Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7547504

Kavos aparatas JURA D6 Piano black

Nemokamas pristatymas nuo 499eur. Lizingas be pabrangimo sutartims iki 24 mėn. Galimybė atidėti pirmą įmoką 5mėn.

IŠPARDUOTA

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Funkcionalus ir prabangus
Ypač greitai veikiantis ir lengvai valdomas D6 kavos aparatas perakimirksnį paruoš idealią kavą. Tai lemia patogus paprastojo teksto ekranėlisir „Easy Cappuccino“ sistema su sukamuoju ratuku. D6 kavos aparatas pateikianaują klasikinio dizaino interpretaciją, papildytą rafinuotomis detalėmis.Techniškai ir ergonomiškai optimizuota „Easy Cappuccino“ sistema leis paruoštinepriekaištingus kavos gėrimus su pienu, pavyzdžiui, cappuccino su gundančiaišvelnia ir it oras lengva pieno puta.

Išskirtinės kokybės kava
Dėl įdiegtų pažangių naujoviškų sprendimų šiuo aparatu galima paruoštišešis kavos gėrimus, atitinkančius profesionalių baristų kokybės standartus.„AromaG2“ kavos malūnėlis dėl ištobulinto ašmenų malimo kampo užtikrina idealųšviežiai malamų pupelių rupumo lygį, maksimaliai išsaugodamas jų aromatą.Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja plikymolaiką, atskleisdama visą puokštę kavos pupelėse slypinčių aromatų.

Paprastas valdymas priekinėje aparato dalyje
Dėl paprastojo teksto ekranėlio ir optimaliai ergonomiško sukamojoratuko prietaisą lengva ir patogu valdyti. Naudojantis atskirai įsigyjama„Smart Connect“ jungtimi, jį galima valdyti net išmaniuoju telefonu arplanšetiniu kompiuteriu.

Automatiškai filtrą aptinkanti išmanioji vandens sistema (I.W.S.®)
CLARIS vandens filtrai tiekia aukščiausios kokybės vandenį, kadgalėtumėte išgauti nepriekaištingą kavos skonį. Be to, jie apsaugo kavosaparatą nuo kalkių nuosėdų kaupimosi ir sulaiko medžiagas (tokias kaip sunkiejimetalai ir chloras), kurios gadina vandens skonį ir kvapą. JURA sukurtaišmanioji vandens sistema (I.W.S.®) leidžia maksimaliai panaudoti filtrogalimybes. Filtras ir kavos aparatas susieti belaidžiu ryšiu naudojant RFIDtechnologiją. Aparatas automatiškai atpažįsta filtrą. Lengvesnio ir patikimesniofiltro naudojimo būdo dar nėra buvę.
Plotis
28 cm
Aukštis
34.5 cm
Vandens rezervuaro talpa
1.9 l
Valdymo tipas
Elektroninis
Korpusas
Plastikas
Automatinis išsijungimas
Yra
Kavamalė
Yra
Cappuccino ruošimas
Yra
Kavos pupelių talpa
200 g
Puodelių skaičius
1-2
Slėgis
15 BAR
Automatinės priežiūros programos
Integruotos prasiplovimo, valymo, pieno sistemos praplovimo valymo ir nukalkinimo programos
Reguliuojamas kavos stiprumas
Yra
Pieno indas
Nėra
Nukalkinimo sistema
Yra
Serija
D6
Svoris
8.7 kg
Gamintojas
Jura
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Kavos aparatai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Atsiliepimai

5/5 
14 Feb 2021

Sveiki,
pirkiniu esame labai patenkinti

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti