Kamera IP Xblitz iSee HD/P2P/Wifi
Apžvalga

Kodas: 7528612
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Kamera IP Xblitz iSee HD/P2P/Wifi

48,99 €
Kiekis:
5,00 €
Šiuo metu prekės neturime.
Užsakyti

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Maksimali raiška
1280 x 720
MicroSD kortelių palaikymas
Micro SD
Nuotolinis transliavimas
Yra
Interguotas mikrofonas
Yra
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Gamintojas
Xblitz
Prekės tipas
IP kameros

Xblitz iSee HD: tikras namų sargas

Xblitz iSee HD: tikras namų sargas


Naujausia kaina: €

Ši internetinė kamera leidžia visada žinoti, kas vyksta mūsų namuose, vaiko kambaryje, biure, sodyboje ar net automobilyje. „Xblitz iSee HD“ filmuoja HD raiškos vaizdą ir perduoda jį „Wi-Fi“ ryšiu į programėlę, kuri veikia „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose įrenginiuose.

Kamera mato tamsoje! Jos objektyvą juosia žmogaus akiai nematomus infraraudonuosius spindulius skleidžiančių elementų žiedas. Šis apšvietimas yra toks stiprus, kad naktį matysime, kas vyksta 10 m atstumu. Prietaisas turi pagalbinius varikliukus. Todėl internetu galėsime atsukti ir palenkti kamerą mums reikalinga kryptimi.

„Xblitz iSee HD“ yra jungiama prie elektros tinklo, ją labai lengva įdiegti ir paruošti darbui. Tvirtinimo mechanizmas leidžia kamerą pastatyti ant horizontalios plokštumos, pritvirtinti prie sienos ar lubų.

Filmuojamą vaizdą galima ne tik transliuoti internetu, bet ir įrašyti į atminties kortelę. „Micro SD“ lizdas naudoja iki 64 GB talpos laikmenas. Prietaisas turi judesio daviklį. Apie pastebėtą įsibrovėlį jis iš karto praneša savo šeimininkui. Jame taip pat įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis. Todėl galėsime ne tik girdėti, kas vyksta patalpoje, bet ir bendrauti su ten esančiais žmonėmis.

Komentarai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą