Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7568008

LEGO® 10777 DISNEY Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka

IŠPARDUOTA

Įgyvendinkite vaiko svajonę turėti „Disney“ Peliuką Mikį su šiuo rinkiniu, kuriame yra automobilis su kemperiu, dvi minifigūrėlės ir Pluto LEGO® figūrėlė.

Lavinkite vaikų nuo 4 metų amžiaus konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO® ǀ „Disney Mickey and Friends“ rinkiniu „Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka“ (10777), kuriame yra dvi transporto priemonės, du mažesni modeliai, dvi minifigūrėlės ir šuns LEGO figūrėlė. Vaikai gali patirti daugybę nuotykių su kemperiu tyrinėdami laukinę gamtą. Paprasti modeliai mažiesiems stovyklautojams Šiame LEGO 4+ rinkinyje gausu įtraukiančių detalių, kad 4 metų ir vyresni vaikai galėtų smagiai žaisti. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti. Be to, jame yra trys pradžios kaladėlės elementai, kurie padės kaipmat pradėti konstruoti. Puiki pramoga visai šeimai 4+ konstravimo žaislai padeda suaugusiesiems dalytis konstravimo džiaugsmu su vaikais. Paprasta pradėti konstruoti, nes šis rinkinys turi ne tik iliustruotas instrukcijas, bet ir skaitmenines konstravimo instrukcijas, kurios pateikiamos nemokamoje programėlėje „LEGO Building Instructions“. Programėlėje yra įrankių, su kuriais vaikai gali aiškiai matyti visą procesą ir išsaugoti pažangą, kad galėtų lengvai grįžti prie konstravimo.
LEGO serija
LEGO® DISNEY
Detalių skaičius
103
Amžius
4+
Rekomenduojama
Berniukams/Mergaitėms
Gamintojas
LEGO
Prekės tipas
LEGO

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.