Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85787743

Objektyvas Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo
700,36 €
Kaina galioja perkant tik internetu

Be pabrangimo

10 mėn.
Iš karto
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Numatomas pristatymo laikas 2022-10-24

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Pristatymo kaina:
  • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
  • Paštomatas OMNIVA: 0
  • Paštomatas LP EXPRESS: 0
  • Kurjeris DPD: 0,00 €
  • Paštomatas DPD: 0,00 €

Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

Raskite tobulą kampą ir jį išlaikykite. Naudodami šį kompaktišką NIKKOR Z 24-70mm f/4 S kintamojo židinio objektyvą gausite kokybiškas viso kadro nuotraukas. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate – naudodami Z serijos fotoaparatą iš Nikon užfiksuosite neįtikėtinai detalius vaizdus. Iki pat kadro krašto.

Daugiau nei tik nuotraukos

Jei jums reikia universalumo beveik bet kokioje fotografavimo situacijoje, šis pastovios f/4 diafragmos 24–70 mm kintamojo židinio objektyvas padės tai pasiekti. Nuo fotografavimo esant prastam apšvietimui iki greito veiksmo – išgausite didesnį detalumą, didesnį gylį bei sodresnes spalvas kiekvienoje nuotraukoje ir filme.

Užfiksuokite sceną

Mažiausias vos 0,3 m fokusavimo atstumas pasirinkus bet kokią priartinimo nuostatą leidžia jums kontroliuoti kadro komponavimą – nuo stambaus plano iki begalybės.

Gaukite ryškias nuotraukas

Naudojant pastovią f/4 diafragmą galima išskirtinai kokybiškai fotografuoti esant silpnam apšvietimui ir išlaikyti nuoseklią ekspoziciją visame priartinimo diapazone. Pasiekite maksimalią nuotraukų kokybę išvengdami būtinybės nustatyti didelį ISO.

Didelis diapazonas

Dėl ypač plataus kampo Z jungties iš Nikon naudojant NIKKOR Z objektyvą galima užfiksuoti daugiau šviesos visame kadre. Tai, kartu su nedideliu atstumu tarp jungties ir jutiklio, padeda gerokai sumažinti šviesos silpnėjimą kadro kraštuose. Rezultatas – nepriekaištingas ryškumas nuo vieno kadro krašto iki kito visame priartinimo diapazone.

Nepriekaištingas. Iki pat kadro krašto.

Dėl išskirtinio šio kintamojo židinio objektyvo gebėjimo atkurti detales nepriekaištingai atkuriamas kiekvienas scenos komponentas. Periferinės šviesos silpnėjimas kadro kraštuose yra valdomas, todėl nenukenčia ryškumas visame kadre. Be to, užtikrinamos sodrios spalvos ir didelis kontrastas.

Neįtikėtinas aiškumas

Nikon nuo atspindėjimo apsauganti nanometrinė kristalinė danga sumažina vaizdo dvejinimąsi ir blyksnius net esat foniniam apšvietimui, todėl užfiksuojami aiškesni vaizdai. Arba kai fotografuojate scenas su įvairiais tiesioginės šviesos šaltiniais kadre.

Tikroviškos šviesos

Geresnis taško formos šviesos šaltinių, pvz., gatvės žibintų naktį, atkūrimas pasiekiamas iki minimumo sumažinant išsklidusių blyksnių tikimybę. Taško formos šviesos šaltiniai atrodo kaip taisyklingi apvalūs taškeliai net vaizdo kraštuose.

Išskirtinės spalvos

Asferinis ED stiklas ir asferiniai lęšiai užtikrina sodrias spalvas ir didelį kontrastą.

Ryškus. Begarsis. Tikslus.

NIKKOR Z keleriopo fokusavimo sistema ir keli AF varikliai užtikrina, kad objektas būtų sufokusuotas – ir liktų sufokusuotas. Fokusuojama sklandžiai ir be garso, todėl šis objektyvas idealiai tinka tiek filmams, tiek nuotraukoms.

Reikiamas kampas

Dėl spartaus didelio duomenų kiekio perdavimo tarp objektyvo ir Z serijos fotoaparato iš Nikon užtikrinamas kokybiškas iškraipymų kompensavimas visame priartinimo diapazone. Pasiekiamas išskirtinis ryškumas, o linijos lieka tiesios.

Bet koks apšvietimas

Šis objektyvas naudoja fotoaparato virpesių mažinimo funkciją ir suteikia galimybę fotografuoti nustačius iki penkių padalų lėtesnį užrakto greitį nei būtų įmanoma kitaip.¹ Fiksuokite ryškesnes nuotraukas temstant arba įrašykite filmus be nepageidaujamo fotoaparato drebėjimo poveikio.

Visada tikslus

Slankieji lęšiai užtikrina tikslų fokusavimą fotografuojant iš arti. Dėl elektromagnetinės diafragmos fotografuojant serijas dideliu greičiu išlaikoma tiksli ekspozicija.

Valdykite padėtį

Valdymo žiedas, ant kurio paviršiaus yra įkartos, užtikrina nepaprastai tikslų ir intuityvų valdymą. Kai fotografuojate AF režimu, valdymo žiedui galite priskirti ekspozicijos kompensavimo nustatymus. Kai fotografuojate rankinio fokusavimo režimu, valdymo žiedą galite naudoti kaip fokusavimo žiedą. Židinio poslinkis reguliuojamas, atsižvelgiant į tai, kaip greitai arba lėtai sukate žiedą, todėl galite puikiai valdyti fokusavimo tašką.

Dinamiškos perspektyvos. Dėmesį prikaustantys filmai.

Filmuokite išskirtinę viso kadro vaizdo medžiagą pasitelkę optinį dizainą, kuris išnaudoja visas Z serijos fotoaparato iš Nikon plataus dinaminio diapazono teikiamas galimybes. Priartinkite objektus, kurie pasakoja istoriją.

Tylos! Veiksmas!

Ypač tylus AF pasiekiamas dėl praktiškai begarsio žingsninio variklio. Priartinimas yra tylus, o begarsiu valdymo žiedu galite reguliuoti diafragmą be spragtelėjimo garsų.

Nuostabiai sklandus

Šio objektyvo keleriopo fokusavimo sistema užtikrina neįtikėtinai sklandų ir tikslų perjungimą tarp dviejų skirtingų židinio nuotolių. Kadro judėjimas fokusuojant yra sumažintas, taip pat ir židinio poslinkis.

Įkvėpimas visur

Kartu su Z serijos fotoaparatu iš Nikon šis kompaktiškas, lengvas kintamojo židinio objektyvas suteikia jums laisvę įgyvendinti idėjas, kad ir kur būtumėte. Kiekviena judanti objektyvo cilindro dalis užsandarinta, kad apsaugotų nuo dulkių ir vandens lašelių. Ant fluoro dangos beveik nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkių ir nešvarumų, todėl nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga.

 

TECHNINIAI DUOMENYS
Tipas Z jungtis iš Nikon
Formatas FX / 35 mm
Židinio nuotolis 24–70 mm
Didžiausia diafragma f/4
Mažiausia diafragma f/22
Objektyvo konstrukcija 14 elementų 11 grupių (įskaitant 1 ED lęšį, 1 asferinį ED elementą, 3 asferinius elementus, nanometrine kristaline danga padengtus elementus ir fluoro danga padengtą priekinį lęšį)
Apžvalgos kampas FX formatas: 84°–34°20', DX formatas: 61°–22°50'
Židinio nuotolio skalė Graduota milimetrais (24, 28, 35, 50, 70)
Fokusavimo sistema Vidinio fokusavimo sistema
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,3 m nuo židinio plokštumos visose priartinimo padėtyse
Diafragmos elementų skaičius 7 (suapvalinta diafragmos anga)
Danga Nanometrinė kristalinė danga, fluoro danga
Filtro-tvirtinamojo žiedo dydis 72 mm (P = 0,75 mm)
Skersmuo x ilgis Maždaug 77,5 mm didžiausias skersmuo x 88,5 mm (atstumas nuo fotoaparato objektyvo tvirtinimo įtvaro, kai objektyvas įtrauktas)
Svoris Maždaug 500 g
Automatinis fokusavimas Taip
Vidinis fokusavimas Taip
Fokusavimas Automatinis, rankinis
Komplekte esantys priedai 72 mm užsifiksuojantis priekinis objektyvo dangtelis LC-72B, galinis objektyvo dangtelis LF-N1, kaištinis objektyvo gaubtas HB-85, objektyvo dėklas CL-C1
Vaizdo stabilizatorius
Nėra
Židinio nuotolis
24 - 70 mm
Diafragma
f/4
Min. atstumas nuo fotografuojamo objekto (makro)
30 cm
Filtro skersmuo
72mm
Diafragmos lapeliai
7
Svoris
500 g
Gamintojas
NIKON
Prekės tipas
Objektyvai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.