Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7565119

Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch5 LTE Gray 40mm

Nemokamas lizingas sutartims iki 24 mėn.
349,99 €
Kaina galioja perkant tik internetu

Be pabrangimo

24 mėn.
10 mėn.
Iš karto
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 2022-08-26
 
Numatomas pristatymo laikas 2022-12-12

Papildomai

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Pristatymo kaina:
 • Atsiėmimas parduotuvėje: 0,00 €
 • Paštomatas OMNIVA: 2,59 €
 • Paštomatas LP EXPRESS: 2,59 €
 • Kurjeris DPD: 5,99 €
 • Paštomatas DPD: 2,59 €

Pagalvokite, gal dar kažko gali reikėti

Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch5 LTE Gray 40mm


Laikrodis, kuris tave  pažįsta geriausiai

 • „Samsung Galaxy Watch5“ –  viskas ko tau gali prireikti.
 • Tai jūsų sveikatingumo guru ir sveikatos treneris – visuomet seka ir stebi siekdamas pagerinti kitos treniruotės rezultatus.
 • Sužinokite savo miego ciklo paslaptis stebėdami pateikiamą analizę, kuri padės optimizuoti kiekvieną poilsį ir miegą.
 • Išreikškite save naudodami spalvingus dirželius, kuriuos pagal poreiki galite lengvai keisti, sekite savo mitybos planus ir individualias treniruotes, kurios padės pasiekti norimų sporto rezultatų.
 • Tegul kiekviena diena tampa puikios savijautos diena, kuri bus paremta gyvenimo būdu tinkamiausiu būtent jums.

Bevielis ryšys
802.11 a/b/g/n
Ekrano įstrižainė
1.2
Vidinė atmintis
16 GB
Operatyvioji atmintinė
1.5 GB
Bluetooth
v5.2
Operacinė sistema
Android Wear
GPS
GPS, Glonass, Beidou, Galileo
Procesorius
Exynos W920 (5nm)
Baterijos talpa
410mAh
Ekranas
Super AMOLED
Mikrofonas
Yra
Aktyvumo funkcijos
Yra
Pėdometras
Yra
Atsparus vandeniui
5 ATM
Ekrano apsauga
Sapphire stiklas
Korpusas
Aliuminis ir stiklas
Lietimui jautrus ekranas
Yra
NFC ryšys
Yra
Elektroninis kompasas
Yra
Širdies ritmo matuoklis
Yra
Žadintuvas
Yra
Barometras
Yra
Miego kokybės įvertinimas
Yra
Akselerometras
Yra
Kalorijų skaičiavimas
Yra
Giroskopas
Yra
Bėgimo funkcijos
Yra
Vibracijos funkcija
Yra
Serija
Watch 5
Temperatūra/Orai
Yra
Pranešimai
Yra
Keičiamos apyrankės
Taip
Skambinimo funkcija
Yra
Deguonis kraujyje
Rodoma
Belaidis įkrovimas
Yra
Sporto režimai
Yra
e-SIM
Yra
Elektrokardiograma
Yra su Galaxy įrenginiais
Svoris
28.7 g
Kraujospūdžio matavimas
Yra su Galaxy įrenginiais
Gamintojas
Samsung
Spalva
Juoda
Prekės tipas
Laikrodžiai
Ekrano raiška
396 x 396
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Garantija baterijai
12 mėn.
Ypatingos savybės
16 GB vidinė atmintis, GPS, Mikrofonas, Miego analizė, Žadintuvas, Sporto režimai
Suderinamas su IOS
Ne
Suderinamas su Android
Android 8.0 ir aukštesnė versija

AKCIJOS TAISYKLĖS

„Pirkite „Samsung Galaxy“ laikrodį, telefoną ar ausines ir susigrąžinkite dalį pirkinio sumos

 

Akcijai taikomos šios sąlygos (toliau – Sąlygos).

Organizatorius

 1. SIA „Samsung Electronics Baltics“, registracijos Nr. 40003963909, įsikūrę Duntes g. 6, Ryga, LV-1013, Latvija (toliau – Organizatorius)„Samsung“ laikrodžių, planšetinių kompiuterių, telefonų ir ausinių reklamos tikslais organizuoja akciją „Pirkite „Samsung Galaxy“ laikrodį, planšetinį kompiuterį, telefoną ar ausines ir susigrąžinkite dalį pirkinio sumos“ (toliau – Akcija).

Trukmė ir vieta

 1. Akcija galioja nuo 2022 m. rugpjūčio 26 d. iki 2022 m. rugsėjo 30 d. (toliau – Akcijos trukmė).
 2. Akcija galioja Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.
 3. Akcija galioja interneto ir fizinėse parduotuvėse, nurodytose 1 priede, Organizatoriaus interneto parduotuvėse, pasiekiamose šiais adresais: https://www.samsung.com/lv/ Latvijoje; https://www.samsung.com/lt/ Lietuvoje; https://www.samsung.com/ee/ Estijoje, taip pat Organizatoriaus interneto parduotuvėse, pasiekiamose šiais adresais: https://wolt.com/lv/lva/Ryga/venue/samsung Latvijoje; https://wolt.com/en/ltu/vilnius/venue/samsung-panorama Lietuvoje; https://wolt.com/en/est/Talinas/venue/samsung-electronics Estijoje (toliau – Parduotuvė).

Dalyviai

 1. Pasinaudoti Akcija gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Akcija

6.    Akcijos prekės yra „Samsung Galaxy“ prietaisai, nurodyti 2 priede (toliau – Akcijos prekės). Akcijos trukmės metu Parduotuvėse pirkdamas Akcijos prekes, pirkėjas (toliau – Dalyvis), remiantis šiomis Sąlygomis, turi teisę dalyvauti Organizatoriaus Akcijoje.

 1. Pasiūlymas galioja tik Organizatoriaus platinamoms Akcijos prekėms. Dalyvis turi įsitikinti, kad jo pasirinktos prekės yra tinkamos Akcijos – pinigų grąžinimo programai.

Pinigų grąžinimas

 1. Pinigų grąžinimo programa 2 priede numato pinigų grąžinimo sumas, kurias Organizatorius perves į asmeninę Dalyvio banko sąskaitą (jeigu Dalyvis yra fizinis asmuo) arba į dalyvaujančios kompanijos banko sąskaitą (jeigu Dalyvis yra juridinis asmuo), įsigijus Akcijos prekę pagal šias Sąlygas (toliau – Pinigų grąžinimas) ir užsiregistravus Pinigų grąžinimui.
 2. Pinigų grąžinimas atliekamas per 30 dienų nuo registracijos, atsižvelgiant į šias Sąlygas.
 3. Norint gauti Pinigų grąžinimą už naujai įsigytą telefoną ar planšetinį kompiuterį, nurodytą šių Sąlygų 6 punkte ir 2 priede, Dalyvis turi užsiregistruoti Pinigų gražinimui, naudodamas „Samsung Members“ programėlę, įrašytą į naujai įsigytą Akcijos prekę.
 4. Norint gauti Pinigų grąžinimą už naujai įsigytą išmanųjį laikrodį ar „Galaxy Buds2 Pro“ ausines, nurodytas šių Sąlygų 6 punkte ir 2 priede, Dalyvis turi užsiregistruoti Pinigų grąžinimui, naudodamas šias nuorodas:

11.1.   https://www.samsung.com/lv/promo-cashback/ (latvių k.);

11.2.   https://www.samsung.com/lt/promo-cashback/ (lietuvių k.);

11.3.   https://www.samsung.com/ee/promo-cashback/ (estų k.).

 1. Dalyvis turi užsiregistruoti Pinigų grąžinimui per 14 dienų nuo Akcijos prekių įsigijimo. Registruojantis Pinigų grąžinimui Dalyvis turės nurodyti, ar yra fizinis, ar juridinis asmuo, savo adresą, kontaktinę informaciją ir banko sąskaitos informaciją, kad registracija būtų patvirtinta. Dalyviai, kurie yra fiziniai asmenys, turi nurodyti savo asmeninę banko sąskaitą, o Dalyviai, kurie yra juridiniai asmenys, privalo nurodyti atitinkamo juridinio asmens banko sąskaitą.
 2. Dalyvis turėtų registruotis Pinigų grąžinimui tik nusprendęs pasilikti įsigytą Akcijos prekę (t. y. nepasinaudos grąžinimo teise perkant internetu ir Akcijos prekės nebus grąžintos į Parduotuvę).
 3. Pinigų grąžinimo programa numato žemiau nurodytus apribojimus:

14.1.   Kiekvienas Dalyvis, kuris yra fizinis asmuo, pagal šias Akcijos Sąlygas gali registruotis tik vienam Pinigų grąžinimui. Jeigu Akcijos trukmės laikotarpiu yra perkamos kelios Akcijos prekės, Dalyvis, kuris yra fizinis asmuo, gali registruoti tik vieną Akcijos prekę, kad gautų Pinigų grąžinimą;

14.2.   Kiekvienas Dalyvis, kuris yra juridinis asmuo, pagal šias Akcijos Sąlygas gali registruotis tik 10 (dešimčiai) Pinigų gražinimų. Jeigu perkama daugiau negu 10 (dešimt) Akcijos prekių, Dalyvis, kuris yra juridinis asmuo, gali registruoti tik 10 (dešimt) Akcijos prekių, kad gautų Pinigų grąžinimą;

14.3.   Neatsižvelgiant į kitų šiose Sąlygose nustatytų reikalavimų vykdymą, vienam Dalyvio elektroninio pašto adresui ir (arba) kontaktinei informacijai, nurodytai registracijos metu, gali būti patvirtinta tik šių Sąlygų 14.1 ir 14.2 punktuose nurodyta maksimali Pinigų grąžinimo suma;

14.4.   Neatsižvelgiant į kitų šiose Sąlygose nustatytų reikalavimų vykdymą, vienu registracijos metu nurodytu adresu gali būti patvirtinti tik trys Pinigų grąžinimai, jeigu Dalyvis, užsiregistravęs Pinigų grąžinimui yra fizinis asmuo.

 1. Jei Dalyvis užsiregistravo gauti Pinigų grąžinimą ir po to nusprendė pasinaudoti savo teisėmis atsisakyti ir grąžinti Akcijos prekę į Parduotuvę, Dalyvis privalo nedelsdamas atšaukti savo registraciją Pinigų grąžinimui paskambindamas arba parašydamas „Samsung“ skambučių centrui (detalės nurodytos žemiau).
 2. Jeigu Dalyvis sulaukė Pinigų grąžinimo į savo banko sąskaitą ir po to nusprendė pasinaudoti grąžinimo teise, Dalyvis turi nedelsiant į Organizatoriaus banko sąskaitą grąžinti gautą Pinigų grąžinimą, mokėjimo informacijoje nurodydamas savo Pinigų grąžinimo registracijos numerį ir Akcijos prekės IMEI numerį.

Asmeninė informacija

 1. Organizatorius naudos Dalyvio asmeninę informaciją Pinigų grąžinimo vykdymo ir apskaitos įstatymų laikymosi tikslais.
 2. Sprendimas teikti asmens duomenis Organizatoriui yra savanoriškas. Tačiau jei Dalyvis nepateiks reikiamos informacijos, jis negalės gauti Pinigų grąžinimo.
 3. Dalyvių asmens duomenys tvarkomi tokiu teisinu pagrindu: Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) 6 straipsnio 1 dalies a punktas (sutikimas), BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas (teisinės pareigos laikymasis).
 4. Jeigu Dalyvių asmens duomenys tvarkomi jų sutikimo pagrindu, jie turi teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Tai neturės įtakos duomenų tvarkymo, pagrįsto sutikimu prieš jo atšaukimą, teisėtumui.
 5. Asmens duomenimis bus dalijamasi tik su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kurie Organizatoriui teikia kampanijos organizavimo ir kitas panašias paslaugas. Šioms trečiosioms šalims bus teikiami asmens duomenys arba jie turės prieigą prie jų, kad galėtų teikti paslaugas Organizatoriui.
 6. Dalyvių asmeniniai duomenys bus saugomi tik tiek, kiek to reikia Pinigų grąžinimo įvykdymui. Jeigu pradedamas teisminis ieškinys, asmens duomenys gali būti saugomi iki tokio veiksmo pabaigos. Jeigu teisės aktai reikalauja privalomo asmens duomenų saugojimo, Organizatorius laikysis atitinkamų taisyklių.
 7. Organizatorius veikia kaip Pinigų grąžinimo duomenų valdytojas. Norėdami prašyti prieigos, pataisyti, ištrinti, apriboti jų tvarkymą, nesutikti, kad būtų tvarkomi Dalyvio asmens duomenys, pasinaudoti teise į duomenų perkeliamumą arba pareikšti kitus susirūpinimus dėl savo asmens duomenų tvarkymo, Dalyviai gali pateikti prašymą Europos duomenų apsaugos pareigūnui per BDAR palaikymo puslapį, kurio nuorodą rasite Privatumo politikoje adresu http://www.samsung.com/lv/ (latvių k.), https://www.samsung.com/lt/ (lietuvių k.), https://www.samsung.com/ee/ (estų kalba). Dalyviai taip pat gali pateikti skundus dėl jų asmens duomenų tvarkymo duomenų apsaugos priežiūros institucijai.
 8. „Samsung Members“ programėlei taikomos papildomos privatumo sąlygos, pateiktos programoje. Dalyviai raginami atidžiai perskaityti privatumo sąlygas prieš naudojant „Samsung Members“, kad suprastų, kaip šioje programėlėje tvarkomi jų asmens duomenys.

 

Bendra

 

 1. Akcija skirta fiziniams ir juridiniams klientams, jeigu įrenginiai yra perkami ne perpardavimui.
 2. Taikomos bendrosios Parduotuvės pardavimo ir pristatymo sąlygos, išskyrus atvejus, kai šiose Sąlygose aiškiai nurodyta kitaip.
 3. Dalyvis neturi teisės pasinaudoti Akcija, jei nustatoma, kad Dalyvis nesilaikė Sąlygų arba nesąžiningai ar piktybiškai pasinaudojo Akcija.
 4. Organizatorius pasilieka teisę pagrįstai ir pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus keisti Sąlygas bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo.
 5. Organizatorius neatsako už Akcijos sustabdymą dėl force majeure ar kitų aplinkybių, kurių Organizatorius negali kontroliuoti.
 6. Dalyvis sutinka, kad Organizatorius nėra atsakingas už jokius su Akcijos metu patirtus sužalojimus, praradimus ar žalą, kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai.
 7. Akcijos vykdymą reglamentuoja Latvijos Respublikos teisės aktai. Bet kokie ginčai su Organizatoriumi, susiję su Akcija, sprendžiami Latvijos Respublikos teismuose.

32. Jei Dalyvis turi klausimų ar pretenzijų dėl Akcijos, juos galima pateikti iki 2022 m. gruodžio 31 d. skambinant arba rašant į „Samsung“ skambučių centrą.

 

Latvija

Tel. nr.: 8000 7267
[email protected]

Lietuva

Tel. nr.: 8800 7777

[email protected]

Estija

Tel. nr.: 800 7267

[email protected]

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.