Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7551195

Muzikinis centras PHILIPS BTB2570/12

Nemokamas pristatymas nuo 499€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

CD grotuvas. DAB+ / FM skaitmeninis radijas

Su šia elegantiška, integruota mikrosistema transliuosite grojaraščius ir kt. ir girdėsite sodrų, kambarį užpildantį garsą. Nuvalykite dulkes nuo klasikinės kompaktinių diskų kolekcijos, nes kompaktinių diskų grotuvas taip pat atkuria MP3 kompaktinius diskus ir įrašytus kompaktinius diskus. Skaitmeninis radijo imtuvas priima itin aiškius signalus ir galite nustatyti iki 20 mėgstamų DAB+ arba FM stočių išankstinių nustatymų.

4 col. žemųjų dažnių garsiakalbis ir aukštųjų dažnių stiprintuvas

Iš knygų lentynų stiliaus garsiakalbių sklinda aiškūs aukštųjų dažnių stiprintuvo skleidžiami garsai ir galingi 4 col. žemųjų dažnių garsiakalbių bei žemųjų dažnių refleksinių prievadų skleidžiami garsai. Su 70 W didžiausia išvestimi mažesnėse erdvėse girdimas sodrus garsas – tobulai tinka butuose, biuruose ir virtuvėse.

Skaitmeninis nustatymas ir iki 20 iš anksto pasirenkamų stočių

Matinės juodos spalvos centrinis įrenginys ir garsiakalbių korpusai primena aukštos kokybės garso įrangos atskirų dalių dizainą. Žemų dažnių ir aukštųjų dažnių garsiakalbiai akcentuojami juodu, blizgiu apvadu ir atrodo moderniai. Tekstūrinės garsumo reguliavimo rankenėlės suteikia daugiau pasitenkinimo veikimu, o ant įrenginio viršaus yra siejimo, šaltinio pasirinkimo ir atkūrimo / derinimo valdymo mygtukai.

Skaitmeninis garso valdymas. Pasirinkite iš anksto nustatytą garso stilių

Hiphopas ar choras, simfonija ar roko opera? Kad ir ką mėgstate, su šia mikrosistemos skaitmeninio garso valdymo funkcija mėgausitės labiau. Pasirinkite iš garso stilių, nustatytų iš anksto, kad muzika skambėtų geriausiai.

Maitinama iš tinklo (KS įėjimas). Nuotolinio valdymo pultas

Ši KS maitinama mikrosistema puikiai atrodo bet kuriame kambaryje. „Bluetooth“ belaidžio veikimo atstumas yra 10 m, o sistemai veikiant budėjimo režimu galite per USB prievadą įkrauti išmanųjį prietaisą. Naudodami paprastą nuotolinio valdymo pultą sistemos funkcijas pasieksite vos palietę – tad galite valdyti nuotaiką jos nepertraukdami.

„Audio-in“. Prijunkite prie beveik bet kokio šaltinio

Šį „Bluetooth“ radiją su laikrodžiu galite naudoti ir kaip patogų garsiakalbį. Į „audio-in“ lizdą galima įjungti beveik bet kokį išorinį garso šaltinį. Patefono diskai, MP3 grotuvas, CD grotuvas: jei tik turite tinkamą laidą, galite klausytis visos fonotekos.

Nuotolinio valdymo pultelis
Yra
Ekranas
Yra
Ekrano tipas
LED
Radijo imtuvas
Yra
CD grotuvas
Yra
Svoris
5.3 kg
Gamintojas
Philips
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Muzikiniai centrai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.