaitinimas, apatinis kaitinimas su konvekcija, viršutinis kaitinimas su konvekcija

Du ventiliatoriai - dvigubai spartesni ir našesni
Du ventiliatoriai sukasi priešingomis kryptimis, kad karštis tolygiai pasiskirstytų orkaitėje, taigi visi jūsų patiekalai kepa vienodoje temperatūroje ir vienodu greičiu. Be to, orkaitė greičiau įkaista iki nustatytos temperatūros ir suvartoja mažiau el. energijos.
Lengvai išsivalanti katalizinė sistema
Dėl katalizinės valymo sistemos lengva palaikyti švarą orkaitėje. Orkaitės galinėje dalyje esantis katalizinis sluoksnis sugeria gaminant besitaškančius ir varvančius riebalus, o, esant aukštai temperatūrai, visos nuosėdos oksiduojasi.
Kepkite daugiau ir didesnių patiekalų
Didžiulė (70 litrų) talpa suteikia daugiau lankstumo. Gamindami maistą visai šeimai ar vakarėlio svečiams, galite vienu metu ruošti kelis valgius, pavyzdžiui, kepti sausainius, troškinti mėsą, arba vieną didelį, pavyzdžiui, šventinį kalakutą.
 
Plotis
59.4 cm
Aukštis
59.5 cm
Gylis
56.7 cm
Apšvietimas
Yra
Energijos klasė
A
Orkaitės talpa
70 l
Orkaitės valdymo tipas
Rankenėlėmis
Orkaitės funkcijų skaičius
6
Orkaitės durelių stiklų skaičius
3
Orkaitės tipas
Elektrinė
Savaiminio išsivalymo sistema
Katalitinės sienelės
Orkaitės laikmatis
Elektroninis
Gamintojas
Samsung
Prekės tipas
Orkaitės

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą