Kodas: 7538868

Indaplovė BEKO DIN28430

Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo*
328,00 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Pristatymo laikas 2-3 d.d
15,00 €

favorite_border

Prisijunkite prie paskryros

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Plotis
59.8 cm
Aukštis
81.8 cm
Gylis
55 cm
Tipas
Įmontuojama
Pusinė įkrova
Yra
Talpa komplektais
14 kompl.
Energijos klasė
A+++
Energijos sąnaudos
85 kWh/100 ciklų
Valdymo tipas
Elektroninis
Ekranėlis
Yra
Temperatūros režimai
35-40-45-50-65-70
Triukšmo lygis (dB)
44 dB
Vandens sąnaudos ciklui
9,5 l
Džiovinimo tipas
Ventiliacinis
Vidaus apšvietimas
Yra
Programų skaičius
8
Apsauga nuo vandens nuotėkio
Yra
Programos pradžios atidėjimas
Yra
Valdymo skydelis
Briaunoje
Druskos ir blizgiklio indikatoriai
Yra
Trečias stalčius
Yra
Svoris
39.8 kg
Automatinis atsidarymas
Nėra
Gamintojas
Beko
Spalva
Balta
Prekės tipas
Indaplovės
Tyli plovimo programa
Nėra
Šviesos indikatorius ant grindų
Yra
Energijos klasė (2021 m.)
D
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

BEKO DIN28430 indaplovė – oficialus tavo šeimos rėmėjas

BEKO vardą žino visi sporto mėgėjai, nes šios kompanijos logotipas puikuojasi ant legendinės „Barsos“ marškinėlių. Katalonijos futbolininkai nuo seno garsėja veržliu žaidimu, atsidavimu ir komandine dvasia. Būtent šios savybės paskatino BEKO tapti oficialiu šio klubo rėmėju. Tai, kas svarbu sporte, ne mažiau reikšminga ir mūsų namuose. Čia netrūksta intrigos, draugystės, ištikimybės ir tarpusavio paramos. Tik mūsų pergalės – ne skaičiai rungtynių švieslentėje, o laimingos gyvenimo akimirkos.

Mums taip pat reikia rėmėjų, padedančių įveikti kasdienius iššūkius! Yra daugybė dalykų, kurie gyvenimą paverčia nesibaigiančia rutina, užvaldo mūsų dėmesį ir vagia brangų laiką. Pavyzdžiui, kiek jo sugaištame plaudami indus? Kasdien šiai užduočiai skiriamos minutės per metus pavirsta be tikslo prarastomis valandomis ar net dienomis. Atėjo metas jas susigrąžinti! Renkant geriausią indaplovę TECHNORAMOS bandytojų žvilgsniai nukrypo į BEKO DIN28430. Ar šis modelis yra vertas tapti oficialiu mūsų šeimos laisvalaikio rėmėju?

Naujausia kaina:

Techninės charakteristikos

 • Įrenginio tipas: įmontuojama indaplovė
 • Talpa: 14 komplektų
 • Energijos efektyvumo klasė: A+++
 • Elektros energijos sąnaudos (vieno plovimo / metinės): 0,83 kWh / 237 kWh
 • Vandens sąnaudos (vieno plovimo / metinės): 9,5 l / 2660 l
 • Matmenys (A x P x G): 81,8 x 59,8 cm x 55,0 cm
 • Gylis su atviromis durimis: 115 cm
 • Aukščio reguliavimo diapazonas: 82–87 cm
 • Plovimo temperatūra: 35-40-50-60-65-70 °C
 • Programos: 8 („InnerClean“, “Eco 50 °C“, automatinė, „AquaFlex“, intensyvi – 70 °C, „Quick & Shine 58 min.“, švelni stiklui, „Mini 30 min.“ parengiamasis plovimas)
 • Plovimas su „Allin1“ tablete: automatinis
 • Funkcijos: pusinė įkrova, „Fast+“, „Steamgloss“, „Aquaintence“
 • Apsauga nuo stiklo korozijos: „GlassShield“
 • Džiovinimo sistema: uždaras džiovinimas ventiliatoriumi
 • Apsauga nuo vandens išsiliejimo: „WaterStop“
 • Vandens minkštinimo sistema: yra
 • Vidaus įranga: kepimo skardų laikikliai „TrayWash“; keturios sulankstomos lėkščių atramos apatiniame krepšyje; trijų lygių „Acrobat“ sistema, reguliuojanti viršutinio krepšio aukštį; platus trečiasis krepšys
 • Šviesos indikacija ant grindų: „LED Spot“
 • Ekrane rodoma informacija: iki plovimo pabaigos likęs laikas; filtro, pasibaigusios druskos ir skalavimo priemonės indikatoriai
 • Plovimo pradžios atidėjimas: 0,5–24 val.
 • Triukšmo lygis: 44 dB

Išskirtinė konstrukcija

BEKO DIN28430 savo bandymams pasirinkome neatsitiktinai. Tai nebrangus prietaisas, tačiau siekdamas žemos kainos gamintojas nedarė kompromisų, kurie galėtų atsiliepti šios indaplovės funkcijoms ar ilgaamžiškumui. Mums knietėjo išsiaiškinti, kaip BEKO pavyko tai pasiekti.

DIN28430 dizainas – paprastas ir lakoniškas. Ši indaplovė nesunkiai įsilies į bet kokio stiliaus interjerą. Prietaisas idealiai telpa į standartinę 60 cm pločio spintelę, o jo aukštį galima reguliuoti 5 cm diapazone.

Durelių viršuje įsikūrė valdymo skydelis su LCD ekranu. Jis leidžia kontroliuoti ir valdyti indaplovės funkcijas, kuriomis šis modelis labai gausiai apdovanotas. Čia galime suplanuoti indaplovės darbo laiką, atidėdami jį net 24 valandoms, pasirinkti reikiamą programą ar sužinoti, kiek laiko liko iki darbo pabaigos. Specialūs indikatoriai praneša apie užsiteršusį filtrą, pasibaigusią druską ir skalavimo priemonę. Viskas paprasta ir patogu!

„Aquaintence“ alkūnė padidina indaplovės efektyvumą net 5 kartus!

Tačiau svarbiausi dalykai slepiasi BEKO indaplovės viduje. Ją atidarę išvysite apačioje sumontuotą judančią „AquaIntense“ alkūnę. Ji prižiūri dešinėje pusėje esančią intensyvaus plovimo zoną, į kurią verta dėti labiausiai priskretusius ir sunkiausiai išplaunamus indus. Darbo metu „AquaIntense“ alkūnė laisvai juda 180° kampu, o ant jos esanti galvutė purškia vandens rovę, aprėpdama visą 360° erdvę.

Nusprendėme išbandyti „AquaIntense“ sistemos efektyvumą ir tuo pačiu atsakyti į pirkėjų mums nuolat užduodamą klausimą, ar prieš dedant indus į indaplovę, juos pradžioje verta skalauti kriauklėje. Po linksmo bendradarbių vakarėlio likusius puotos pėdsakus padalijome į dvi dalis: vienus išskalavome, o kitus, nubraukę į šiukšlių dėžę maisto likučius, iš karto sudėjome į indaplovę. Testo rezultatais likome patenkinti – visi indai buvo vienodai švarūs. Todėl mūsų patarimas labai paprastas, jei turite BEKO indaplovę su „AquaIntense“ sistema, iš karto kraukite indus; gaišti laiką ir eikvoti vandenį skalavimui nėra jokio reikalo!

„Acrobat“ sistema leidžia reguliuoti viršutinio krepšio aukštį

Patogūs stalčiai ir krepšiai

Mes mėgstame galvosūkius, tačiau ne tada, kai reikia įtempti smegenis, bandant į indaplovę sutalpinti nestandartinių formų ir dydžių virtuvės reikmenis. Laimei, BEKO dizaineriai gerai atliko savo namų darbus, todėl su tokiais nemaloniais iššūkiais jums susidurti nebeteks. DIN28430 apginkluota lanksčia „Flexible Basket“ krepšių, stalčių ir lentynėlių sistema. Todėl į šią indaplovę nesunkiai telpa net 14 indų komplektų.

Pagalvota apie visus gyvenimo atvejus! Norite išplauti didelio skersmens indą? Tiesiog pakelkite viršutinį krepšį į vieną iš trijų „Acrobat“ sistemos siūlomų padėčių, ir jūsų keptuvė ar puodas lengvai tilps indaplovės apačioje. Prireikus netgi galėsite užlenkti apatinio krepšio lėkščių atramas. Ką daryti su mėgstamu nestandartinio dydžio puodeliu, kurį parsivežėte iš Ispanijos? Jis ras savo vietą reguliuojamo aukščio puodelių lentynoje. Be to, BEKO indaplovėje yra ir modulinis „SoftTouch“ priedas, kuriame telpa net 4 skirtingo dydžio vyno taurės.

Įsigiję DIN28430 galėsite dažniau mėgautis kepsniais ir kepiniais, nebijodami, kad po to teks ilgai šveisti kepimo skardas. Riebalais aptiškusius ir pridegusius indus sunku plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje. Būtent todėl BEKO mūsų išbandytą modelį aprūpino specialiais laikikliais, kurie leidžia lengvai į vidų įstatyti net tris orkaitės padėklus. Likusį darbą už jus atliks BEKO! Ant indų neliks riebaluotų dėmių, kurių sunku atsikratyti plaunant juos rankomis.

Bene daugiausiai bandytojų komplimentų susilaukė trečiasis krepšys. Jis įsikūrė pačiame indaplovės viršuje ir užima visą prietaiso plotį. Į šį krepšį patogiai sukrausite visus stalo ir maisto ruošos įrankius. Nebereiks sukti galvos, kur dėti samčius ar peilius. Ir vėl – galėsite apsieiti be papildomo skalavimo!

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą