Advento kalendorius LEGO® 60235 City
Kodas: 7546897
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Advento kalendorius LEGO® 60235 City

Nemokamas pristatymas ir Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo.
19,99 €
Kiekis:
5,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi


Leiskite savo vaikams mėgautis šventėmis su „LEGO® City“ advento kalendoriumi!


Švęsk visas 24 dienas su šauniomis staigmenomis, kurias rasi „LEGO® City“ advento kalendoriaus žaidimo rinkinyje! Kasdien atidaryk naujas dureles ir pamatyk, kas už jų slypi. Gal unikalus automobilis, nauja adventinė kalėdinė eglutė, o gal net pats Kalėdų senelis? Atverk dureles ir sužinok!
Padovanokite savo vaikui šventinę dvasią su „LEGO® City“ 60235 žaidimo rinkiniu „Advento kalendorius“. Jame yra 24 skirtingos sukonstruojamos dovanos – po vieną kiekvienai švenčių dienai – įskaitant sniegomobilį, sniego fortą, akmenslydžio rinkinį, židinį, supamąją kėdę, teleskopą ir daugybę kitų. Šiame vaikiškame advento kalendoriaus rinkinyje yra 7 minifigūrėlės ir šuns haskio figūrėlė.
• Rinkinyje yra 7 LEGO® minifigūrėlės (įskaitant Kalėdų senelį!) ir šuns haskio figūrėlė. 
• 24 skirtingi daiktai, įskaitant automobilius, sezoninius daiktus ir minifigūrėles. 
• Rinkinyje yra sniegomobilis, sniego fortas, kirvio stovas, akmenslydžio rinkinys, viryklė, židinys, supamoji kėdė, teleskopas, advento kalėdinė eglutė, senovinis laikrodis, valgomojo stalas, sniego valymo traktorius, sniego gniūžčių katapulta, rogės, besmegenis ir sausainių stalas. 
• Papildomi elementai: kirvis, 2 sniego gniūžtės, pyragas, dovanų maišas, atveriama knyga, keptuvė, kalakuto šlaunelė, sausainis, karšta kakava, salotos lapas, šluota, žvakė, stiklinė pieno ir puodelis. 
• Kasdien atidaryk naujas „duris“ ir rask tos dienos dovaną. 
• Surink visas minifigūrėles ir papildyk savo „LEGO® City“ rinkinius. 
• Džiaukis švenčių dvasia „LEGO® City“ su naujausiu advento kalendoriumi.


Amžius
5-10m
LEGO serija
CITY
Gamintojas
LEGO
Prekės tipas
Dėlionės
Lytis
Berniukams, Mergaitėms

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą