Indaplovė BEKO DFS28020X
29,90 € per/mėn.

Kodas: 7528077
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Indaplovė BEKO DFS28020X

299,00 €
Kiekis:
15,00 €
Šiuo metu prekės neturime.
Užsakyti

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi


46dB
46dBDėl nedidelio indaplovės sukeliamo triukšmo ji gerai tiks prie virtuvės įrangos ir netrukdys mažuose butuose.
Džiovinimo klasė A
Džiovinimo klasė ANaujoviškos džiovinimo sistemos dėka indaplovės Beko pasiekė aukščiausią džiovinimo klasę A!
Energetinė A++ klasė
Energetinė A++ klasėPanaudojus naujausias technologijas produktai, kurių energetinis efektyvumas A++, tai didžiausio taupumo garantija
Programa Auto 45-65°C
Programa Auto 45-65°CPrograma Auto 45-65°C savarankiškai parenka plovimo parametrus.
Programa Quick & Clean 70° C
Programa Quick & Clean 70° CQuick & Clean 70° C tai unikali indaplovių Beko programa. Tai greičiausia (trunka vos 58 minutes) pilna programa energetinėje A klasėje. Labai patogi kasdieniniam indų plovimui.
Sistema Water Safe
Sistema Water SafeSistema Water Safe tai apsauga nuo vandens išsiliejimo ir patalpos užliejimo. Kai vanduo pradeda bėgti, automatiškai uždaromas vanduo tekantis į indaplovę.
SteamGloss
SteamGlossSu technologija SteamGloss išplauti indaplovėje Beko indai blizgės kaip nauji, o be to tik išėmus iš įrengimo galima bus dėti juos į paskirties vietą, nesibijant, kad liks ant staltiesės ar lentynėlėje šlapios dėmės. Toks efektas pasiekiamas išnaudojant kameroje susikaupusią šilumą, pasibaigus indaplovės plovimo ciklui.
Užraktas nuo vaikų
Užraktas nuo vaikųŠios funkcijos dėka yra galimybė užblokuoti mygtukus ar rankenėles, jeigu norėtų jais žaisti vaikai. Tai apsaugo taip pat nuo atsitiktinių pakeitimų skalbimo metu
79Programa Mini 30
79Programa Mini 30Ši programa skirta lengvai supurvintų indų ir stiklo plovimui. Plovimas trunka 30 minučių 35°C temperatūroje. Taupomas laikas ir energija.
Pusinė įkrova
Pusinė įkrovaNeturi jau laukti, kol užsipildys visa indaplovė, kad galėtum ją įjungti! Laisvo indų išdėstymo opcija leidžia plauti pusę įkrovos, sudėjus indus į viršutinį ir/ arba apatinį krepšį.
8 programos
8 programosBeko žino, kad gyvenimas sugeba mus nustebinti ir dažnai atsitinka, kad 2 ar 3 plovimo programos tai tikrai per mažai.Mūsų ekspertai paruošė net 8 įvairias programas, kurios pajėgios įveikti įvairių indų sudėtingus nešvarumus.
9 litrai
9 litraiBeko įrenginiai rūpinasi ekologija ir naudojimo taupumu. Todėl, indaplovės projektuojamos taip kad vienas plovimo ciklas sunaudotų kuo mažiau vandens, išlaikant aukščiausią darbo efektyvumą. Modeliai pažymėti šia ikona sunaudoja tik 9 litrus vandens referencinės programos metu.
Ekranas LCD
Ekranas LCDEkranas LCD padeda kontroliuoti ir valdyti įvairias funkcijas ir programas naudojantis vienu ekranu, suteikia galimybę pavėlinti pradžią 24 val, kontroliuoti programas.
Elektroninis ekranas
Elektroninis ekranasNaujas didelis Beko produktų ekranas suteikia daugelio funkcijų pasirinkimą ir geresnį valdymą produktu. Papildomai ekranas estetiškai komponuojasi su produkto išvaizda.
HotAir
HotAirDžiovinimo karštu oru sistema gerai išnaudoja orą, sušildytą plovimo metu. Indai puikiai išdžius, užtenka, kad kurį laiką paliksi juos indaplovėje, jai baigus darbą.
LCD
LCDĮrangoje įmontuotas praktiškas ir estetiškas ekranas LCD, kuris Tau parodys nustatytus parametrus ir žymiai pagerins ir pagreitis Tavo indaplovės Beko aptarnavimą.
Ploviklis tabletėje
Ploviklis tabletėjeTabletės "Alin1" labai patogios naudojimui, tačiau kartais jų vartojimas gali sukelti netinkamą džiovinimo rezultatą, nes jos gali iki galo neištirpti. Todėl Beko sukūrė specialią funkciją, kuri pašalina negatyvias pasekmes ir užtikrina maksimalų kompaktinių tablečių vartojimo funkcijonalumą.
Gamintojas
Beko
Spalva
Nerūdijančio plieno
Triukšmo lygis
46 dB
Plotis
45 cm
Aukštis
85 cm
Gylis
60 cm
Ypatybės
Džiovinimas ventiliatoriumi
Prekės tipas
Indaplovės
Metinės energijos sąnaudos (280 ciklų)
211 kWh
Plovimo temperatūrų skaičius
6
Montavimo tipas
Laisvai pastatoma
Metinės vandens sąnaudos (280 ciklų)
2520
Indaplovės džiovinimo klasė
A
Plovimo programų skaičius
Mini 30, Eco 50 ° C, Quick & Clean, Intense 70 ° C, GlassCare 40 °
Talpa komplektais
10 kompl.
Indaplovės plovimo klasė
A
Valdymo tipas
Elektroninis

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą