Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85894219

LEGO® 76947 JURASSIC WORLD Kecalkoatlio lėktuvo pasala

IŠPARDUOTA

Gerbėjai gali atkurti filmo „Jurassic World Dominion“ nuostykius su šiuo veiksmo kupinu Kecalkoatlio lėktuvo pasalos žaisliniu žaidimo rinkiniu.

Atkurkite jaudinančią lėktuvo sceną iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo Kecalkoatlio lėktuvo pasalos (76947) žaisliniu žaidimo rinkiniu dinozaurus mėgstantiems vaikams nuo 7 metų amžiaus. Jį sudaro lėktuvas, kurio kabinoje telpa 3 minifigūrėlės, besisukantys propeleriai, atsidarantis krovinių skyrius varikliai, atsiskiriantys užpuolus lanksčiai Kecalkotlio figūrėlei (variklius lengva pritvirtinti). Žaidimas vaidmenimis Rinkinys turi nuoseklias konstravimo instrukcijas ir Owen Grady, Claire Dearing bei Kayla Watts minifigūrėles ir konstruojamą gesintuvą ir žibintuvėlio bei veržliarakčio elementus išradingoms istorijoms įkvėpti. Neribotos pramogos LEGO® Jurassic World asortimente yra puikiausių dovanų vaikams ir bet kokio amžiaus gerbėjams su konstruojamomis dinozaurų figūrėlėmis, minifigūrėlėmis ir šauniomis transporto priemonėmis žaisti ir eksponuoti. Taip pat apžiūrėkite Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais (76945). Jį sudaro Owen motociklas, kuris telpa šio rinkinio lėktuve.
LEGO serija
LEGO® JURASSIC WORLD
Detalių skaičius
306
Amžius
7+
Rekomenduojama
Berniukams
Gamintojas
LEGO
Prekės tipas
Konstruktorius

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.