Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7560499

Laikrodis Huawei Watch 3 Pro Elite 48mm Titanium Grey

IŠPARDUOTA

Laikrodis Huawei Watch 3 Pro Elite 48mm Titanium Grey


Stebėkite, kaip lygiai teka laikas

Laikrodis ant riešo taps įprasta jūsų gyvenimo dalimi. „HUAWEI WATCH 3 Pro“ su titano rėmeliu ir safyro stiklu leidžia profesionaliai atrodyti kiekvieną dienos sekundę. O jų tėkmę galite aiškiai stebėti dideliame, itin ryškiame 1,43 colių AMOLED ekrane.


Pasukite gera linkme

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai valdomi naudojant itin jautrų liečiamąjį ekraną, šoninį mygtuką ir sukamąją karūnėlę, užtikrinančią ypatingą prieigos patogumą. Sukdami karūnėlę galite patogiai slinkti per ekrane pateiktas funkcijas ir garso nuostatas.


Ciferblatas, kokio visuomet norėjote

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiuose yra iš anksto įdiegti stilingi ciferblato dizaino modeliai. Galite rinktis ir animuotą dizainą, su kuriuo naudoti laikrodį dar smagiau. „HUAWEI WATCH Face Store“ galite rinktis iš daugiau kaip 1000 skirtingo dizaino modelių. Be to, ciferblato dizainą galite susikurti ir patys.


Patys susikurkite ciferblato dizainą

Leiskitės į kūrybą ir patys susikurkite animuotą ciferblato dizainą. Panaudoję trumpus, 5–10 sek. vaizdo įrašus iš telefono galėsite džiaugtis išties unikaliu vaizdu ekrane.


Išmani sąveika

Tikrąsias „HUAWEI WATCH 3“ serijos galimybes atskleidžia programėlės. Programėlės išdėliotos aiškia ir paieškai patogia sistema, tad kiekvienos jų naudojimas yra sklandus, intuityvus ir komfortiškas.


Daugiau ir geriau

„HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai turi dviejų lustų architektūrą, kuri užtikrina ne tik galingesnį įrenginio veikimą, bet ir geriau subalansuotą duomenų apdorojimą. Pažangusis energiją taupantis algoritmas 3.0 užtikrina geresnį baterijos veikimą, tad jūs galite savo sveikatą ir treniruočių duomenis stebėti visą dieną. „HUAWEI WATCH 3 Pro“ galima naudoti 5 dienas išmaniuoju režimu (pagal įprastą scenarijų) ir net 21 dieną ypač ilgo baterijos veikimo režimu.


Ramybė dėl energijos

Kam gi patiktų įrenginių įkrovimui skirti valandų valandas Naudodami savo „HUAWEI“ telefoną galite atvirkštiniu būdu įkrauti „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžius. Tad daugiau neteks nerimauti dėl senkančios baterijos.


Pasiruošęs, nustatytas, išmanus

Sveikata ir kūno formomis pasirūpinti padės išmaniųjų duomenų galia. Ir visus juos galėsite įrašyti naudodami programėlę „HUAWEI sveikata“, kad pasiekta pažanga būtų aiškiai matyti.


Odos temperatūros jutiklis

Naudodami „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžių odos temperatūros jutiklį iškart sužinosite, kad jį pakilo. Sveikatos stebėsenos funkcijos leidžia pasirūpinti savimi taip, kaip reikia.


Visos dienos SpO2 stebėsenos funkcija

Iš karto sužinokite savo SpO2 duomenis naudodami „TruSeen™ 4.5+“ funkciją: pažangi šviesos technologija tiksliai aptinka deguonies molekules kraujyje net ir esant žemai temperatūrai arba būnant aukštai kalnuose. Be to, „TruSeenTM 4.5+“ taupo energiją, tad deguonies kiekį kraujyje galite stebėti visą parą.


Pažinkite save ir savo širdį

Atnaujinta „HUAWEI“ širdies ritmo stebėsenos technologija „TruSeen™ 4.5“ naudoja šešis viename LED ir keturis fotodiodus, todėl šviesos įsiskverbimas yra geresnis. Safyro stiklo lęšiai ne tik leidžia geriau įsiskverbti šviesai, bet ir taupo energiją bei užtikrina malonesnę naudojimo patirtį. Be to, dėl pažangių algoritmų širdies ritmo duomenys yra tikslesni.


Jūsų saugumo planas

Jums nukritus, „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžiai iš karto sureaguoja, aktyvina nelaimės režimą ir apie tai praneša numatytam kontaktui. 5 kartus spustelėjus mygtuką „Aukštyn“, iš karto susisiekiama su greitosios pagalbos tarnyba.


Kitas žingsnis sveikatos link

Tikrinkite dienos ir savaitės duomenis apie žingsnių skaičių, aktyvumo laikotarpius, sudegintas kalorijas, miego kokybę, streso lygį ir dar daugiau.


Daugiau kaip 100 treniruočių režimų

Visos kūno rengybos stebėsenos funkcijos ant jūsų riešo. Mes siūlome daugiau kaip 100 treniruočių režimų: 19 skirtų profesionalams (treniruotėms patalpose ir lauke) ir 85 individualius režimus, automatiškai aptinkančius 6 dažniausiai pasitaikančias treniruočių rūšis. Telefone įsijungę programėlę „HUAWEI sveikata“, aiškiai matysite visus sveikatos duomenis ir galėsite mėgautis pažangiausia maršrutų sekimo funkcija, naudojančia daugiamodalinį GNSS vietos jutiklį.


Valdomas garsas

Naudodami „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžius galite valdyti telefonu leidžiamą muziką ir sinchronizuoti telefone esančių grojaraščių siuntimą į garsiakalbius.


Kad nė vienas pranešimas neliktų nepastebėtas

Perbraukite į dešinę per pradžios ekraną, kad atvertumėte „HUAWEI Assistant“ ir pamatytumėte visus gautus pranešimus. Čia rasite informaciją apie visas atliekamas užduotis, įskaitant sporto pratimus, muziką, „stopWatch“ ir dar daugiau. Tai paprastesnis būdas gyventi išmaniau.


Pagalba visada šalia

Visiems mums kartais prireikia pagalbos – ir čia į sceną žengia Celia, „HUAWEI“ asmeninė balsu valdoma padėjėja. Celia yra iš anksto įdiegta „HUAWEI WATCH 3“ serijos laikrodžių funkcija, padedanti jums atlikti skambučius, valdyti savo įrenginius ir greitai surasti reikiamą informaciją. Be to, naudodami garsinių užrašų funkciją galite svarbią informaciją užfiksuoti tiesiog kelyje.


Viską valdote jūs

Keliais paprastais rankos judesiais galite valdyti įeinančius skambučius. Suspauskite kumštį ir jį atleiskite, jeigu norite atsiliepti į skambutį, arba pasukite riešą į šoną, kad nutildytumėte skambėjimą.


Dar daugiau džiaugsmo su programėlėmis

Programėles tiesiai į „HUAWEI WATCH 3“ ar „HUAWEI WATCH 3 Pro“ laikrodžius galite atsisiųsti iš įrenginiuose įdiegtos programėlių parduotuvės „HUAWEI AppGallery“. Čia rasite trečiųjų šalių sukurtų programėlių muzikai ir sportui, kelionėms ir kasdieniams darbams.


Artumas nuotoliniu būdu

Visi nori patekti į nuotraukas. Puikioms nuotraukoms su draugų kompanija naudokite nuotolinio užrakto mygtuko funkciją. Valdykite savo telefono kamerą ir sukiodami karūnėlę pritraukite ir nutolinkite vaizdą, kad kadras kaskart būtų tobulas.

Bevielis ryšys
Yra
Ekrano įstrižainė
1.43
Bluetooth
v5.2
Baterijos veikimo laikas
~3 d
Suderinamumas
Android, iOS
GPS
Yra
Procesorius
Nenurodyta
Ekranas
AMOLED
Mikrofonas
Yra
Atsparus vandeniui
5 ATM
NFC ryšys
Nėra
Širdies ritmo matuoklis
Yra
Akselerometras
Yra
Vibracijos funkcija
Yra
Serija
3 serija
Pranešimai
Yra
Skambinimo funkcija
Nėra
e-SIM
Yra
Svoris
63 g
Kraujospūdžio matavimas
Nėra
Gamintojas
Huawei
Spalva
Pilka
Prekės tipas
Laikrodžiai
Ekrano raiška
466 x 466
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Garantija baterijai
12 mėn.
Ypatingos savybės
Stilingas dizainas, didelės raiškos AMOLED ekranas, ilgai veikianti baterija
Suderinamas su IOS
Taip
Suderinamas su Android
Taip

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.