Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7551092

Filtras PHILIPS CA6903/22

29,12 €
Kaina galioja perkant tik internetu
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Numatomas pristatymo laikas 2023-02-08

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

  • Susipažinau su privatumo politika
     

Kraunasi

Pristatymo kaina:
  • Atsiėmimas parduotuvėje: 1,50 €
  • Paštomatas OMNIVA: 2,49 €
  • Paštomatas DPD: 2,99 €
  • Kurjeris DPD: 5,99 €

Naudojama jonų keitimo technologija natūraliai pašalina kalkes

Naudojama jonų keitimo technologija pašalina kalkes iš į kavos aparatą pilamo vandens, todėl kalkių nuosėdos nesusidaro. Jei aparatui nurodžius filtras pakeičiamas laiku, naudodami kiekvieną filtrą paruošite iki 625 kavos puodelių

 

Dėl itin akyto filtro mašinoje nesusidaro kamščių

„AquaClean“ pasižymi pažangiomis savybėmis, tokiomis kaip jonų mainų technologija, patentuota vandens srovė ir itin akytas filtras. Su juo ilgiau išlaikysite kavos skonį ir apsaugosite aparatą, kad neužsikimštų.

 

Dėl patentuotos vandens srovės vanduo optimaliai išvalomas

Naudojant „AquaClean“ tik tyras ir filtruotas vanduo bėga į visiškai automatinį kavos aparatą, todėl sumažėja poreikis nukalkinti. Su „AquaClean“ mėgausitės iki 5000 kavos puodelių nenukalkinę ir pakeisdami filtrą 8 kartus.

 

Itin akytas filtras sulaiko nešvarumus

Kavos kokybei bet kokia smulki dalelė turi įtakos. Itin akytas filtras neleidžia nešvarumams užteršti vandens, todėl kiekvienas kavos puodelis bus šviežias, švarus ir skanus.

 

Naudodami „Click&go“ sistemą be vargo suaktyvinsite filtrą

Tokia ilgalaikė funkcija negali būti įdiegta greičiau. Tiesiog įkiškite „AquaClean“ filtrą į puikaus automatinio espreso aparato „Saeco“ vandens bakelį, aktyvuokite jį per naudotojo sąsają ir būsite pasiruošę mėgautis iki 5000 kavos puodelių, pagamintų naudojant tyrą vandenį be nukalkinimo*.

 

Įjungus „AquaClean“ nuosėdų šalinimo įspėjimas išjungiamas

Aktyvuodami „AquaClean“ filtrą automatiškai išjungiate nuosėdų šalinimo įspėjimą. Mėgaukitės nesibaigiančia, be vargo gaminama geriausios kokybės kava, kol pakeisite 8 filtrus ir aparatas iš naujo įjungs nuosėdų šalinimo įspėjimą. Aparatai su „AquaClean“ pažymėti lipduku ant vandens bakelio.

 

Naudokite tik „Philips“ reikmenis

Naudokite tik „Philips“ reikmenis, kad aparatas ilgiau veiktų sklandžiai. „Philips“ reikmenys yra vieninteliai „Philips“ ir „Saeco“ aparatams rekomenduojami reikmenys.

Gamintojas
Philips
Prekės tipas
Filtravimo kasetės

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.