Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85787747

Objektyvas Canon RF 85mm f/1.2L USM

Nemokamas pristatymas nuo 499€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

CANON RF 85MM F1.2L USM

Gražiems ir tobulai ryškiems portretams bei puikiam veikimui prietemoje rinkitės RF 85mm F1.2L USM – didžiausias menines galimybes suteikiantį objektyvą.

Geriausias portretinis objektyvas – fotografuokite kaip niekad detaliai

Dėl pažangios optinės konstrukcijos ir moderniausių „Canon“ optinių elementų, RF 85mm F1.2L USM yra geriausias portretinis objektyvas naujos kartos fotografijai.

Puikiai tinka...

  • Portretams

Dėl negilaus fokusavimo ir išskirtinio ryškumo, portretai gali būti kaip niekad detalūs ir gilūs – jums padės ši išskirtinė optinė konstrukcija, pažangi objektyvų danga ir RF apsodo technologija.

  • Gatvių fotografijai

Nepastebimai fotografuokite gatvėje ir kontroliuokite vaizdą, naudodami greitai fokusuojantį didelio našumo USM variklį, kuris užtikrina, kad objektyvas užfiksuotų objektą ir jūs niekada nepraleistumėte tinkamos akimirkos.

  • Prietemoje

Fotografuokite ir nusileidus saulei – ši greita ir plati f/1.2 maksimali diafragma tobulai ryškiai užfiksuos kiekvieną detalę visame kadre.

Tobulas židinio nuotolis portretams

RF 85mm F1.2L USM suteikia idealų trumpą teleobjektyvo židinio nuotolį, todėl juo galima kurti patrauklius, elegantiškus portretus, kuriuose gausu detalių ir neiškreipiant vaizdo maloniai perteikiama perspektyva.

Greitai, ryškiai ir su puikiu optiniu tikslumu

Šis objektyvas turi greitai veikiančią F1.2 diafragmą, todėl puikiai veikia prietemoje – juo padaryti kadrai yra neįtikėtinai ryškūs ir meniški, „bokeh“ efektas atrodo patraukliai ir nenukenčia vaizdo kokybė.

Pažangūs objektyvų elementai ir dangos

Objektyve naudojama „Blue Spectrum Refractive“ (BR) optika panaikina spalvų iškraipymus, o apatinis asferinis objektyvo elementas panaikina sferinius iškraipymus, kurių kyla dėl didelės maksimalios diafragmos.

L serijos konstrukcijos kokybė ir apsauga nuo aplinkos poveikio

L serijos konstrukcijos kokybė patobulinta sustiprinus atsparumą aplinkos poveikiui ir padengus fluoru priekinius ir galinius elementus, kad objektyvas būtų apsaugotas nuo vandens, dulkių ir įbrėžimų.

Greitas USM variklis ir objektyvo valdymo žiedas

Dėl itin sparčiai veikiančio RF apsodo, RF 85mm F1.2L USM greitai užfiksuoja objektą, o valdymo žiedas suteikia galimybę papildomai valdyti parametrus.

 

Prekės tipas
Objektyvai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.