Vazonas Parrot POT Brick Red
Apžvalga

Kodas: 7529275
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Vazonas Parrot POT Brick Red

49,99 €
Kiekis:
5,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:

Išmanusis vazonas, kuris pasirūpina Jūsų augalais kol esate išvykęs. Parrot POT turi savarankiško laistymo sistema su keturiais integruotais jutikliais, kurie Jūsų augalą stebi ištisa parą. Prižiūrėti augalus taps dar paprasčiau dėka unikalios "Perfect Drop" sistemos, kuri automatiškai prisitaiko prie augalo natūralaus gyvenimo ciklo suteikdama augalui reikiamą kiekį vandens reikiamu laiku.

Prekės tipas
Kita

Išmanusis vazonas „Parrot POT“

Išmanusis vazonas „Parrot POT“


Naujausia kaina: €

 
Naminius augalus reikia nuolat laistyti, tačiau dažnai pamirštame arba tiesiog negalime tai padaryti laiku, nes esame išvykę. „Parrot POT“ padeda lengvai išspręsti šią problemą. Tai išmanusis vazonas, kuris pats laisto gėles tada, kai to reikia!

Vazone įmontuota 2,2 l talpos vandens talpa. Vanduo naudojamas labai taupiai, todėl jo pakanka kelioms savaitėms ar net mėnesiui. Protinga irigavimo sistema automatiškai pritaiko laistymo režimą, atsižvelgdama į augalo rūšį.

„Parrot POT“ – tikras augalų ekspertas. Vazone įdiegta 8000 gėlių ir naminių augalų duomenų bazė, sudaryta bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio botanikais. Ji leidžia labai tiksliai parinkti laistymo dažnumą ir vandens kiekį.

Vazone įmontuoti keturi jutikliai nuolat stebi šviesos kiekį, temperatūrą, dirvožemio derlingumą ir drėgnumo lygį. Surinktą informaciją galima pamatyti nemokamoje išmaniojoje programėlėje „Flower Power Free“, kuri ne tik valdo vazoną per nuotolį, bet ir pataria, kaip tinkamai prižiūrėti turimus augalus bei gėles.

Komentarai

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą