Orkaitė SAMSUNG NV75N5641RS
55,80 € per/mėn.

Kodas: 7541488
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Orkaitė SAMSUNG NV75N5641RS

558,00 €
Kiekis:
15,00 €
10,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

SAMSUNG NV75N5641RS su "Samsung Dual Cook Flex" technologija - tai vienų durų, bet dviejų temperatūrų orkaitė. Tai reiškia, kad kepant dvejose temperatūrose, jūs, su lanksčiomis orkaitės durimis, galėsite atidaryti visą orkaitę arba tik viršutinę dalį, nepertraukdami žemiau esančios dalies kepimo. 
 
 
 

 
"Dual Cook Flex" technologija yra efektyvesnis energijos taupymo būdas, lyginant su kitomis, vienų durų orkaitėmis. Su šia orkaite, galėsite kepti abiejose dalyse, arba tik vienoje iš jų, taip sutaupydami 21% energijos ir 22% laiko. 
 

 
Sutaupykite savo laiką vietoje orkaitės šveitimo laiko ir pastangų. "Catalytic Cleaning" sistema leidžia lengvai prižiūrėti orkaitę. Katalitinis sluoksnis, orkaitės gale, sugeria į dugną riebalus. Taip orkaitė valo pati save, be sunkaus darbo ir valymo priemonių. 
 

 
Su šia orkaitė, galėsite kepti daugiau ir didesnių patiekalų, nes ši orkaitė yra 75l talpos. Tai atveria daugiau galimybių gaminti namuose. Pavyzdžiui, galėsite kepti karališko dydžio kalakutą šeimos susitikimui. 
 

 
Mažesnis energijos vartojimo efektyvumas - taupo pinigus. Galite naudoti visą orkaitę ir visada mėgautis išskirtiniu A+ energijos vartojimo efektyvumu, Eco konvekcijos režimu. Arba, galite naudotis tik viršutinę arba apatinę dalimi, ir taip bus A energijos vartojimo efektyvumas.
 

 
Teleskopiniai orkaitės bėgeliai leis lengviau įkrauti ir iškrauti indus į/iš orkaitės. Teleskopiniai bėgeliai leis sklandžiai važiuoti net ir didelioms ir sunkioms keptuvėms. Taip pat, su teleskopiniais bėgeliais yra lengviau įkelti ir iškeltį indus, todėl maistas tikrai neišsilies.
 

 
Orkaitė turi ir greito įkaitinimo funkciją. Naudojant viršutinius, apatinius ir konvekcinius kepimus, orkaitės talpa greičiau įkaitinimą. Todėl maistas iškeps daug greičiau. 
 

 
Su "Pro-Roasting" kepimo funkcija iškepsite mėsa, kaip pro. Šis režimas šildomas iki 220 ° C, todėl maistas keps lėtai ir jis bus idealiai iškeptas tiek viduje, tiek išorėje. 
 

 
Temperatūros kontrolė leis stebėti ir reguliuoti temperatūrą, taip, kaip norite. 
 
Gamintojas
Samsung
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Plotis
59.5 cm
Aukštis
59.5 cm
Gylis
57 cm
Apšvietimas
Yra
Prekės tipas
Orkaitės
Energijos klasė
A+
Orkaitės talpa
75 l
Orkaitės valdymo tipas
Rankenėlėmis
Teleskopiniai bėgeliai
1 lygio
Orkaitės spalva
Nerūdijančio plieno
Orkaitės durelių stiklų skaičius
4
Orkaitės tipas
Elektrinė
Savaiminio išsivalymo sistema
Pirolizė
Orkaitės laikmatis
Elektroninis
Orkaitės funkcijų skaičius
10
Orkaitės galia
3.6 kW
Svoris
41.7 kg
Kepimo f-jos
Ekonominė konvekcija, Profesianalus kepimas, apatinis ir viršutinis kaitinimas, apatinis kaitinimas su konvekcija, greitas įkaitinimas, grilis, karštas oras (konvekcija), pilnas grilis, viršutinis kaitinimas su konvekcija
Produkto tūris
0.0010
Netto
48.0000

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą