Informacija
Prekių katalogas

Mobili auklė Philips Avent SCD502/26

 
Prekės kodas
2026978
59,84 €
 
Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
Sandėlio prekė
Tik e-parduotuvėje
Galite apžiūrėti šiose parduotuvėse
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda 2 ir daugiau vnt.
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai
  • Senamiesčio a. 1, Plungė
DPD kurjeris (3,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas Philips
CE sertifikatas Prekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Prekės kategorija Mobilios auklės

DECT kūdikio stebėjimo prietaisas garantuoja užtikrintumą ir turi pagrindines kūdikio stebėjimo prietaiso funkcijas. Patikimiausias ryšys, labai švarus garsas ir jauki naktinė lemputė jums ir jūsų kūdikiui.


DECT technologija užtikrina, kad įrenginys veiktų be trukdžių ir 100 % privačiai

Naudojant DECT technologiją užtikrinama, kad prietaisai veiktų be trukdžių, kuriuos gali sukelti kiti bangas skleidžiantys prietaisai pvz., kiti kūdikių stebėjimo prietaisai, belaidžiai ir mobilieji telefonai. Įdiegta duomenų šifravimo funkcija, todėl ryšys yra saugus ir privatus, o jūs galite būti tikri, kad kūdikį girdite tik jūs.


DECT technologija – itin aiškus garsas
Aiškiai išgirskite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Dėl DECT (skaitmeninės pagerintos belaidės telekomunikacijos) technologijos garsas yra aukštos kokybės, itin aiškus ir švarus, todėl savo kūdikį girdėsite visada.

Energijos taupymas, „Smart ECO“ režimas
Esant įjungtam unikaliam režimui „Smart ECO“ automatiškai mažinama perdavimo galia ir ilgėja akumuliatoriaus naudojimo laikas. Kuo arčiau kūdikio esate, tuo mažiau energijos reikia puikiam ryšiui palaikyti (neveikia JAV ir Kanadoje).

Visada žinokite, kada monitorius yra diapazone ir prijungtas
Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į veikimo diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.

Garso lygio lemputės parodo, jei kūdikis skleidžia garsus
Įsijungia lemputės, nurodančios garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas.

Diapazonas iki 300 metrų*
Diapazonas patalpose iki 50 metrų*, diapazonas lauke iki 300 metrų*.

Tėvų įrenginys veikia iš elektros lizdo ir akumuliatorių
Tėvų įrenginys puikiai veikia maitinamas iš elektros lizdo. Norėdami jį nešiotis ir naudoti be maitinimo laido, galite įdėti akumuliatorius. Naudokite du 1,5 V R6 AA šarminius vienkartinius akumuliatorius arba du 1,2V R6 AA įkraunamus akumuliatorius.

Puikus veikimo laikas: iki 24 valandų
Įkrautą nedidelį belaidį tėvų įrenginį galite naudoti iki 24 valandų. Tačiau tai priklauso nuo akumuliatorių tipo ir nuo to, kaip dažnai ir kaip ilgai naudojate tėvų įrenginį su akumuliatoriais.

Jauki naktinė lemputė
Paguldytas į lovytę kūdikis vis tiek gali būti neramus. Uždegus šiltą ir raminančią naktinę lemputę jūsų kūdikis nurims ir užmigs.